Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Etetőszék fórum

Etetőszék (beszélgetős fórum)


12. 3aeb86a367 (válaszként erre: 3. - K.anita78)
2013. okt. 27. 11:03
Nekünk is ilyen volt fiamnál és most is ilyet szeretnék majd a babócának.
2013. okt. 27. 10:20

Volt amelyiket az asztalra lehetett "rögzíteni" , és volt sima,ami igaz dönthető is volt,de nem döntögettük :)

Minden etetőszékben fog enni a gyerek,és nem kell drágát venni,teljesen felesleges pénzkidobás.

10. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - K.anita78)
2013. okt. 27. 08:04

Nekünk is ilyen volt, bár akkor még nem volt nagy választék:)

Az asztalhoz tökéletesen megfelelt minden dönthetőség nélkül, majd kis asztal+kis székként is jól funkcionált.

2013. okt. 27. 02:02

Nekünk a Chicco márkájú, állítható magasságú, dönthető volt. Nálunk azért vált ez be, mert hanyatt fekve visszajött az étel, mint később kiderült egy betegség folytán, de a székben elpilledve nem. Állítható volt a lábtartója. Fixálható görgőkkel volt ellátva, és aránylag kicsire lehetett összecsukni. Nagyon praktikus volt kicsúszásgátlóval a lába közt, levehető etető tálcával, az asztalnál is ehetett kényelmesen a gyerek. Később csak úgy pihengetett benne, vagy rajzolgatott. 3 éves koráig használtuk, teljesen újszerű állapotban adtuk el.

Azt javaslom, érdemes szétnézni a használt jobb minőségűekben is, hiszen a mi esetünkben az ár tükrözte a minőséget is.

Egyébként meg 100% ahány ház, annyi szokás, mindenki másra esküszik.

2013. okt. 27. 00:03
Nekünk is az IKEA etetőszék vált be, mellette volt egy székre szerelhető CAM, amit nagyon szerettem, mert bárhová elvihettük és nagyon sokáig ülésmagasítóként is funkcionált. A párnázott, dönthető, zenélős hiperszuper darabok szerintem teljesen fölöslegesek... inkább vegyél mesekönyvet az árából ;)
2013. okt. 26. 23:43

Sima IKEA-s muanyag etetoszek. Szerintem etetoszekbol az egyszerubbek sokkal jobbak. A muanyag meg azert jo, mert konnyen tisztithato. Mi meg mindig azt hasznaljuk, most mar 2 eve. Nagyon meg vagyok vele elegedve.

Amig meg meg olyan picik voltak a fiuk, hogy nem tudtak maguktol ulni, addig a pihenoszekukben etettem Oket.

Igy visszagondolva orulok, hogy nem koltottunk erre sok penzt, mert kidobas lett volna.

2013. okt. 26. 23:24
Mezei 3000 Ft-os használt etetőszékünk volt.Kiválóan megfelelt a célnak.
2013. okt. 26. 23:14
Nekünk nem volt etetőszék egyik gyerkőcnél sem, én az ölembe ültetve etettem őket az asztalnál. Soha nem volt gond, nem is hiányzott az etetőszék.:)
2013. okt. 26. 23:11

Szerintem szinte tök mindegy, milyet veszel. A lényeg, hogy könnyen bele tudd ültetni a babádat, és be tudd kötni, hogy ne mászhasson ki.

Mi is megvettünk egy jó drága brendonost, és egy csomó funkcióját nem is használjuk.

2013. okt. 26. 23:06
Nekünk a fából készült, asztallá és székké szétszedhető jött be.
2013. okt. 26. 23:01
PP príma pappa van, nagyon imádjuk. Bár 1 évnél tovább nem igazán használtuk. Nem nőttük ki, meg ilyenek, csak a fiam inkább széken ülve eszik már.
2013. okt. 26. 22:59
Kinek milyen etetőszék vált be? Új multifunkciós etetőszéket szeretnék és max. 20.000 Ft körül. Érdemes dönthető üléssel venni? Néztem a Brendonban is többfélét,és a Babaszafari webáruházban a Bertoni Yam-Yam ,Bertoni primo és Baby design Pepe székeket is. Van valakinek ilyen ,vagy más fajtáról is szeretnék véleményeket .Szeretném,ha segítenétek! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook