Annie (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Annie

2013. okt. 17. 01:28
De jó volt ezt olvasni, köszönöm.
13. Nevaeh
2013. okt. 16. 22:19
Sziasztok, köszönök nektek mindent, minden jó szót! Örülök, ha tetszett! Puszilok mindenkit!
2013. okt. 16. 17:12

♥ Ugyan már olvastam ezt az írásod...De ma véletlen ismét megtaláltam ;)

Nem véletlen. Köszönöm, hogy ismerhetlek, és olvashatlak!!!

Minden mi körülvesz Téged egy gazdagabb ember vagy ♥

2013. okt. 16. 15:21

Kedves Nevaeh!


Nagyon kedves és megható cikket írtál! További sok sikert neked a munkában, és sok boldogságot az életben, mert aki ennyire rábízza a dolgot a Jóistenre, az csakis érzö szivü ember lehet.

2013. okt. 16. 09:32
Sajnos isten nem mindenkiben rejtett el jó csodát,de azét jó,h vannak olyan emberek,akik úgy élhetnek,h csak jó dolgok veszik körül őket:)
9. Annie1130 (válaszként erre: 8. - Dafke)
2013. okt. 16. 00:05
Ez így igaz! Mindannyian egyediek és megismételhetetlenek vagyunk!Közel 7 milliárd különböző ujjlenyomat, lélek és génsor...
2013. okt. 15. 22:42

"Isten minden emberben elrejtett valami különleges csodát!"

Ez így van, és ahogy ezt írom is elmorzsolok egy könnyet, hogy olyan nagyon messze van tőlem az én kicsi down-os barátnőm és úgy hiányzik... Mert senki se szeret így.

Bárcsak minden ember tudná ezt...

2013. okt. 15. 19:00

Végre egy kis szín a cikkek között!

Nem terhességröl, horrorisztikus szülésröl, lelki bánatról és fogyókúráról szól. Hiszen az élet -szerencsére- ennél jóval több.

Köszönöm, hogy megismerhettem ezt a történetet. Dank u zeer!

2013. okt. 15. 18:04

Én jártam egy ilyen nénihez, aki szintén nem tudta mi zajlik körülötte, sőt igazából nem volt képben, nem úgy a múltról, ő a múltban élt, sokat beszélgettem vele, mert én voltam élete utolsó egy évében a külvilág:)

És ő is mindig megnyugtatott ha szomorú voltam, pedig sosem mondtam, hogy de szomorú vagyok. Nagymamámmal nem volt ilyen bensőséges a kapcsolatom, sajnos 2 éve elment...de annyi mindent tanultam tőle. Aranyos kis történetek voltak, köszönöm:)

További jó munkát kívánok neked!

5. syria (válaszként erre: 1. - Nevaeh)
2013. okt. 15. 16:57
Ez egy olyan cikk, amitől az ember képes feltöltődni. Köszönöm.
4. ef7b486c67 (válaszként erre: 1. - Nevaeh)
2013. okt. 15. 14:33
Köszi...Nagyon tetszett...Tömör de lényegre törő..Igen, egyik oldalról elvette, másik oldalon visszakapta..Csodás emberek vannak,csodás dolgokat láthatnak...Kár,hogy kevesen fedezik föl őket:)Pusz neked...
3. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Nevaeh)
2013. okt. 15. 13:32
Köszönöm ezt a cikket,neked!Végre nem egy csodaszülésről olvastunk.Nem csöpög a nyáltól és mégis megható.Annie-nek pedig,minden jót kívánok!
2013. okt. 15. 13:19

Gratulálok az írásodhoz, nagyon szépen írsz, ne hagyd abba!!

Másodszor pedig a történethez, ami igazán megható,

és örülök, köszönöm, hogy felhívtad a figyelmet, arra, hogy minden ember értékes, még ha nem is egyformán képes felfogni a világ dolgait!!

2013. okt. 15. 13:08
A legtöbb cikk a kismamák tollából kerül ide fel, mégis én most teljesen másról szeretnék írni nektek. Sokatoknak talán nem lesz érdekes, hiszen más téma, de annyi szomorú dolgot lehet olvasni, talán ezzel megmutathatom a kételkedőknek, hogy minden ember tökéletes és gyönyörű a maga módján! :)
Mar régóta szeretnék írni egy betegről, akit az előző munkahelyemen volt szerencsém megismerni itt Hollandiában. Az ilyen emberek miatt mondom azt, hogy imádom, amit csinálok, a nehézségeivel együtt is.

Ugrás a teljes írásra: Annie

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook