Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Járt már valaki Egyiptomban a Shedwan Golden Beach Hotelben? fórum

Járt már valaki Egyiptomban a Shedwan Golden Beach Hotelben? (beszélgetős fórum)


10. Linaaa
2008. aug. 13. 17:55
Én soha nem a szállodáért megyek külföldre. A lényeg, hogy tiszta legyen, tudjak valahol aludni és fürdeni. Egyébként úgyse nagyon vagyok a szállodába:).
2008. aug. 5. 15:18
akko rnagy szerncsétek volt..az utasok 99%-nek nme ez a véleménye eg yátlagos 3*FP-s szállodáról..néha egy 5* AI-ról sem..:)
2008. aug. 1. 08:46

Tavaly Tunéziában voltunk. Szintén három csillagosban, szintén fél panzióval. Tökéletesen elégedettek voltunk azzal is. Előtte nagyon sok rossz véleményt olvastam arról a szállodáról, de nekünk minden jó volt. Tunéziában egyébként mászkáltunk jó sokat a városban. Medinában is olyan helyekre bementünk, ahol már nem lehetett látni turistát, de semmi bajunk nem lett.

Mikor néztem annak az utazási irodának a honlapját, amivel tavaly is voltuk, ott az all inc. szállodákban a hét éjszaka 30-40ezerrel kerül többe. Nekem az már sok. Inkább azt a pénzt fakultatív programra költöm.

2008. júl. 31. 21:58
Ilyen helyken, Törökország, Tunézia, Egyiptom..az all inclusive szállodákba éri meg jobbna menni, mert ha csak félpanziót kérsz, sokkal drágábban jüön ki, mintha az utazási irodában inkább a picivel drágább ai ellátást választod..nem beszélve arról, hogy ezekbne az országokban (kiv Egyiptom) jobb ha nem is merészkedsz ki az üdülőövezeten kívülre..
2008. júl. 31. 09:23

Egyébként melyikbe érdemes menni szerinted?

Annyi az ai-s szálloda...Alig van fél panziós. Nekünk meg az bőven elég.

2008. júl. 31. 09:22
Köszönöm! De már lefoglaltuk. Szeptember végén megyünk is. Közben találtam neten valakit, aki tavaly ebben a szállodában volt, és csak jókat mondott. Remélem, hogy mi is jól fogjuk érezni magunkat.
2008. júl. 30. 22:25
Kapsz ennyi pénzből jobbat..
2008. júl. 30. 22:23
De Egyiptomban a 3* vagy 3*+-os nem igazán ajánlott:S
2008. júl. 30. 22:20
Utazási irodában dolgozom, nem volt még rá panasz!
2008. márc. 19. 18:33
Augusztus végén vagy szeptember elején szeretnénk oda utazni, de eddig nagyon kevés véleményt találtam erről a hotelről a neten.Bármilyen info jól jönne!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook