Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lora baba érkezése fórum

Lora baba érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Lora baba érkezése

12. Knedt
2013. okt. 21. 23:12

Gratulálok!

Én augusztus 21-én szültem szintén ott a klinikán. Nekem sem volt fogadott orvosom, sőt én majdnem az utcáról estem be (37 hetesen váltottam erre a kórházra). A legnagyobb rosszindulattal sem tudnék senkire rosszat mondani, velem a csecsemősök is kedvesek voltak. Sok sikert nektek, akik még várjátok a babát, jó kórházat választottatok. sok sikert!!!

11. CsillagTM (válaszként erre: 10. - Klarass)
2013. okt. 19. 23:48
köszi! :)
10. Klarass (válaszként erre: 5. - CsillagTM)
2013. okt. 18. 20:51
Neked is sok sikert kívánok Áprilisra :-)
9. Klarass (válaszként erre: 8. - Wucky)
2013. okt. 18. 20:50
köszönöm! Örülök hogy kicsit segíthettem. Sok sikert és szép várakozást addig is :-)
2013. okt. 18. 15:10

Szia!

Nagyon tetszik ahogy leírtad a történetet. Én is a Barossban fogok szülni januárban, bár nekem van orvosom. Örülök, hogy ilyen jókat írsz én a színvonal miatt választottam, mert csecsemő ellátásban elsőosztályú, ha baj van, bár remélem nem lesz, de azért bebiztosítottam magam. Örülök a cikkeknek és jó egészséget sok boldogságot mind a hármatoknak.

2013. okt. 17. 10:23
Sok boldogságot, jó egészséget és jó babázást kívánok nektek! Szép történet! :)
2013. okt. 17. 08:54
Nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok nektek! Milyen különös, hogy éppen majdnem egyszerre szültetek a húgoddal. Ez nagyszerű! :-)
2013. okt. 16. 22:25

gratulálok a kicsihez! :) nagyon cuki! :)

amúgy én is ott fogok szülni április közepén, jó olvasni a pozitív véleményedet! :)

2013. okt. 16. 21:54
Gratulálok, boldogságot, egészséget kívánok! Gyönyörű kislány.
2013. okt. 16. 20:59
Gratulálok a kis tüneményhez nagyon aranyos jó egészséget és sok boldogságot kivánok nektek a pici neveléséhez
2013. okt. 16. 18:49
Gratulálok Lora babához, jó egészséget Nektek! :-)
2013. okt. 16. 18:08
Terhességem alatt rengeteget olvastam az oldalon lévő szüléstörténeteket és babás sztorikat. Már akkor elhatároztam, én is megosztom majd a sajátom.
Lányom a születését tekintve nagyon pontos volt. Augusztus 30-ra voltam kiírva és augusztus 30-án 11:23-kor megérkezett a kislányom, Laura. Eddigi életem legszebb pillanata. Azóta ugyan nem sok időm van magammal foglalkozni, de az én kis hisztis lánykám mindenért kárpótol :-)

Ugrás a teljes írásra: Lora baba érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook