Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Osszuk meg tapasztalatainkat, tippjeinket egymással fórum

Osszuk meg tapasztalatainkat, tippjeinket egymással (beszélgetős fórum)


2013. okt. 22. 19:18
Köszönöm :D
2013. okt. 22. 19:13

Köszönöm.

Ilyen dologgal kapcsolatban nézelődj a neten, biztos van itt is ezzel foglalkozó fórum. Sorstársak, kinek, mi vált be a kiskatonák ösztönzésére?


Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön babásodni!!! :)

2013. okt. 22. 17:45
Szia. Gratulálok a babaváráshoz. Igazából nálunk a páromnak most volt 1 műtétje, mert viszértágulat volt az egyik heréjében. Azt mondta az orvos, hogy így abban a herében a sok meleg vér miatt nem életképesek, úgyhogy csak ebben a hónapban tudunk nagyobb reménnyel próbálkozni, de nem tudjuk, hogy mostmár 100%-osak e az úszók! :D A ciklusnaptáram szerint 4-én lesz PÉm. Remélem összejön. Úgy szeretnék karácsonyra babás lenni. Szerintem annál fantasztikusabb dolog nincs is. :D
2013. okt. 22. 13:19

El kell engedni, hogy megkapjuk, de bízni is kell benne!

Sztem, felesleges term. módszerekkel kísérletezni, élni kell, sportolni, mindent enni (vitaminok), streszt kerülni, kezelni és JÓ párkapcsolatban nagyon szeretni, jókat akciózni. Meg lesz a gyümölcse! :-) Ha nem, akkor egy jó nőgyógy és endokrinológus. (Kineziológus, pszichológus, ha biológiailag minden ok.)


Nekem IR-em van, erre kell a gyógyszer, mire ezt megkaptam eltelt 1,5 év, 4 hóra rá kezdett hatni, azaz beállt a havim, lett PÉ-m, 2 hó múlva sikeres fogantatás, de korán elment. 3,5 hó múlva újra pozitív teszt, jan. 10-re várjuk. :-) Ja, apánál minden rendben.


Minden jót nektek, sok sikert!!! :-)

2013. okt. 22. 13:06
Szia, mi 2,5 évig vártunk a + tesztre, most 28 hetes vagyok. Próbáltuk a gyógyteákat, inkább azoknak jók, akiknél minden okés. PÉ-re csak a nyákot figyeltem. Fontos az ideális testsúly, a rendszres mensi. A párok 80-90%-ának gyorsan összejön a teherbeesés. Úgy 1-3-6 hó alatt, 2-3 naponta össze kell bújni pé előttől utánnig. 6-8 sikertelen hó után érdemes dokihoz menni, azt mondani, hogy már 1 éve nem sikerül. Vizsgálatok: hormonpanel, terheléses vércukor és inzulin, apuka, pajzsmirigy, szervi dolgok laparral, majd Kaáli. De ez csak ha valami gond van. Fontos a türelem, ami nagyon nehéz, tudom.
2013. okt. 21. 21:53
Sziasztok. Ezt a fórumot azért nyitottam mert a férjemmel babát tervezünk és elkezdtem olvasgatni, hogy vajon mások mennyi ideje próbálkoznak és milyen módszereket használnak, hogy összejöjjön a várva várt baba. Mi most méhpempőt eszünk és elkezdtem hőmérőzni, de ennek elvileg csak 1-2 hónap múlva veszem hasznát. Tudtok ezekről a módszerekről valamit? Ti mit szedtek, milyen praktikákat ismertek/használtok, mióta próbálkoztok? Köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook