Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért regisztrálnak és leveleznek más nőkkel társkereső portálokon a normális párkapcsolatban élő férfiak? fórum

Miért regisztrálnak és leveleznek más nőkkel társkereső portálokon a normális párkapcsolatban élő férfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
135. Zsuli3
nov. 30. 10:07

A lényeg...senki sem tökéletes. Én sem.Te nem félrelépés miatt tettél tönkre egy családot. Nálunk sem ez volt a válóok a volt férjemmel. Amikor rossz volt hozzám, még akkor sem jutott eszembe a keresgélés. Még mikor már elköltöztem tőle, még akkor sem. Csak mikor rá 6 hónapra kimondták a válás.Tiszta lelkiismerettel léptem ki a házasságból.

De ahogy mondod, a keresgélés is egy szokás vagy tulajdonság főleg annak, aki sokáig egyedül van. De mindenkinek ott van a kezében a választási lehetőség a változtatásra...mert érdemes és megéri, főleg ha van kiért:)

nov. 28. 12:58
A család és a közelebbi barátok ismerik a történetet, ezen kívül még 2-3 pszichológus. Viszont még így névtelenül sem szívesen írnám ki. A végeredmény a bizalom teljes elvesztése.
133. matutinem (válaszként erre: 132. - Mirrorimage)
nov. 28. 12:35
Elmeséled, hogy is történt ez meg?
nov. 27. 20:01

Én úgy érzem ez manapság nem egy férfi jellemző. Nem lepődnék meg, ha a valóság azt mutatná, hogy ez általános emberi tulajdonság. Van akinek a szeretet hiányzik, van akinek a szexben van hiány érzete, van aki tényleg csak unatkozik és sosem menne el így élőben randizni. Mindenkinek kicsit más az indoka.

Viszont rengeteg olyan férfi van, akinek ez eszébe sem jutna, még egy lapos kapcsolat mellett sem. Ez is csak egy tulajdonság, mint például az, hogy munkamániás. Sokan a család rovására menekülnek a munkába. Mások meg állandóan féltékenyek és ezzel ugyanúgy kivéreztetnek egy kapcsolatot.

Én 45 éves férfi vagyok és sajnos van nekem is rossz tulajdonságom, de például engem sosem érdekelt a félrelépés, a kaland, még verbális vagy online szinten sem. Mégis sikerült tönkre tennem egy 2 gyerekes családot.

nov. 26. 23:59
nekik "vadaszat" a kedves hobbyjuk!na kivetelek vannak persze!
130. Zsuli3
nov. 26. 14:20

Sziasztok!

Nekem pont 2 hete történt hasonló eset. A párommal 10 hónapja vagyunk együtt. Én 43 éves nő, ő 48 éves férfi. Nagyon nehezen mentem bele ebbe a kapcsolatba, de kitartása, türelme, szeretete, kedvessége megragadott.Úgy gondoltam megtaláltam álmaim pasiját.Ennyi szeretet, kedvességet, törödést,segitségnyújtást soha életemben nem kaptam senkitől. Neki is 2 felnőtt gyermeke van és nekem is. 2 percre lakunk egymástól.Napi szinten egymásnál aludtunk, vagy nála, vagy nálam.A gyerekek közt is a kapcsolat kiváló.Mindenben segít amiben tud,segítséget ő ajánlja fel. Sokszor főz nekünk,ház körül is sokat segít, napi szinten együtt vagyunk.Már az összeköltözés témája is felmerült, mikor belenéztem a mobiljába és több társkeresőn is volt regisztrálva és folyamatosan irkált más nőkkel. Ismerkedett, találkozni akart velük.Mondjuk erre nem valószínű hogy sor került, mert azt nem vettem ki az írásból és lehetősége sem lett volna rá, mert minden időnket együtt töltöttük. Másnap kérdőre vontam, bocsánatot kért, megígérte már többet nem csinálja. Engem szeret és velem akarja leélni az életét.Tettét azzal magyarázta, hogy a sok csalódás után nagyon nehezen hisz a nőknek. 1 évet akart várni, hogy velünk hogy alakul. Aztán beakarta fejezni. Most törölt mindent, a mobiljába barmikor belenézhetek, de azóta nem tettem.Azt mondta sokáig volt egyedül és megszokta az irkálgatást.

Tudom hogy szeret, en is őt.Megbocsájtottam neki, de mondtam hogy ha mégegszer megtortenik nem fogok.Nekem az ilyesmi nem fér bele.

Erről mi a véleményetek?

129. forrest2010 (válaszként erre: 128. - Birebora)
2019. nov. 25. 13:29
... és aki nagyon unatkozik , az minden felesleges dologba bele is ártja magát :) :)
2019. nov. 23. 08:28
Mert az internet világában adva van a lehetőség kb. mindenhez?
127. forrest2010 (válaszként erre: 115. - Mireille71)
2019. nov. 23. 08:01
...azért őszintén !!!! sok normális párkapcsolatban élővel találkoztál már rövid életed során ? :( mert én a hosszú alatt se sokkal :( :(
126. forrest2010 (válaszként erre: 125. - Lávli)
2019. nov. 23. 07:57
... na ja !!! keresik álmaik nőjét ! :( :( adja + nekik a jó Isten !!!! csak nehogy akkor + az legyen az elégedetlenségük ' trágya ' !!!! :) :)
125. Lávli
2019. nov. 23. 07:53
Mert mégse normális kapcsolatban élnek és keresnek valakit?
2019. nov. 23. 07:51
Mert unatkoznak, és vagy hiányzik valami?
2015. okt. 23. 09:17
Googlen ràkerestem vkire és szintén fenn volt tàrskeresőn pedig pàrja van.de ha nyiltan csinàlta akkor lehet nàluk van elhajlàsi engedély eggyesség vagy beveszik a harmadikat közösbe :P kapcsolata is nyitott kategoriàba volt a közösségi portâlon.mondjuk nekem egyik verzio se elfogadott biztos maradi vagyok.sose voltam irigy de pasin nem osztozkodnàk.
2015. okt. 23. 08:11

Szeretném, ha segítenétek,mert nem tudom, eltúlzom-e , vagy mégsem.

A szerelmem kb.35-40 éve , még kis hatodikos korában szerelmes volt egy kislányba.Aztán egy éve megtalálta neten,és időnként írtak egymásnak, nosztalgiáztak.Most a hetekben a nő itt volt a közelben, és felvetődött, hogy összefuthatnának.Ebből nem lett semmi.Elkérte a számát, de még nem hívta fel, közben a csaj vissza utazott,ő eddig külföldön élt,most az ország másik végén.Nem folyamatosan tartják a kapcsolatot, időnként belendülnek,akkor írnak egymásnak, aztán hónapokig semmi.Viszont úgy gondolom, a szerelmemnek fontosabb ,mint a nőnek.A levelezést elmondta, nem is csináltam belőle ügyet, de többivel átlépett egy határt-nálam-

Szerintetek jogosan, vagy túlreagálom?

121. Érdekes73 (válaszként erre: 120. - Ht keksz)
2015. okt. 11. 17:01
Hát a közhelyek van hogy igazak...
120. ht keksz (válaszként erre: 119. - Globus)
2015. okt. 11. 11:06

Igen.

Tudom,ez az egyéb kategóriába sorolandó,"és ha megette először ,megteszi többször is............

119. globus (válaszként erre: 118. - Ht keksz)
2015. okt. 11. 10:10
Amelyik nős volt?
118. ht keksz (válaszként erre: 116. - Érdekes73)
2015. okt. 11. 10:02
Úgy tudtam,olyant találtam.
2015. okt. 11. 05:02
Mert nem bírnak a vérükkel!
116. Érdekes73 (válaszként erre: 113. - Ht keksz)
2015. okt. 10. 22:38
Olyat kell találni aki hasonlóan gondolkodik erről...
115. Mireille71 (válaszként erre: 113. - Ht keksz)
2015. okt. 10. 20:58

Szerintem normális az elméleted...miszerint mormális párkapcsolatban élő férfiaknak nem kéne társkeresőznie.

Talán aki valóban normális kapcsolatban él, annak fel sem merül a gondolat.

Aki ott van az igenis ismerkedni akar.

2015. okt. 10. 20:01
Ezért nem megyek társkeresőre:DDD
2015. okt. 10. 19:33

Ezt én sem értettem.

Én úgy lennék ezzel, hogy tudatosan nem teszek a másikkal olyan dolgot,amivel fájdalmat okozhatok neki,vagy elveszíthetem a bizalmát. Utálom, ha valaki azt mondja,nem akartam fájdalmat szándékosan, ezért nem mondtam el, de nem jelent semmit, csak szórakozás.

Szerintetek az én elméletem helytálló lehet a mai világban, vagy körberöhögnek, ha valakitől ezt elvárom?

2014. máj. 31. 12:05
amiért a nők is ;D
111. kriszta773 (válaszként erre: 109. - Érdekes73)
2014. máj. 31. 12:03
ezt csak a "normális" párkapcsolatban élő nők szeretnék hinni :)
110. e35096da9d (válaszként erre: 108. - 6b006fc769)
2014. máj. 31. 11:25
Igaz,sajnos
109. Érdekes73 (válaszként erre: 108. - 6b006fc769)
2014. máj. 31. 11:20
:) vagy csak unatkoznak
2014. máj. 31. 10:10
Mert qrni akarnak mással. Vagy mert mással akarnak qrni.
107. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - Nyitnikék99)
2014. máj. 31. 10:06
Mert baj van a normális párkapcsolatban:)
106. Sziszy74 (válaszként erre: 105. - Panna anyuja)
2013. okt. 26. 07:30
köszönöm majd megnézem!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook