Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jó és rossz dolgok bevonzása fórum

Jó és rossz dolgok bevonzása (beszélgetős fórum)

22. syria (válaszként erre: 18. - Anyuccci)
2013. okt. 29. 17:31

Kimondtad a lényeget: nem elég csak akarni (bár az is nagyon fontos), de tenni is kell az áhított dolgokért.


Ugyanis bármennyire áhítjuk: a sült galamb nem fog a szánkba repülni.

21. syria (válaszként erre: 16. - B73e24f31f)
2013. okt. 28. 18:41
Erre mondják: kivétel erősíti a szabályt. :)
2013. okt. 27. 14:40
a betegnek is azt szokták mondani hogy ha hisz a gyógyulásba az már fél gyógyulást jelent szerintem is van benne igazság a rossz dolgokra nem szabad mindig gondolni mert a remény hall meg utoljára reménykedni kell hogy a bajt elkerüljük
2013. okt. 27. 13:56

Igen,szerintem is "működik".

Vagyis én HISZEM,hogy működik.

3 vetélés után a férjem már nem akart újra "próbálkozni",hogy hátha most minden rendben lesz...(már volt 2 fiunk)

Védekeztünk (igaz,csak megszakítással),és én HITTEM abban,hogy úgyis lesz még egy babánk.Mindennel kapcsolatosan ez jutott eszembe.Pl nem engedtem átrendezni a szobánkat,ahogy ő akarta,mert akkor nem maradt volna hely a kiságynak.(ezt mindig csak gondoltam)

6 hónap után pozitív lett a tesztem,csodálatos,kiegyensúlyozott kismamaságom volt,és a gyönyörű kisfiunk,a család szemefénye 2-án már hét hónapos lesz <3


Hinni kell,kérni,és ha megkaptuk,hálát adni érte :)


(régebben én sem hittem ilyesmikben,de most már biztos vagyok benne,hogy tudunk a gondolatainkkal irányítani,noha nyilván semmi nincs ingyen,tenni is kell érte)

2013. okt. 27. 13:11

Én a lakásunkkal voltam úgy hogy sokszor elképzeltem hogy milyen lesz nagyon akartam és tettem is érte nagyon sok mindent.

És sikerült,teljesült az álmom.

A munkámat is úgy képzeltem el hogy össze tudom egyeztetni a családdal és az is bejött!!!:))

Szerintem is fontos a pozitív hozzá állás.Tavaly láttam a titok című filmet és abban erről beszéltek nagyon jó érdemes megnézni.

2013. okt. 27. 13:10

Szerinte működik. De ahhoz nem csak akarni kell, meg néha-néha vágyakozni utána hanem MINDIG arra kell gondolni és MINDIG azután kell vágyni, azzal a gondolattal kelni és feküdni és nagyon nagyon AKARNI.


Az orvosok évekig azt mondták nem lehet természetes úton gyerekünk, nem is lett, pedig mindent de tényleg mindent megpróbáltunk: orvoslás, kineziológia, életmódváltás, lazítás, nem rágörcsölés meg millió féle más, egy vagyont költöttünk minden létező gyógymódra. Végül csak mesterségesen sikerült teherbe esnem de azt is csa sokadjára.

Aztán miután megszületett a babám én nem adtam fel a reményt, hogy én újra anya legyek, de ne így, ilyen keservesen hanem elképzeltem, hogy igen, nekem is megadatik majd, hogy felkelek és pozitívat tesztelek a mosdóban, hogy én is teljesen "normális" kismama leszek. Szinte beleégett a gondolataimba ez az érzés, szinte már már csak ez töltötte ki minden percemet és láss csodát, rövid időn belül spontán terhes lettem, és pozitívat teszteltem a mosdóban, úgy ahogy azt mindig is terveztem.

Azóta megszületett a kis csondánk és én hiszek abban, hogy a mérhetetlen vágyam és akarásom segítette őt a világra, pedig semmi mást nem csináltunk másképp mint előtte évekig.

16. b73e24f31f (válaszként erre: 14. - Syria)
2013. okt. 27. 12:07
Ne aggódj, én amikor tanultam, meg munkát kerestem mindig olyanok jártak az agyamban, hogy nem fog sikerülni, nem fognak felvenni stb. Mindenből 5-ösre vizsgáztam és 1 hónap múlva találtam munkát is! :) Ennyit a vonzásról.
15. b73e24f31f (válaszként erre: 12. - Minerva223)
2013. okt. 27. 12:05
A pozitív hozzáállásban én is hiszek, de a titok féle bevonzásos humbuknak nem! Persze, hogy működik, mert azzal, hogy valaki sokat agyal rajta, automatikusan elkezd tenni is érte, DE magától nem vonzódnak be dolgok! Én ilyen szempontból (is) realista vagyok. :)
14. syria (válaszként erre: 1. - 26eac75b9d)
2013. okt. 27. 11:59

Nem LEHET igaz. IGAZ!


Nekem eddig minden jót sikerült bevonzanom. :)


A rosszaktól meg éppen ezért marhára félek, mert erővel kell elhessegetnem az aggódó, rossz gondolatokat.

13. Mion
2013. okt. 27. 11:58

Én úgy jártam nem rég, hogy nagyon haragudtam valakire, már-már gyűlöltem... pedig tudtam, hogy nem szabad ilyesmire gondolni... aztán az autója találkozott egy kamionnal...

Nem halt meg, de egy életre maradanró sérüléseket szenvedett.

Szóval csak óvatosan.

De a pozitív is működik :)

12. minerva223 (válaszként erre: 11. - B73e24f31f)
2013. okt. 27. 11:53

Ebben részben igazad van,hiszen akkor lesz csak jövedelme valakinek,ha elmegy dolgozni,és nem "várja a sült galambot", bár vannak akiknek ez is bejön.(segélyek).

Én a betegségekre gondolok, amikor lelki folyamat és a gondolati rettegés teremt rosszat. Ennek viszont az ellenkezője is igaz,mert ha az agyaddal meg tudod magad betegíteni,akkor meg is tudod gyógyítani. Azért írtam,hogy tapasztalatból mondom, mert a mellrákom 1 cm.-t ment össze két hónap alatt,és ezt az agyammal, a gondolataimmal a meditációval értem el.

11. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 26eac75b9d)
2013. okt. 27. 11:06
Nem attól fog valami megvalósulni mert erősen gondsz rá, hanem azért mert teszel érte. Ez igazából nagyon egyszerű dolog és nincs benne semmi hókuszpókusz!
2013. okt. 27. 11:02
Én is rosszat vonzottam be .....
2013. okt. 27. 10:07

Sajnos én a félelmeimmel vonzottam be a rosszat,illetve"teremtettem":-(

Tapasztalatból mondom,hogy a gondolataidnak teremtő erelye van,akár rossz akár jó értelemben.

2013. okt. 27. 09:57
A pozitív hozzáállás nagyon fontos!
2013. okt. 27. 09:51
Hinni kell benne, hogy működjön, de akkor tuti a siker.
2013. okt. 27. 09:46
20 éves álmom vált valóra.Egy percig sem gondolkodtam negatívan,csak "előre néztem". Nem kételkedtem,aggódtam,magamban tudatosítottam,hogy valóra válik,tettem is érte.Nem vártam a sült galambot.Tettem érte,hogy valóban összejöjjön!!!!!
2013. okt. 27. 09:42

Igen,sikerült.


Találkoztam Budapesten a kedvenc énekesemmel.

És eljutottam a veronai koncertjére is. :)

2013. okt. 27. 09:41

Munkahelyet akartam lett igaz mint közmunkás, majd a végén véglegesítettek.

Látnod kell magad az adott szituációban, hinned kell, hogy az lesz, én az első perctől kezdve láttam amit aláírom a határozatlan idejű munkaszerződésemet.

CSAK POZITIVAN!!!!!!!!!!!!!! MŰKÖDIK!!!!!!!!

2013. okt. 27. 09:36

Munkahely és párkapcsolat! Ezt a kettőt kértem, és megadatott 2 hónap különbséggel.

:)


Működik

2013. okt. 27. 09:23
Igen, igaz! Tavaly év végén terhes lettem. Első pillanattól fogva aggódtam, hogy baj lesz. Lett. :(
2013. okt. 27. 09:20
Jó, és rossz dolgok bevonzása? Ez igaz lehet? Neked sikerült valami dolgokat bevonzani? Hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook