Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 augusztusi babák! fórum

2013 augusztusi babák! (beszélgetős fórum)


9. humoni (válaszként erre: 7. - Rita993)
2013. nov. 2. 07:30
Hány kilók vagytok?
8. humoni (válaszként erre: 7. - Rita993)
2013. nov. 2. 07:30
Köszike a választ én is erre gondoltam!Mi is ennyit eszünk most!
2013. okt. 28. 14:30
Én 120 ml vízhez 4 kanál tápszert rakok. A hozzátáplálást pedig a 3. hónaptól fogjuk elkezdeni :)
2013. okt. 21. 17:33

Örülök ha tudtam segíteni!!! Viszont most én kérek segítséget!!!

Ti hány milit adtok neki ennyi idősen?És mikor kezditek az ételeket vagy gyümölcsöket neki adni???

2013. okt. 20. 18:30

Mi az Ibfacolt próbáltuk, de az nem jött be. :( Kipróbáljuk akkor a Colief cseppet, köszi a tanácsot!:)

Betartjuk az etetési időt, sőt, már 4 óránként adok neki csak enni az orvos tanácsára.

2013. okt. 17. 17:35

Szia!Nah ismerős a helyzet!Nekem is mindenki mondta hogy ezt meg azt adjak neki de semmi sem volt jó és elvittem az orvoshoz!

Amit nekem adott és tanácsolt már nincs gondunk egy szál sem!!!!!

Minden kép vegyél neki Colief cseppet.

[link]

2800ft,de nagyon nagyon jó!!!!!(mi már mindent kipróbáltunk,a legdrágábbat is de nem használt)

A tápszer az jó ha START van rajta mert az kezdő babáknak jó,tökéletes,de nem szabad változtatni már,maradjon akkor az,és egy dolog amit be kell tartani a 3 órás etetést!!!!!Ez nagyon fontos!Próbáld ki ezt és hidd el vége a hasfájásnak és a szorulásnak is!

3. Rita993 (válaszként erre: 2. - Humoni)
2013. okt. 17. 14:10

Szia!

Az én kislányom 7 hetes, de sajnos elég hasfájós... azt veszem észre, hogy az elmúlt napokban különösen nyűgös, fáj a hasa, sokat sír. Szerintem kihat rá ez a sok front.

Én is tápszert adok neki, mert sajnos beteg voltam szülés után, és közel egy hónapig antibiotikumon éltem, és ez alatt az idő alatt elapadt a tejem :( Pedig volt bőven, reggelre mindig úsztam a tejben. Milumil HA startot adok neki most, de próbáltuk már a Humanat és a Bebát is, és egyik sem volt jó. Szegénykémnek most is székrekedése van. :( Te milyen tápszert adsz neki?

Jó nagy babád van amúgy! :) Hány grammal született?

2013. okt. 14. 17:14

Nekem is van egy 2 hónapos augusztusi babám,egy kislány aki nagyon csöndes,rendes,kicsit hasfájós baba.

Imádom de néha vannak nehézségek vele.Nem anyatejes hanem tápszeres baby!Sajnos a tejem kevés!Most ugye 2 hónaposak vagyunk, olyan 5700gramm,58 cm!

2013. okt. 14. 17:11
Szeretnék beszélgetni mindenről ami egy babával kapcsolatos lehet!Itt megbeszélhetjük.Ebbe a fórumba még beleférsz a másik már megtelt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook