Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Ruscsák Mihály csepeli nőgyógyász fórum

Dr. Ruscsák Mihály csepeli nőgyógyász (beszélgetős fórum)


2022. aug. 26. 08:29
Senkinek nem ajanlom, semmit nem fejlődött, ráadásul mondtam milyen problémáim lettek a fluorokinolon miatt azt mondta menjek pszichiatriara. Se a gyógyszer mellekhatasarol se q polineuropatiarol gőze nincs. Megalazott , kirohogott hogy polineuropatia nem lehet hasban , punciban de lehet !! Nem elég hogy rokkant lettem még röhög rajtam az orvos.
5. picurka3 (válaszként erre: 4. - Csinita)
2013. okt. 24. 14:21
Köszönöm a válaszokat!
4. Csinita (válaszként erre: 1. - Picurka3)
2013. okt. 24. 13:43
Szia! Nekem is kb. hasonlo elmenyeim vannak a rendelovel, mint Noncikanak. Igaz en mar az ikreim szuletese utan mentem hozza, rakszuresre, 11.000 Ft volt es valoban egy oskovulet a rendelo. Igazabol semmi nincs benne, nekem UH-ot sem csinalt. Egy baratnom ajanlotta a doktor urat, de en sem mentem tobbet Hozza (csak akkor egyszer).
2013. okt. 24. 13:30

Kedves Picurka!


Én tavaly áprilisban ikreknek adtam életet. Amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, elmentem hozzá, mert nagyon sokan dicsérték. Nos, elárulom, hogy a rendelőjében a Mária királyné útján van egy ultrahangos készülék. Kb. 80 éves fekete fehér ősrégi kövület, amivel nem lát semmit!!!! Konkrétan akkor még nem tudtam, hogy ikreim vannak, ugyanis ő ezt nem látta azon a szuper kis gépén.

Amúgy 11.000 ft volt 1 db vizsgálat, ez két éve volt. Én azóta sem voltam nála, nem is fogok menni hozzá többet.

2013. okt. 24. 13:14
Sziasztok! Volt valaki mostanában Ruscsák mihály nődokinál a 21. kerületben, a Mária királyné útján? Tudjátok mennyi nála egy uh vizsgálat vagy nagyon drágán dolgozik-e?
2013. okt. 24. 13:13
Dr. Ruscsák Mihály csepeli nőgyógyász árai?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook