Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi az az ascendens? MI a jelentősége és hogyan tudom meg hogy mi az én vagy családtagjaim ascendense? fórum

Mi az az ascendens? MI a jelentősége és hogyan tudom meg hogy mi az én vagy családtagjaim ascendense? (tudásbázis kérdés)


12. Cszsuka (válaszként erre: 11. - Jaina)
2009. márc. 27. 08:43
Háát, akkor ezzel nem jutottunk sehova....:)
11. Jaina (válaszként erre: 9. - Cszsuka)
2009. márc. 27. 08:39
Én mint rák bika aszcival ezennel kijelentem, hogy nem mindegyik :) Inkább enni szeretek, de főzni nem nagyon, illetve nem is tudok :))))))
10. Cszsuka (válaszként erre: 9. - Cszsuka)
2009. márc. 26. 15:56
Bocs: a bika és a rák szeret főzni...:)
9. Cszsuka (válaszként erre: 8. - Jaina)
2009. márc. 26. 15:56

Hát, nem annyira segít, mert az egyik kislányom rák/rák. Ő magas és erős csontozatú, de nem kövér. A másik kislányom Ikrek/nyilas. Ő alacsony,vékony testalkatú és nagyon mozgékony, fehér bőrű.

Én bika és rák vagy ikrek, de inkább az ikrek áll hozzám közelebb szerintem, mivel főzni egyáltalán nem szeretek, s állítólag mind a bika, mind az ikrek szeret főzni (így a nagyobbik lányom is, egyre többször vállalja be helyettem, pedig még nincs 15 éves).

Ja, és én is kicsi vagyok és vékony testalkatú, de izmos.


Lehet, hogy egyszer tényleg szánok rá egy kis pénzt, ki tudja? :)

8. Jaina (válaszként erre: 7. - Cszsuka)
2009. márc. 26. 14:17

Lehet, hogy nagyon a határon születtél

ha tényleg érdekel érdemes elmenni egy asztrológushoz, aki bepontosítja a születési idődet

Nálam is ez volt a helyzet egyik program az ikreket, másik a bikát hozta ki. A pontosítás után derült ki, hogy bika.

Amúgy külső is segít: az ikrek magas és csontos, aki rák aszcijút ismerek kicsi, gömbölyded, világos hajszínű

7. Cszsuka (válaszként erre: 2. - D@nu)
2009. márc. 18. 22:06

nekem sem egyezik: egyik szerint ikrek, másik szerint rák az ascendensem. Bár én az ikrek-et érzem, de honnan tudhatom meg, mi az igazság, s miért ez a kettősség?


Erre ki tud válaszolni?

6. dragon77 (válaszként erre: 5. - B59d693a46)
2009. márc. 5. 20:59
Én pont az ellenkezője vagyok:D Vizöntő oroszlán aszcendenssel. Nem lehet pontos leírást adni, mert nem lehet tudni, mekkora a hatása az aszcendensednek a jegyre. Ha ilyen pontos választ szeretnél, akkor javaslom, hogy menj el egy asztrológushoz, de úgy hogy előtte derítsd ki, pontosan mikor születtél ( óra, perc). Ebből ki tudja számolni, hogy az egyes csillagok abban a percben hogy álltak, milyen szögben stb.
2008. jún. 16. 13:39
Nem tudja valaki, hogy az oroszlánra vízöntő ascendenssel mi jellemző?
2008. márc. 19. 17:28
Az aszcendens az a pont, ahol a születés pillanatában éppen felkelőben volt a Nap. Aki tehát mondjuk április 21-én napkeltekor született, annak a Nap-jegye és az aszcendens szerinti jegye is egybe esik, tehát Bika/Bika adottságokkal rendelkezik. Általában ő az, akinek az újságokban olvasható előrejelzések bejönnek. Viszont ha a Bika havában, de egy-két órával napkelte előtt született, aszcendense a Kosba esik, tehát a Bika adottságokkal Kos módjára fog bánni, nem visszahúzódó, inkább vezéregyéniség, sokkal lobbanékonyabb, merészebb, vállalkozóbb, mint a hagyományokhoz ragaszkodó Bika/Bika társa. Ha viszont napkelte után született, akkor már vagy az Ikrek, vagy a Rák tulajdonságokkal keveredik a Bika-adottság.
2008. márc. 19. 17:07
Ha gondolod nekem van táblázatom,amiből megtudom neked mondani!Csak a pontos dátum idő perc kell!Nyugodtan írj ha gondolod
2. d@nu
2008. márc. 19. 16:16

A születési időpontod alapján kapsz egy jegyet, ami a fő jegyed mellett, annak kiegészítéseként - vagy néha azt elnyomóként - a jellemedet befolyásolja. Ezt biztosan magyarabbul is le lehetett volna írni, egyébként a neten van néhány "meghatározás" rá - nos, ezek nem mindig egyeznek. :O

Na mindegy, klikk bal kéz felé a reklámra (femina.hu) és ha tudod, ki hol és mikor (óra-perc is) született a családodban, akkor máris megvan a válasz.

2008. márc. 19. 15:47
Mi az az ascendens? MI a jelentősége és hogyan tudom meg hogy mi az én vagy családtagjaim ascendense?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook