Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól lehet a babákat természetes vízbe (tó, tenger) vinni? fórum

Mikortól lehet a babákat természetes vízbe (tó, tenger) vinni? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 20. 20:18
Már pár hónaposan be lehet vinni tiszta élővízbe (pl. Balaton). Lányoknál jobban kell vigyázni. Én strand, meg uszodavízbe most sem megyek bele, nemhogy a gyerekemet beletenném.
2008. nov. 20. 19:28
Valahol azt olvastam,hogy tengervízbe már hamarabb lehet vinni a babák mint az agyonklórozott és tele bacis termálvízbe.
2008. okt. 23. 20:08
11 hónaposan vittük a tengerhez. Ő jobban bírta a sós vizet, mint mi.:-)
2008. okt. 23. 19:26
Mi Velencére 12 hósan vittük Timit. Nem lett semmi baja. Nagyon élvezter, bár ő 5 hónapos kora óta szokta a vizet.
2007. máj. 15. 03:38
Én természetes vizbe 1-2 éves kortól vinném, strandra 3, de inkább több, babaúszáson gondolkodunk a 10 hónapossal, de igazság szerint tartok tőle-pláne mert kislány.
2007. ápr. 2. 15:10
Én medencébe még biztos nem vinném 16 hónapos gyerekemet,de 8 hónaposan már fürdött tengervizben.Ha tiszta a viz,nyugodtan,csak meg ne fázzon.
2006. szept. 5. 22:10
Szerintem ha tiszta a viz akkor semmi gond, sugyebar mashonann is elkaphato barmilyen nyavaja nemcsak a viztol. Eppanyira felteni nem kell a picit. Minnel jobban felted annal jobban jarod meg.Jo most mar ez nem jelenti azt hogy mocskosan megengeded barhova matani, meg barhova nyulni...nem csak epp nem kell korosan felteni s nem engedni semmihez sem nyulni ( semmiben sem furodni )
2006. szept. 5. 20:59
Szerintem természetes vízbe bármikor. Már persze, ha nem a legszennyezettebb. Vannak, akik ilyen vizekben szülnek!
2006. szept. 5. 09:44

Mi 4 hónapos kórtól járunk babaúszásra. Semmi gondunk nincs vele. Bár most egy darabig nem vihetjük, de ez egy más történet.

Ahová mi járunk, ott kedden reggel van vízcsere, így kedd délelőtt van babaúszás.

Én természetes vízbe 1 év alatt nem vinném a gyerkőcöt.

Emőke77 milyen rossz dolgokat hallottál a babaúszásról?

2006. szept. 5. 09:23
Szerintem is lehet már elég korán vinni vízbe, bár a babaúszásról semmi jót nem hallottam, így én sem fogom vinni a picimet. 4 éves kortól viszont már lehet vinni uszodába és az többet ér majd neki.
2006. jún. 21. 21:07
Marmint az uszoda vizminosege hatarozottan rosszabb mint a tengere...
2006. jún. 21. 21:06
Szerintem nagyon hamar, 3 hos kortol biztosan. A babauszast is akkortol ajanljak es az nagyon tavol all a termeszetes viztol.
1. Hoxa
2006. jún. 20. 17:27
Mikortól lehet a babákat természetes vízbe (tó, tenger) vinni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook