Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Porc kopásra, csípőizületi fájdalomra ajánlották a csiga elixírt, de nem tudom melyik az igazi, mert sokféle van! Tud valaki segíteni? fórum

Porc kopásra, csípőizületi fájdalomra ajánlották a csiga elixírt, de nem tudom melyik az igazi, mert sokféle van! Tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


8. kisj (válaszként erre: 1. - Bersom)
2020. ápr. 12. 13:23

4 hónapja kaptam csípőizületi protézist.

Elhiheted, hogy a műtéten kívül nincs más csodaszer rá.

Az ilyen dolgok, mint ez a csiga elixír (??) csak pénzkidobásra jók.

2016. okt. 3. 11:14
Régen írtak már ebbe a fórumba , de ha valaki olvassa és használta az Osteoren vagy Hondrocream nevű orosz gyártmányú reumatikus fájdalmakra ajánlott (drága) krémet és van tapasztalata nagyon megköszönném, ha megosztaná velem. Édesanyám állandó reumatikus fájdalmára keresek v. milyen gyógyszert krém formájában( mert sajnos sok gyógyszert kell szednie más betegségek miatt)
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Mafalda)
2013. okt. 18. 11:06

Teljesen osztom a véleményed, ue. írtam volna.

Hialuront gyógyszernek minősülő összetételben a Keleti pu. melletti gyógyszertárban lehet kapni, vagy Kiskőrösről meg lehet rendelni. Most rohanok, később leírom a pontos nevét.

2013. okt. 18. 10:57
Csigaelixír is van már? :)
2013. okt. 18. 10:56

Szia!

Neeee vegyél csiga elixírt átverés!!!!!!!!!!

3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bersom)
2013. okt. 18. 10:46
Az en ferjem Sinotabsot szokott szedni, azonkivul nem hasznalt neki mas(eddig meg) de ha lenne vmi hatekony,erdekel :)
2013. okt. 18. 10:23

Szia!

Csiga elixírt még nem hallottam,de ismerem a zöldkagylóport,cápaporcot és a Hialuron direct tablettát.Az első kettő a porcok közti kenőanyagot pótolja,a 3. "a kötőszöveti állomány egészséges állapotának megőrzéséhez és a porcok védelméhez nyújt hathatós segítséget."Mert növeli az ízületi folyadék viszkozitását,az izületek porcfelületének kenését,így csökkenti a súrlódást az izületi porcok között.Ez utóbbi a legdrágább.Mindet használtuk,dr.ajánlására 3 havonta felváltva és jók.

A fájdalomra külön nem tudok(Diclac tbl. jó,vényköteles)addig amíg a többiek nem fejtik ki hatásukat.Ha használnak,akkor egy idő után nem fog fájni.Valószínűleg:)))Mert ki tudja h nálad h működik?

2013. okt. 18. 09:48
Porc kopásra, csípőizületi fájdalomra ajánlották a csiga elixírt, de nem tudom melyik az igazi, mert sokféle van! Tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook