Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki tud véleményt mondani a Bibarc Tünde Iskoláról? fórum

Ki tud véleményt mondani a Bibarc Tünde Iskoláról? (beszélgetős fórum)


7. Amaranta1 (válaszként erre: 6. - Ancsika72)
2013. okt. 19. 16:37
Miért? Te jártál hozzájuk?
2013. okt. 19. 13:11
Én máshová mennék a helyedben,csak ennyi ;)
5. Annie1130 (válaszként erre: 4. - Dc83b97bed)
2013. okt. 19. 11:31

OK, sejtettem. :) A Tündének egyébként van egy fajta stílusa, amit vagy elvisel az ember, vagy nem.


Egyebet nem is írnék róla. Nem lenne fair...


Nem tudom, hogy ő tartja-e személyesen a tanfolyamot, vagy más edzőkkel összedolgozik-e...

2013. okt. 19. 11:26
Ja, közben a fiam átjelentkezett, Amaranta voltam:)
3. dc83b97bed (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2013. okt. 19. 11:24

Köszi az őszinte választ, elég ütős:D.

Az az igazság, hogy az ő sulija lenne közel, nem akarnék Bp-re járni amiatt. De mondasz valamit.

Valaki méééég?

2013. okt. 19. 10:16

Szia!Én úgy vagyok a Tündével, mint ahogy a kozmetikussal és a fodrásszal is. Nem járok pattanásos, ráncos arcú kozmetikushoz, nem járok lenőtt, töredezett hajú fodrászhoz...Persze mindenkinek szíve-joga eldönteni, kitől, mit fogad el, illetve fogad be.


Kérdésedre a válasz, hogy használható-e valamire a papír, amit ad, azt nem tudom. Valamire biztosan...

2013. okt. 19. 07:44

Sziasztok,

gondolkodom hogy elkezdek valami tanfolyamot, itthon vagyok pár éve, jó lenne olyannal foglalkozni amit szeretek. Csinálta már valaki a Bibarc Fitness Iskola képzéseit? Használható? Gyakorlatias? Vagy csak a papír ér valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook