Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Klion 100 hüvelytabletta veszélyes a terhességre? fórum

Klion 100 hüvelytabletta veszélyes a terhességre? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 24. 13:17
Ezt nőgyógyász tudja megmondani. Mindenesetre a gombás fertőzés nagy veszélyt jelent.
2013. okt. 23. 22:10
A betegtájékoztató ellenére sok gyógyszert lehet szedni, es ezt egy megfelelő szakember tud. Szóval ha felírta, akkor valószínűleg lehet szedni, de a gyógyszergyártó nem akar felelősséget vállalni.
14. babszibobó (válaszként erre: 13. - Babszibobó)
2013. okt. 23. 21:21
Amúgy Te magad írod, hoigy a gyógyszer alatt nem lehet nemi életet élni...na a doki is ebből indult ki, hogy ez a hónap nem számít, előbb meg kell odalent gyógyulni...és újra írom, a partnerednek sem ártana ugyanez mondjuk orális tabi formájában.
13. babszibobó (válaszként erre: 12. - Tecu21)
2013. okt. 23. 21:19

De, felírta volna, mert úgy gondolta van annyi egy felnőtt nőben, hogy fertőzéssel nem a gyerekgyártás lesz az elsődleges, hanem hogy kikezeli magát és csak a következő hónapban fogsz peteéréskre koncentrálni!


Ill. akkor kellett volna elkezedni mikor felírta, ezt nem győzöm hangsúlyozni, ez nem kívánság műsor és totó lottó, hogy akkor kezdem el szedni mikor én gondolom.

12. Tecu21
2013. okt. 23. 21:15
persze,hogy elolvastam a betegtájékoztatót. az volt az első. de mondom az orvos nem írta volna fel ha nem lehet használni így..,hogy babát tervezünk.
11. babszibobó (válaszként erre: 10. - Tecu21)
2013. okt. 23. 21:12

A lényegen nem változtat, akkor kellett volna elkezdni szedni, most várnod kell, mert van egy hazsnálati útmutató, amiben benne van, hogy 12.hétig NEM használható, ha elolvasod a fórumot se kéne elindítani, de sebaj, mert ez sem változtat a lényegen.

Amikor felírnak gyógyszert akkor kell elkezdeni szedni és nem hasraütészerűen kivárva.

Ill, ha valamilyen nem fertőzésed van legyen az egy "sima" kis gomba, akkor ha tetszik ha nem ki kell kezelni mielőtt konkrétan babaprojekbe fog valaki, mert egy kismamát kezelni már sokkal neccsebb és sokkal bezsűkítettebb körben használhatóak gyógyszerek...nem egy koraszülés van fertőzés miatt....


Amúgy lehet a párodat el kéne küldeni szintén dokihoz, mert ha csak téged kezelnek ki az édes kevés, oda vissza adogatjátok egymásnak.

10. Tecu21 (válaszként erre: 9. - Babszibobó)
2013. okt. 23. 21:06
Hát igazából már más fél éve folyásom van. 13x voltam nődokinál. Ő most új. Elmondtam neki is ezt az egészet,és így írta ugye fel. Régen talán 1 éve már kaptam ezt a Klion-t de ezt is mondtam neki. Azt mondta megpróbáljuk, és mellé adott pearlsYB .. valami étrendkiegézítő..
9. babszibobó (válaszként erre: 7. - Tecu21)
2013. okt. 23. 20:55

Hát ez úgy működik, hogy ha van valami fertőzésed, akkor nem a peteérés az elsődleges, hanem , hogy kikezeld magadat belőle, mert lehet olyan ertőzésed ami az embrióra is hatással lehet, vagy vetélést okoz stb....


Tehát akor kellett volna elkezdeni szedni/használni ás a következő ciklusban próbálkozni.


3 hete látott valamilyen tünetet a dokid, de azóta lehet más is,, felülfertőződhettél stb, így inkább újra el kéne menni és megkérdezni használhatod e ugyanaht amit amúgy 3 hete írt fel, gondolom nem poénból, vagy lehet megvizsgál és kezeést vált!

8. Tecu21 (válaszként erre: 7. - Tecu21)
2013. okt. 23. 20:51
rá pár napra...
2013. okt. 23. 20:51
Azért nem kezdtem el használni mert pont rá panra kezdödtt a peteérésem és probálkoztunk, de ugye a tabletta használtánál nem lehet nemi életet élni. Ezért gondoltam,hogy majd peteérés után vagy majd mensi után kezdem el. De igen a doki tudja,hogy probálkounk aki felírta.. :)
6. babszibobó (válaszként erre: 5. - Mese habbal)
2013. okt. 23. 20:48

3 hete írta fel neki a doki, amikor még tuti nem vot terhes, tehát ha akkor elkezdni használni, nincs gond.


Amúgy nem lehet az első 12 hétben használni e hüvelyi, se ennek az orális formályát sem.

2013. okt. 23. 20:44
nekem terhesség alatt mindig egy bórsavas kúpot írtak fel fertőzésekre, azt csináltatni kellett a patikában...esetleg kérd legközelebb direkt ezt a dokidtól... nekem sem adják soha maguktól, csak terhesen kaptam ezt, de akkor is, ha nem a saját dokim volt, akkor külön szólni kellett, hogy ezt adja... (sajna nekem mindig volt valami hülye fertőzés... de ez jó volt rálehet terhesen használni).. amúgy a klion leírásában nincs benne,, hogy terhesség alatt használható-e? a dokid tudta, hogy már próbálkoztok, amikor felírta, nem?
4. babszibobó (válaszként erre: 1. - Tecu21)
2013. okt. 23. 20:44
3 hete írta fel , de csak most akarod elkezdeni használni?
2013. okt. 23. 20:44
Varj mig ki nem derul h terhes vagy-e. Ha igen, menj vissza a dokihoz es kerj masik kupot a folyasra. Kliont sajnos NEM hasznalhatsz a 12. hetig!
2013. okt. 23. 20:43
Nem lesz gond, nekem 30 valahány hetes terhesen irta fel a doki, használtam is, semmi baj nem volt.
2013. okt. 23. 20:41
Kb 3 hete voltam nőgyógyásznál,hogy folyásom van, és azért mert kisbabát tervezünk a párommal. megvizsgált azt mondta szedjek kismama vitamint mondtam,hogy szedek és felírta a folyásra a Klion hüvelytablettát. 31.e körül kell megjönne, nem tudom,hogy terhes vagyok-e már vagy még nem. DEE ha igen akkor ha elkedzem használni a hüvelytabletát nem lesz gond???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook