Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telekinézis - Akik gyakorolják fórum

Telekinézis - Akik gyakorolják (beszélgetős fórum)

2015. dec. 15. 12:37
Sziasztok! Én nekem megy és mondhatom hogy létezik. Tényleg a youtuberól aki ott tanul ne tegye általában akik YT-ra raknak fel videókat a legtöbb sajnos csalás ezért se hisznek benne emberek, de akik tényleg tudják azok ezt értik. Mindenkinél változó mennyire működik vagy éppen nem működik gyakorlás kérdése én rengeteget gyakorolom papír, ceruza ilyesmi sajnos nehezebb még nem működik. :) Szép napot MINDENKINEK!!! :)
2013. okt. 26. 17:52
Mivel már volt ilyen élményem és nem hiszem, hogy egyedül vagyok vele így nem vagyok szkeptikus és hiszem a dolgokat valószínű, hogy ők valamit nem jól csináltak vagy ki tudja ... mindegy végül is elfogadom mindenkinek a véleményét és hitét. ;)
2013. okt. 26. 09:34
Telekinezis, gondolatatvitel, jovobelatas, pszichokinezis... a KGB, A CIA és vélhetőleg minden nagy kemszervezet foglalkozott ezzel a hidegháború idején nem sok sikerrel, hivatalosan fel is hagytak vele. Meg ha valamilyen általunk nem ismert fizikai torvenyszeruseg lehetővé is tenné, az emberi agy fejletlensege (fizikai kihasználatlansága) olyan mérvű, hogy a természet aligha minket választaná erre a célra.
2013. okt. 25. 22:13
Szia! Ez így van ahogy megírtad de sokan inkább megtámadnak mert azt hiszik amit nem látnak vagy nem tudnak megfogni az lehetetlen találnom kell olyan embereket akiket szintén érdekli ill. gyakorolják úgy jobban megy egyenlőre semmi nem megy még a koncentráció sem.. :(
2. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 1. - Alissa819)
2013. okt. 25. 18:10

Hajrá! Nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél.


Amit nem lát és nem él át még az ember attól nem biztos, hogy nincsen és nem át élhető!

Remélem majd azt is megírod, sikerült-e kivitelezni!

2013. okt. 24. 13:41

Sziasztok! Tudom sok szkeptikus ember van aki nem hisz benne nekem volt siekres élményem de kb 1 éve nincs és szeretnék olyanokkal beszélni akik szintén foglalkoznak vele mi is ez a telekinézis akinek esetleg ismerős de nem tudja hirtelen miről is beszélek a telekinézis gondolattal tárgyak mozgatása, nos ha te csinálod vagy érdekel itt nem nagyon vagyok de örömmel veszem ha felveszel skypera, hogy tudjunk beszélni és esetleg segítséget nyújtani egymásnak! Az én címem: alexaa8822

Várom a jelentkezéseket és légyszi csak azok vegyenek fel akik nem kritizálni akarnak köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook