Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jóslás-tapasztalatok fórum

Jóslás-tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2013. nov. 10. 22:57
hellosztok engem is nagyon erdekel a tema es en szeretnek is josoltatni magamnak kerlek ha ismertek josnot vagy telefonszamaot ha tudnatok nekem megadni koszi
22. d41005143d (válaszként erre: 6. - 342402de6d)
2013. nov. 10. 09:09
igazad va.bar en kulfoldon elek es itt voltam josnal,de nem jott be szinte semmisem.
2013. okt. 30. 09:36

Tavaly azt mondta nekem egy jósnő,hogy idén ősszel visszatér az életembe a karmikus szerelem,és hol a mennyekben fogom érezni magam,hol a pokolban. Túl vagyok egy rövid,de nagyon boldog időszakon.Másfél hónap volt,és valóban karmikus a dolog,ezt már az első pillanattól kezdve éreztem,ahogy megismertem-4 évvel ezelőtt. Most pedig tényleg a kínok kínját élem át miatta,soha ennyire még nem voltam összetörve.Próbálom rendbe hozni a kapcsolatunkat...és kíváncsi vagyok mit tartogat a jövő.Ugyanis ez a jósnő azt is mondta,hogy ennek a férfinak én kellek,és jövőre új irányt vesz majd a kapcsolatunk,és akkor várható majd összeköltözés,sőt gyermekáldás is.Amit rólunk elmondott,annak minden sora igaz volt...

Szerintem vannak olyan emberek,akiknek ehhez van "tehetsége"...vagy nem is tudom mi a jó szó erre.De azt gondolom,tanulni nem lehet.

20. moonlight13 (válaszként erre: 19. - Kyra.Eleison)
2013. okt. 27. 09:48
Én is így hallottam, hogy többnyire a jelenhez köze nincs a hozzászólásoknak, a jövőt meg ugye nem tudhatjuk... Én egyszer egy olyat hallottam, hogy ugye 2 gyereke van? Nem, csak egy... Ja, nem baj, akkor majd lesz még egy.. Én is dőltem a röhögéstől...
19. Kyra.Eleison (válaszként erre: 15. - Moonlight13)
2013. okt. 27. 07:55

És milyen érdekes, hogy miután elhadarja a "jóslatot" a TV-s személy, utána a betelefonálóak már a hangját sem lehet hallani...nyilván félnek a beszólásoktól. :D

Konkrétan egy ismerősöm kipróbálta a TV-s jósokat, elég gyorsan be is került egyhez, és kihangosította a telefont, szó szerint dőltünk a röhögéstől. A múltat nem találta el, a jelent meg sem közelítette, a jövőről pedig szinte egy szót sem mondott.

18. moonlight13 (válaszként erre: 17. - Medoc)
2013. okt. 26. 21:16
Nincs mit! :)
17. Medoc (válaszként erre: 15. - Moonlight13)
2013. okt. 26. 20:13

Na,a tévés-betelefonálós jóslásokról ugyanez a véleményem!Amúgyis még hívd fel Z.-t aki levesz a blokkot,stb..stb..Az ilyen kétperces szalag-szerű extra-pénzlehúzós jóslásokban persze,hogy nem hiszek. Eléggé átlátszó..


Köszi a másik hsz-ed is! :)

16. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Medoc)
2013. okt. 26. 19:00
Csak ha belenézel az adott fórumba,akkor látod. A privit jelzi külön a gép az üzeneteidnél.
15. moonlight13 (válaszként erre: 12. - Medoc)
2013. okt. 26. 18:59
Én csak a tv-ben szoktam nézni ezeket a "jósokat". Jókat szoktam itthon a fotelomban vihogni, olyan hülyeségeket mondanak szegény embereknek, és amikor valami nagyon nem stimmel, akkor alig gyúzik módosítani a szöveget...
14. Medoc (válaszként erre: 6. - 342402de6d)
2013. okt. 26. 09:00
Jogos! :)
13. Medoc
2013. okt. 26. 08:58
Igen,ebben is van valami,de aki nem engedi magát kikérdezni,ott is hallottam már érdekes dolgokat!Tehát vannak ,kevesebben, akik igazán azok és valóban arra születtek!Én ebben hiszek.
12. Medoc (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2013. okt. 26. 08:55
Látom,nagyon szkeptikus vagy!;)
11. Medoc
2013. okt. 26. 08:53
Ha nem vagyok a fórumon,honnan tudom,hogy válasz érkezett?Semmi jelzést nem látok! :((
10. Medoc (válaszként erre: 8. - Szabóné erzsi)
2013. okt. 26. 08:49

Igen,valahogy szerintem is összetett a kép.Hiszek benne,de! Valóban nagyon jónak kell lennie,sok minden rám van bízva ,merre,hogyan ,hogy élem meg mit választok és bizony vannak önbeteljesítő jóslatok is,és olyan dolgok is,amiket nem tudunk elkerülni...stb..stb.Valóban vigyázni kell az infók kiadására,ezt tapasztaltam.:)


Köszi az eddigi hsz-eket! :)

2013. okt. 26. 08:34
Kétszer jósoltak nekem tarot kártyából azok mind bejöttek, most volt a haramadik, nagyon remélem ez is be fog jönni.... Ismerek olyat aki volt rendes jósnőnél és sok minden bejött. Volt amire két utat igért az egyik mindenképp bejött neki. A másikra is lett volna lehetősége de nem azt választotta.
2013. okt. 26. 08:23
én sem voltam jósóltatni magamnak és nem hiszek benne de azt tudom ha elmennék és amit ott mondana abbol ha valami ugy ahogy bejönne az csak azért történne mert valami módon én magamnak bemesélném és az körül forogna az agyam és elöbb utóbb valamicske be jönne a jóslatból azért mert saját magamnak beszugerálnám
2013. okt. 26. 08:23
Én egyszer rászántam magam a jósoltatásra, tarotkártyával. Először csak egy pici dologgal kapcsolatban, és bejött. Utána kértem kb.fél évre előre és iáig még úgy néz ki, hogy úgy van ahogy leírta a csaj. De a fő lényeg még hátravan két kérdésben, tehát nem tudom, úgy lesz-e.
2013. okt. 26. 08:11
Nagyon nagyon ritka az igazi tehetség,ezt nem lehet megtanulni,ha nincs meg az alap,és most millióan foglalkoznak ilyennel.Szóval vigyázz kihez fordulsz,mert csak a pénzedet dobod ki feleslegesen.
2013. okt. 26. 08:08

A fősuli alatt egyszer brahiból/kíváncsiságból elmentünk a helyi "mágushoz". Semmi nem jött be abból, amit mondott.

Ők mezei pszichológusok, figyelik az arcod, ha azt látják, hogy valamire reagálsz, meglovagolják a témát, ezért tűnhet úgy, hogy belelát a múltadba, aztán meg hablatyol valamit a jövődről.

Az én arcomra nem ült ki semmi, és szóban sem reagáltam semmire, amivel próbálkozott, úgyhogy esélye sem volt.

4. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2013. okt. 26. 08:04
Csatlakozom az elôttem szólóhoz!
3. *MysticMyra* (válaszként erre: 1. - Medoc)
2013. okt. 26. 08:04

Nekem anyukam volt az, aki joshoz jart. Egy kezemen megtudnam szamolni mi jott be... szinte majdnem semmi.

Nekem egyetlen egyszer josoltak, vagyis nem nekem, csak anyu ram kerdezett. Semmi nem valt valora. :)

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Medoc)
2013. okt. 26. 08:01
semennyire!
2013. okt. 26. 07:48

Sziasztok!


Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre! Azok szóljanak,aki már voltak jósnál!Mi véleményetek ,hogyan látjátok,mi jött be,mi nem? Vajon mitől függ ,hogy bejön vagy nem?Mennyire kell hinni benne vagy nem? Stb...stb...


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook