Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Piros, hámló folt a mellbimbó udvarán mitől lehet? fórum

Piros, hámló folt a mellbimbó udvarán mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


7. Zuska (válaszként erre: 6. - Lilibe)
2013. okt. 16. 10:55

Gondolkoztam ezen is.

Öblítő az új, mert nem volt az, amit szoktam venni, de ugyanúgy a Lenor családból van.

Bár anyuéknál is voltam mielőtt kijött, lehet ők vettek újat... de azelőtt nem voltam erre allergiás. Nem tudom, de úgy tűnik mintha múlna a folt, lehet jó neki az ezüstkolloid.

2013. okt. 15. 23:49
Szia! Nem váltottál mosóport, öblítőt? Nekem egyszer anyósom mosta ki a melltartómat, ugyanezek a panaszaim voltak. S mint kiderült sok fehérítőt használt a mosáshoz.
5. Zuska (válaszként erre: 4. - Mosolyka1111)
2013. okt. 15. 17:34

Persze, jövő hétre van időpontom, bár remélem addigra elmúlik.

Ha nem, akkor remélem tényleg csak ekcéma, azért kicsit bánom, hogy elolvastam milyen hülyeséget a neten...:)

4. mosolyka1111 (válaszként erre: 3. - Zuska)
2013. okt. 15. 15:17
Azért bőrdokinak megmutatod? Jó kenőcsök vannak ekcémára.
3. Zuska (válaszként erre: 2. - Georgina319)
2013. okt. 15. 14:38

Köszi!

Hát remélem, hogy az lesz, és semmi kirívóbb.

Két olyan bőrgyógyásznak is leírtam a tüneteimet, akik online válaszolnak a kérdésekre, mindkettő azt írta, hogy szerintük is ekcéma.

Bízom benne, hogy elmúlik hamarosan!

Esetleg valaki, aki járt még ilyen "cipőben"?

2013. okt. 15. 06:44
Én ekcémára tippelek.
2013. okt. 14. 18:42

A problémám a következő: 2-3 hete a jobb mellbimbóm udvarán felül megjelent egy kb. 1 cm átmérőjű piros folt, ami hámlik és viszket (főleg ha nincs rajtam melltartó).

Eddig nem is figyeltem oda rá, ha viszketett, akkor bekentem testápolóval, de most tűnt fel, hogy még mindig ott van.

Ma elkezdtem kenegetni ezüstkolloid-kivonattal, hátha használ.

Májusban voltam onkológián rákszűrésen, akkor megnézte a doktornő a melleimet is, és nem talált semmi eltérőt.

Kérdésem az lenne, hogy ez ugye messze nem a rettegett Paget-kór? A mellem nem fáj, nem váladékozik, a mellbimbómon semmi sem látszik, gyermekem nincs.

Már mindenhol ezt látom csak, hogy ez bizony rák, dehát a családban senki nem rákos, én pedig 26 éves vagyok, nem lehet ez inkább ekcéma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook