Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyit kell gyüjtenem, hogy szilikon ciciket csináltathassak?Illetve ki hogyan élte meg a műtétet, milyen hatással lett az élet minősgedre? fórum

Mennyit kell gyüjtenem, hogy szilikon ciciket csináltathassak?Illetve ki hogyan élte meg a műtétet, milyen hatással lett az élet minősgedre? (tudásbázis kérdés)


1 2
32. k.tünde78 (válaszként erre: 30. - Supin)
2008. jún. 12. 18:14
Ezt nem igazán értem!Van Rékás dvd-ém,és már láttam is.Mire is gondoltál??????
31. k.tünde78 (válaszként erre: 29. - Andrea54)
2008. jún. 12. 18:11
Tudom,hogy nem örökös az eredmény,viszont én jól érzem magam.Lufi méretű cicit azért nem szeretnék,én is mondhatnám neki ,hogy"kismama" akkora már a pocakja!Tudok válaszolni ha kell.
30. supin
2008. jún. 11. 08:02
Ajánlanám,hogy nézd meg a Rubin Rékát!!
29. andrea54 (válaszként erre: 5. - K.tünde78)
2008. jún. 11. 07:08

Készülj fel rá, ha szép cicijeid lesznek, és boldog leszel, nem kizárt, hogy "lelufizza" vagy valami más bántót fog rá mondani. Szerintem a kákán is talál csomót.

Azt azért vedd figyelembe, hogy a szilikon cici nem örökös. Évek múltán újabb műtétekre van szükség, hiszen a bőr akkor is nyúlik valamelyest.

28. k.tünde78 (válaszként erre: 27. - 0260f21e84)
2008. ápr. 12. 23:04

Tény:nem a cici oldja meg a kapcsolati hibákat,de nem is ezt szeretném orvosolni egy esetleges plasztikával,hanem a saját női mivoltomat akarom visszanyerni,jól akarom érezni magam ,nem szertnék depis durcás lenni csak azért mert nem érzem a bőrömben jól magam."Irigylem" azokat akik nem tudják,hogy milyen érzés az embernek elégedetlennek lenni sajátmagával szemben(ez nem az a bizonyos sárga irigység).

Látom sajnos te is tapasztalt vagy a "rossz" kapcsolatok terén,megkímélhetne a sors mindenkit a helytelen választástól,nade kell a keserű száj íz ahhoz,hogy erősödjünk-s tudjuk,hogyan ne csináljuk legközelebb.

2008. ápr. 12. 20:11

En kivulallokent meg foleg nem szeretnek tanacsokat osztogatni, te is erzed meg azt is tudod, hogy lehetne valtoztatni. Mindenesetre az biztos, hogy csak elhatarozas kerdese, es az elso lepes a legnehezebb. Persze, ha raszanod magad valami lepesre.

Ha nem, ha bennemaradsz, akkor is tudjad, hogy a cici csak feluleti kezeles, nem ez fogja megoldani a problemat.

Meg egy eletunk van, nagyon nem mindegy, hogy hogyan es kivel osztozunk.

26. k.tünde78 (válaszként erre: 25. - 0260f21e84)
2008. ápr. 12. 17:01
Tudom én is,mire gondolsz.Én is veled hasonlóan gondolkodnék ha látnám,hogy valakivel,ilyen"kedves"a párja-egy kivülálló jobban belelát a kapcsolati hibákba,s persze hamarabb is tudja a helyes megoldást-ugyanezeket kérdezném mint te.Köszönöm,hogy törödsz velem-s a lelkemmel.
25. 0260f21e84 (válaszként erre: 24. - K.tünde78)
2008. ápr. 12. 16:40
ertem, amit irsz, csak azt nem ertem, hogy na mindegy. Tudod te is.
24. k.tünde78 (válaszként erre: 23. - 0260f21e84)
2008. ápr. 12. 13:33
Az biztos,hogy a tinilányok nem ilyesféle férfiról szövögetik álmaikat(én sem),ha nagyon besokalok úgyis lépek.A legtöbb ember tűr egy darabik(lehet vesztükre),én is közéjük tartozom.Kiéltem magam kellően fiatalon,lehet ezért van,hogy egyenlőre "megfelel" így is,biztos pontot akarok tudni az életemben nem pedig céltalanul tengni-lengni.(gondolom érted hogyan értem)
2008. ápr. 12. 12:44
Pedig fiatal vagy meg nagyon. Legjobb esetben meg vagy 70 evet lehuzhattok igy egyutt.Dehat te is erzed, hogy ez nem valami nagyon nagy o"
2008. ápr. 6. 13:46
Nem haragszom a párommal kapcsolatos álláspontotokon,hisz én is ezt érzem gyakran,viszont az érem másik oldalán ott vannak a pozitív dolgok is(hisz minden kapcsolatban van jó és rossz)és hát számomra sokat jelent az,hogy az első házasságomból született nagy lányomat elfogadta,szereti,mindent megadni neki-nem tesz különbséget a saját és nevelt gyermek között.A taplóságához már hozzászoktam,csak azok a beszolások fájnak amikor abból csinál "viccet" amit én is tapasztalok figyelmeztetés nélkülis.Remélem azért valamelyest szeret,hisz nem lenne velem együtt(egyszer már elhagytam az ilyesféle viselkedései miatt,-akkor még nem volt közös gyerek sem,-három hét után jött utánam mint a kiskutya,az összes ismerősömnek sírt-rít,mert nem tud nélkülem élni,fűt-fát igért persze én meg hittem neki-változás egy hónapig volt tapasztalható azóta minden vissza ált a régi kerékvágásba.)Ha nagyon besokalok elmondom mindennek,bekeményítek és főzhet-vasalhat magára,ezekután egy időre megjuhászodik.Szval kutya-macska kapcsolat az enyém,de az az igazság,hogy már nem tudnék egy új kapcsolatba belevágni,a férfiak nem igazán fogadják el más gyerekét főleg ha azok még 2 különböző apától vannak,nincs se időm se kedvem idegen férfiakkal ismerkedni kapcsolatteremtés céljából..........,tehát próbálok alkalmazkodni a mostani kapcsolatban és úgy viselni a nadrágot,hogy a párom azt gondolja ő hordja-pedig ha tudná,hogy rajta csak a papucs van.
2008. ápr. 5. 23:47
Bocsanat, de ezt tenyleg nagy parasztsag. A lanyodat lehet, hogy szereti, de teged? Es te ezek utan?
20. 9778ca1817 (válaszként erre: 14. - K.tünde78)
2008. ápr. 5. 20:18

Jajj. Nagyon elszomorodtam attól amiket írtál:((( Ne vedd személyeskedésnek, de borítékolok neket egy válást. Szerintem ez a legjobb ami a házasságotokkal történhet. Felháborító a párod hozzáállása!!!

Teljesen egyetértek azzal, hogy elsőrangú szempont, hogy Te érezd jól magad a bőrödben:)

De ehhez ott kell hagynod a férjedet!!!!!!

19. k.tünde78 (válaszként erre: 17. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 5. 14:51
Hát jó lenne ha regerenálódna valamelyest,bár számomra most úgytűnik,hogy teljesen elsorvad a cicim.Kicsit utána néztem,hogy vannak nők akiknek a tejmirigyek valami oknál fogva elsorvadnak-s mint tudjuk a női mell tejmirigyekből és zsírból áll-szóval asszem nálam ez a diagnózis helytálló,és sajna természetes úton visszafordíthatatlan.Egyébként már az első terhességnél közölte a védőnőm,hogy laza kötőszövetekkel vagyok megálldva(4 hónapos terhesen már folyt az előtej),de nem gondoltam volna,hogy ilyen hátránya lesz.
18. VIKI01
2008. ápr. 4. 23:28
300-400ezer ft!min.
17. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 5. - K.tünde78)
2008. ápr. 4. 22:22

A ferjed nagyon kedves :S Egy kicsit tobb tiszteletet mutathatna az iranyodba.

Mig gyujtogetsz a mutetre es tajekozodsz, lehet magatol is regeneralodni fog a cicid, ha olyan nem is lesz, mint 20 eves korodban, de nem biztos, hogy igy, ahogy van, ez marad a vegleges allapota.

16. noeemi
2008. ápr. 4. 20:18

Sziasztok! Én a pozitív tapasztalatokat szeretném erősteni. Januárban csináltattam meg a mellemet, mert elég kicsik voltak és nem éreztem így jól magam. A párom soha nem tette szóvá, de engem flusztrált, így rászántam magam a műtétre, bár nem vok plasztikai műtét párti!


Pár napig kellemetlen volt, de aztán csökkentek a fájdalmak. Az eredmény meg kárpótolt mindenért:) Teljesen elégedett vagyok :)


Nem volt olcsó, de megérte és úgy érzem hogy a legjobb orvost választottam ki!


Szóval nekem semmi negatív tapasztalatom nincs!!!

15. k.tünde78 (válaszként erre: 13. - Berdor)
2008. márc. 20. 17:19

Ja a párocskám sztem nem is engedné,attól smucigabb,de ezt én döntöm majd el és neki nem lesz különösebb beleszólása.

Ha meg ráncosnak találna akkór úgy járt,mégis csak ő az aki 13 évvel öregebb nálam-lehet tükörbe néznie 135kg-san.Látjátok nagy az önkritikája és mint írtam önelégült/van miért nevetnem bizonyos megjegyzésein,bagoly-veréb szindróma/.

14. k.tünde78 (válaszként erre: 13. - Berdor)
2008. márc. 20. 17:12

Nem az érdekel,hogy ő mit mond,mert nevetni szoktam a megjegyzésein és vissza is vágok,úgy ahogy kell(mert egy egoista önelégült ember aki arra sem képes,hogy a fűnyírot arréb tegye és mindenben rám hagyatkozik,mert maga semmit sem tud elintézni),csak ez a cicimmel kapcsolatos dolog nagyon mellbe vág,hisz lelkigyötrelmeim vannak miatta megjegyzések nélkül is.

A saját testi-lelki jobblétem miatt foglalkoztat a kérdés,és a gyerekeimnek olyan anyukára van szükségük aki jól érzi magát a bőrében.

kiegyensúlyozott szeretnék lenni,nem pedig gátlásos még saját magam előtt is.

13. berdor (válaszként erre: 12. - K.tünde78)
2008. márc. 20. 14:58

Szia!


Bocsánat, de igazat kell adnom kiskatának, tényleg nem biztos, hogy jó emberrel élsz együtt...


Amúgy úgy gondolom, hogy csak akkor csináltasd meg a melleidet, ha ezt TE akarod és nem más! Persze a férjednek is örörmet fogsz szerezi, de azért mégsem mindegy, hogy neki akarsz megefeleni vagy magadnak. Valahogy az jut eszembe, hogy mi van akkor ha holnapután meg majd a ráncaid nem tetszenek neki és azokat kell felvarratni... és ez így elmehet a végletekig!


Persze most egyáltalán nem lebeszélni szeretnélek róla, csak ezeket is átgondolnám a helyedben, függetlenül a műtéttől!!!

12. k.tünde78 (válaszként erre: 11. - 762fb1185b)
2008. márc. 20. 14:52

Ez van.A családom se szereti és nem is haragszom rájuk érte.Tipikus egyke gyerek akinek a feneke alá tettek mindent és 38 évig aglegény volt/csak nőzött,de mindegyikbe talált hibát-bár sztem a nők oldottak kereket mellőle/.

De a lányom apja és őt legalább szereti.

11. 762fb1185b (válaszként erre: 10. - K.tünde78)
2008. márc. 20. 11:12
Biztos jó emberrel élsz te együtt?Ne haragudj,de amiket írsz róla...
2008. márc. 20. 10:46

Köszönöm nektek a biztatást,bevallom arra számítottam,hogy sokan megszolnak "megköveznek" a szándékom miatt.NAGYON KELLEMESEN CSALÓDTAM!!!!

Mégegyszer köszönöm a biztatást ,hálás vagyok nektek s látom nem kell nagyon tartanom az egésztől.A pénz már más kérdés,neki gyürkőzhetek és tuti eltelik pár év mire össze tudok kaparni ennyit úgy ,hogy a család közben ne érezzen semmiben hiányt.Bár priviben kaptam tippet,hogy milyen esetekben csinálják meg ingyenesen ,kérdés,hogy orvosi szempontból megfelelek ezeknek a követelményeknek.Egy biztos ,hogy esztétikailag igen csak kifogásolható az ami maradt belőle-lelkileg meg nagyon padlón vagyok miatta+ ezen a lelki dolgon még a párom is nagyon sokat javít hiába is beszélnék vele,hogy bánt a megjegyzése,mert ő mindenkin átgázól gondolkodás nélkül,pedig a saját házatáján is lenne sepregetni való.

9. daroki (válaszként erre: 3. - K.tünde78)
2008. márc. 20. 08:05

Szia!


A mellplasztika fórumon jártál már?Ott sztem biztosan adnak neked információt a lányok,képeket is tudsz nézegetni a műtött cicikről és csak ámulsz majd,hogy milyen szép ciciket látsz majd ott!:)

2008. márc. 20. 08:04

Szia!

Egy közvetlen ismerősöm 2 hete csináltatta meg ezt a műtétet, ha jól tudom 700 ezer Ft körüli összegért. Jól érzi magát, nincsenek rossz tapasztalatai, egyébként nagyon szép lett az eredmény (mert persze megmutatta). A műtét után 3 hétig nem dolgozhat, most tart a harmadik hétnél, minden rendben van vele. Szóval nem kevés pénz, de van akinek bármit megér.

2008. márc. 20. 08:03

Hali!

A műtét nekem 850 eFt-ba került, igaz, nem a legolcsóbb helyen voltam, de a doki neve jelentett garanciát arra, hogy tutira szép lesz. A műtéttel nem volt gond, egy éjszaka a kórházban, aztán otthon kb 1-2 hét pihi (gondolom Neked is fel kell varrni, és újra kell tölteni). Azóta sokkal jobban érzem magam, imádom az "ikreket" a párom odavan értük, szóval nagyon jól döntöttem, amikor megcsináltattam.

6. edek
2008. márc. 20. 07:50

Szerintem beszélj vele,hogy ez bánt téged!!!! Az én férjem is szokott "viccelődni" Néha túlmegy a határon,észreveszi,vagy szólok,és akkor megbánja.

A cicim nekem is nagyon összement.De mivel én már régebben abbahagytam a szoptatást,kicsit összeugrott rajta a bőr is...no,nem azt mondom,hogy régi pompájában tündököl,de azért nekem már így is jó lesz. :o)

2008. márc. 20. 07:03

Nagy baj ám mikor még a párom is "puszta jó indulatból és viccből" azt mondja:"MINEK AZ A BŐNYE OTT,MÉRT NEM SZEDETED LE"-és közben fogalma sincs milyen sebeket okoz vele ,mert neki vicces és jót röhög rajta .Bezzeg míg túlsúlyos voltam addig meg azt halgattam "AKKORA A SEGGED MINT A DÉLI BUSZ" "NAGY KUFFERBA LEHET CSAK IGAZÁN PAKOLNI" stb.

Szóval a megjegyzéseivel nekem okoz lelki gyötrelmeket és már én sem érzem jól magam a bőrömben.

4. k.tünde78 (válaszként erre: 2. - Esztella100)
2008. márc. 20. 06:56

De bizony .Persze csak ha a ti tapasztalataitok is pozitívak.

Nem kebelcsoda akarok lenni,csak a régi önmagam.

2008. márc. 20. 06:52

Az-az igazság,hogy 2 gyeremeket szoptattam a kicsit 2 éves koráig(1 hónapja sikerült leszoktatnom),sikerült lefogynom 2 és fél hónap alatt 15 kg csak ,hogy a 99 cm mellbőségem eltünt,szószerint csak a bőr lóg a helyén .Nagyon rosszul érzem magam így mintha a "nőiességemből" veszett volna el valami.Ha megéri akkor gyüjtögetek rá mindegy mennyi időbe kerül,mert egyre rosszabbul érzem magam miatta.

Nem gondoltam ,hogy így megviseli a hosszú szoptatás és a fogyókúra a testem/a nagy lányomnál annak idején nem volt ilyen problémám igaz 10 éve volt 6 hónapig szopott,viszont 2 hónap alatt 20 kg leadtam akkor/.

Nagyon elvagyok keseredve.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook