Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló abbahagyása után kinek sikerült teherbeesni? fórum

Fogamzásgátló abbahagyása után kinek sikerült teherbeesni? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 10. 20:18
Nos, vasárnap kellett volna megjönnie. Most ugye kedd van, de még mindig semmi, így most (este, mert nem bírtam várni) csináltam egy tesztet, egyértelmű negatív :( Nem bízom benne, hogy csak a napszak miatt... talán ha összeszedem magam, jövőhéten csinálok majd egyet reggel is, de talán addig meg is jön, és akkor nem lesz kérdéses a dolog... :( Milyen jó is volt egy héttel, sőt, egy órával ezelőtt, amikor még reménykedhettem...
2014. jún. 4. 14:50
Szia. Nekem közben május 13-án (kb 2 hónap kihagyással...) megjött :) Így most jövőhéten kellene újból megjönnie, ha rendeződött a ciklusom, ami ugye még koránt sem biztos. Párom elég ritkán van itthon, de most olyan szerencsénk volt, hogy pont 25-26-án itthon volt, így pont félidőben voltunk együtt :) Úgyhogy remélem, ha most kimarad, akkor már emiatt marad ki:) Most elég bizakodó vagyok, remélem ez jelent valamit :)
13. cuczu (válaszként erre: 11. - Kanniballany)
2014. máj. 25. 23:35
szia! én decemberben hagytam abba és azota nem jön meg:( én sem vagyok terhes de félek elég nehéz is lesz majd hogy legyen baba:( a doki azt mondta ilyenkor fél év is eltelhet h rendbe jöjjön a hormonháztartás :(
2014. máj. 25. 06:58
nekem peldaul.
2014. máj. 6. 10:18
Sziasztok, ugyan elég régi a poszt, de hátha még olvassa valaki. Akinek fogamzásgátló után sikerült rövid időn belül teherbe esni, nektek volt előtte spontán menstruációtok? Azért érdekelne, mert én 2 hónapja nem szedek már fogamzásgátlót, az első hónapban még védekeztünk másképp (orvosom javaslatára 3 hónapig kellett volna másképp védekezni) de végül, mivel elég türelmetlen vagyok, egy hónapja már nem védekezünk, viszont már 2 menstruációm is kimaradt. Terhes sajnos nem vagyok, épp ma reggel csináltam tesztet...
2013. okt. 30. 17:45
Én májusban hagytam abba a fogamzásgátlót, szeptember közepén volt az első próbálkozás, kíváncsian várom, hogy mikor járunk sikerrel :)
9. mirci 29 (válaszként erre: 7. - Nojni)
2013. okt. 29. 11:16
Milyen szerencsés vagy!Most juliusban hagytad abba a bogyót?Hányadik napon mutatta ki a teszt az abbahagyás után?
8. mirci 29 (válaszként erre: 6. - Vicus089)
2013. okt. 29. 11:14
Jó lenne,ha sikerülne már ebben a ciklusban!Én lennék a legboldogabb!:-)
2013. okt. 29. 10:50
Én júliusban abbahagytam, és mikor augusztusban meg kellett volna jönnie 2 hetes terhes voltam.
2013. okt. 29. 10:41
En 5 ev gyogyszerszedes utan tartottam fel eb szunetet, es utana ujra kezdtem szedni, igy estem teherbe a 2. Honapban. Az orvos szerint azert, nert ilyenkor 3 honapig "vedtelen" a szervezet, mert nem tudja feldolgozni, hogy akkor most van gyogyszer vagy nincs?? Egyebkent az en orvosom is azt mondta, hogy az abbahagyas utan hamar lehetseges teherbe esni, nem kell varni a kiurulessel, mert a mai modern gyogyszerektol mar nem szulethet bizonyitottan beteg baba, hiszen egy gyogyszergyarto cegcsem akar a beteg gyermei utan egy eletig karteritest fizetni. Ugyhogy hajra a babaval :-):-)
2013. okt. 29. 09:29
Én a gyógyszer abbahagyása utáni első hónapban rögtön terhes is lettem! :)
2013. okt. 24. 10:24
Sziasztok!Valahol azt olvastam,hogy gyógyszer abbahagyását követő első hónapban könnyebb teherbeesni.
2013. okt. 24. 10:18
2 hónap!
2013. okt. 24. 10:16
szia,nekem a gyógyszer abbahagyása után 3 hónappal sikerült is :)
2013. okt. 24. 10:13
2 éves gyógyszer szedés után a párommal úgy döntöttünk jöhet a baba.Kiváncsi lennék kinek sikerült az abbahagyás után terhesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook