Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen nőgyógyászati problémám lehet? fórum

Milyen nőgyógyászati problémám lehet? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 24. 10:25
köszi:)
4. Green_Apple (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2013. okt. 24. 09:50
Mert a méhszáj faladat jól kikezdte és attól lehetnek ezek a pöttyök. Nekem nem volt jó amikor annyira döngöltek, hogy véreztem utána... nem az én méretem volt. De kérdezz meg még egy nőgyógyászt is. Nagyon sok oldalon ingyenes a kérdés-válasz. :)
2013. okt. 24. 09:35

legbiztosabb: ha megkérdezed a nőgyógyászodat

legvalószínűbb: hogy csak durvák voltatok

kicsi az esélye: hogy van pl egy cisztád és az sérült szex közben

2. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2013. okt. 24. 09:34
Szerintem nincs baj,nekem is volt mâr ilyen,igaz csak egyszer,de másoknál is előfordul.Mivel nem vok orvos nem tudom szakszerűen előadni,de természetes.Nekem is akkor volt,mikor nagyon sokat,nagyon hevesen csinâltuk,mert 1hétig nem tudtunk találkozni:)
2013. okt. 24. 09:16

Sziaszztok,


Igazabol azert irok mert kicsit megijedtem. Tegnap egütt voltunk a btommal, es utana mikor elmentem wcre megtisztogatni magam veres lett a wc papir..de utana nem vereztem , csak az a kicsi volt..nem tudom mi lehetett a baj..szex közben nem fajtsemmi, igaz kicsit durvabbak voltunk, de altalaban mindig igy csinaljuk. Azt hiszem egyszer vagy ketszer fordult mar elo ilyen, es mikor visszaneztem a menstruaciomat akkor azt vettem eszre h mindig közepidöben van ez akis verezgetes, de csak szex utan, egyebkent nem...Viszont ovulaciom nem hiszm h van mert fogamzasgatlot szedek..akkor most miert pont közepidöben van? vagy ez csak veeletlen? 3 hete voltam nögogyasznal, akkor minden rendbe volt, rakszürest is csinaltak, az is rendben van..mi lehet a baj?

Köszönöm elöre is a valaszokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook