Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyelvvizsga - egy tanfolyammal kezdőtől nyelvvizsgáig fórum

Nyelvvizsga - egy tanfolyammal kezdőtől nyelvvizsgáig (beszélgetős fórum)

2013. okt. 21. 19:59

Szia!

Én épp most járok egy 4 hónapos szuperintenzívre, és igen, kezdőtől középszintig. De persze, ehhez nemcsak az kell, hogy elmész órára, hanem otthon is kell készülni rendesen. 400 óra, egy jó tanárnővel kisebb nagyobb csoportban a 4 hónap alatt (- még egy hetem van). Előnye a magántanárral szemben, hogy a kommunikáció jobban fejlődik/fejleszthető csoportban. Ezen az oldalon is szokott hírdetni a suli, ahova én járok. Én csak ajánlani tudom őket.

Sok sikert!

6. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2013. okt. 21. 15:54
Persze, hogy van. Elkezded a kezdőtől és viszed egymás után sorba..
5. 39dbe380da (válaszként erre: 4. - Honeywald)
2013. okt. 21. 14:58
Szerintem érdemes megfontolnod egy jobb magántanárt kevesebb óraszámban, több otthoni rákészülésssel.
2013. okt. 21. 14:34
igen, én is gondoltam az intenzívre, vagy szuperintenzívre. már tettem félre nem kevés pénzt, csak nem akarom fölöslegesen elkölteni...szeretnék minőségi oktatáson részt venni
3. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2013. okt. 21. 12:53
Olyan nyelviskolát keress a közelben, ami nem épphogy indult tingli-tangli, ill. felejtős, ahol állandóan tanárt keresnek. Ezek azért érdekes szempontok, mert így minden bizonnyal az egyik kurzust tényleg követni fogja a köv. szint.
2013. okt. 21. 11:21

Lehet, de hosszú és drága.

Nyelviskolákban vannak erre tanfolyamok, szépen sorban járhatod végig a különböző szinteket. Középfokra kb. 5-600 óra. Szerintem ezt csak akkor érdemes tanfolyam keretein belül, ha szuperintenzíven csinálod és erre szánsz egy huzamosabb időt.

2013. okt. 21. 11:15

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e az, hogy egy tanfolyammal a kezdő szinttől elvisznek egészen a nyelvvizsgáig, és ha igen, melyek ezek? Hol vannak?


Egyszerűen nem tudok rákeresni, mert se a nyelvvizsga, se a nyelvtanulás, se a nyelvtanfolyam stb szavakkal nem érek semmit. kérlek titeket akár linkek segítségével segítsetek nekem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook