Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemes beruházni egy kókuszpólyára? Mik a tapasztalatok a használatáról? fórum

Érdemes beruházni egy kókuszpólyára? Mik a tapasztalatok a használatáról? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 29. 20:52
Mi vettünk és én nagyon szerettem.:)
2013. okt. 27. 20:58

Megnéztem képen. Pici súllyal született ( 2500 g ) babának el tudom képzelni hogy jó.

De az alsó " felhajtás " nem biztonságos. Nem csúszik ki a baba??

2013. okt. 26. 11:00

Van, akinek nincs kókuszmatraca (ismerőseim között értem), és ő azért vett egyet, hogy azon altassa a gyereket.

Ha van kókuszmatracod, akkor felesleges sztem.

Ha pólyázni fogod, akkor meg ölelőbb a picinek a sima vagy az angol.

2013. okt. 26. 10:59

Én teljesen meg voltam érte őrülve, férjemet el is küldtem, hogy beszerezzen egyet a közeli brendonban a pár napos kisfiunknak, viszont üres kézzel jött haza, mert "meggyőzték" az ott dolgozók, hogy nincs értelme annyi pénzt kifizetni érte, hisz csak pár hétig tudja hasznát venni a anya-gyermek, mert utána már mozgolódni fog, emelni a kis fejét, stb.

Azért szokták ajánlani, mert ha abba pólyázzuk a babát, akkor olyan, mintha az anyaméhben lenne.

Erre én azt találtam ki, hogy egy kis plédbe bugyoláltam be.

Régen meg azért kellett a pólya, hogy könnyebb legyen ölben tartani a még puha kis testét elvileg, ha jól tudom, de erre is ki lehet találni valami (olcsóbb) praktikát biztosan.


Ez persze csak az én véleményem, biztosan lesznek mások is, és könnyebb lesz döntened.

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok! :)

3. *Vinike* (válaszként erre: 1. - Roza Lee)
2013. okt. 26. 10:55
Kb. 2x volt benne mindkét gyerek. :) Nem tart semmit , belecsúsztak. Sztem nem létszükséglet... :)
2013. okt. 26. 10:44

Nincs meg a nagyobbik gyereké? Nem vennék.

Matrac is létezik, azt tovább bírja használni. ( nekünk nem volt nem igazán ismerem )

2013. okt. 26. 10:30
Heteken belül megszületik a 2. kisfiam.Nemrég rábukkantam az interneten a kókuszpólyára.Eddig még nem halottam róla.Szeretnék véleményeket olyanoktól,akik használták.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook