Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
3567. Wkriszta (válaszként erre: 3565. - Camonilla)
2019. szept. 18. 15:14

Szia!

Szerintem Krizsa doktort választani nagyon jó döntés.

Mindig energiával feltöltve,jó kedvvel jöttem ki tőle, még úgy is, hogy nem kertel, megmondja az ember szemébe az esélyeit.

Empatikus,laza,a paciens érdekeit szem előtt tartó orvos, hihetetlen dumával.

3566. hantosska (válaszként erre: 3565. - Camonilla)
2019. szept. 18. 14:45
Ja és mi is a budapesti Kaalibol mentünk át.Már ott kinéztük magunknak Krizsa dokit. :)
3565. Camonilla (válaszként erre: 3563. - Szophi86)
2019. szept. 18. 13:08
Köszönöm, ez mind nagyon jól hangik! Bizakodó vagyok nagyon a dokival kapcsolatban, illetve bízom benne, hogy ha nálam nincs nagy gond akkor sikerrel járunk. Én is a bp-i kaáliból jövök, habár még az elején.. nem tetszett a hozzáállásuk :(
3564. Camonilla (válaszként erre: 3562. - Hantosska)
2019. szept. 18. 13:07
Nagyon köszönöm! Nálunk elvileg biopsziával nyert fagyasztott here bioptátummal lesz a megtermékenyítés, úgy tudom ezt a típust szerepeltetik IVF SMART név alatt az árlistán.
3563. Szophi86 (válaszként erre: 3561. - Camonilla)
2019. szept. 18. 12:43

Szia!


Mindenki nagyon kedves az intézetben, itt is sokan vannak, valahogy mégsem éreztem futószalagnak! (Már megjártam a bp-i Kaalit és Kaposvárt is). Az ár annyi amennyi a honlapon van! Amit az IVF-re írnak összeg, azon felül nekünk volt 3 konzultáció illetve uh (16-25 ezer között mozog egy, az első drágább, de ez is fent van a honlapon). A gyógyszerekre én összesen 108.000,-ft fizettem, ebben már az 1 havi progeszteron adag is benne van. (Kaptam fogamzásgátlót, gonapeptyl 75NE, ovaleap 125 NE, prednisolon, ovitrelle, clexan, utrogestan kombót, plusz még a stimu alatt antibiotikumot)


A leszívás és beültetés úgy vettem észre keddi és pénteki napokon vannak, de lehet tévedek (ezeken a napokon Krizsa nincs Hegyalján), és ezeket a Lehet utcai Róbert Károly Magánkórházban csinálják. Ott is nagyon kedvesek! Jár mind a két alkalom során reggeli is a pácienseknek 😆

A biológus tünemény! Ő volt az első, aki nem egy számként tekintett ránk, hanem emberként! Leszívás után külön elvonultok vele beszélgetni, elmondja mit javasol, lehet kérdezni. Beültetéskor megnézhetitek a drágákat! 😍 Leszívás másnapján Ő hív fel téged, hogy mi a helyzet a bogyókkal!!!!

Sok sikert! 😘🍀🍀🍀🍀

3562. hantosska (válaszként erre: 3561. - Camonilla)
2019. szept. 18. 11:45

Szia! Mi most szeptemberben csináltuk végig, most volt a beültetés 13-án. Mi mindennel meg voltunk elégedve, Krizsa doki jó arc. :)

Az ár is annyi, amennyit írsz, nagyjából a vége ennyire jön ki, a gyógyszereket én sose figyelem, úgyhogy azt nem tudom most hirtelen megmondani, hogy azzal együtt vagy anélkül.

Azt elmondod nekem, hogy mi az az IVF SMART?

Sok sikert kívánok!

3561. Camonilla
2019. szept. 18. 10:59
Sziasztok! Októberben megyek konzultációra Krizsa dr. úrhoz. Tudnátok írni néhány gondolatot az intézményről? Már az első telefonhívás pozitív volt számomra, ismeretlenül is az időpontot adó Hölgy sok sikert kívánt nekünk. Jól esett. Nekünk IVF SMART eljárásunk lesz, az árak mennyire térnek el a honlapon feltüntetett ártól? Ezt 690.000 Ft-ra írják. Mennyivel kell összesen számolnunk cca? Nagyjából már minden vizsgálatunk meg van, néhány apróság hiányzik.
3560. shine04
2019. szept. 5. 17:06

Sziasztok!

Még új vagyok itt. Most kezdjük a stimulációt a második lombikunknál Krizsa doktornál. Hozzá jártunk a Kaáliban is, jöttünk utána. Az első lombikunk sajnos nem végződött jól 5 hetesen elvetéltem, remélem most minden rendben lesz.


Sok sikert kívánok Nektek is!

3559. Bius86
2019. szept. 5. 16:40

Köszönöm mindenkitől a megnyugtatást, így talán nagyobb reményekkel tudok majd elindulni ezen az úton hamarosan.

JenBP gratulálok a babához :)

3558. jenBP (válaszként erre: 3551. - Bius86)
2019. szept. 5. 16:13

Az első lombikunknál a petesejtek felét ICSI-vel termékenyítették, azok közül az embriók közül egy sem érte meg az 5. napot.

A második lombiknál kértem, hogy ne legyen ICSI, nem is lett, 4 petesejtből 3 megtermékenyült és mind a hármójukból csudaszép hólyagcsíra lett. A hármak egyike itt van a pocakomban, 10 hetes múlt. 😊

3557. Szophi86 (válaszként erre: 3555. - Bimbicsip)
2019. szept. 5. 14:35
Krizsa a hegyaljai intézetben van (ultrahangokat is itt csinálja), de a beavatkozásokat (leszívás, beültetés) a Lehel úton. Egyébként most vettem észre, hogy a hegyaljai intézet árlistája egy iciri picirit olcsóbb. 10-20 ezer forintokkal csak, de akkor is 😊
3556. bimbicsip (válaszként erre: 3550. - Mancs75)
2019. szept. 5. 14:26
Köszönöm neked is, hogy válaszoltál!
3555. bimbicsip (válaszként erre: 3553. - Szophi86)
2019. szept. 5. 14:25
Szia! Köszi az infókat! Nem tudtam, h több intézmény van, én a Lehel úti Róbert Kórházba tervezek menni. Mivel csak fizetős lombik van, így bízom benne hogy nem kell átjárhatósági majd.Vajon Krizsa doki van a Lehel úton is? Mert hozzá szeretnék bekerülni. A pesti Kaáliba jártunk eddig (nem Krizsához), de váltani szeretnénk.
3554. Szophi86 (válaszként erre: 3551. - Bius86)
2019. szept. 5. 13:43

Szia!

Ne félj tőle. Nekem 5ből 4 megtermékenyült, de az ötödik nem volt érett petesejt, így esélye sem volt!

3553. Szophi86 (válaszként erre: 3549. - Bimbicsip)
2019. szept. 5. 13:38

Szia!

Azt nem tudom melyik intézménybe mész, én a hegyaljai RK Egeszségcentrumba járok most. Krizsa doki nagyjából tartja az időpontokat, max fél óra csúszás volt eddig. Hozott leletet elfogadnak, az a legjobb ha 3 hónapon belüli, de vminél 1 év ahogy előttem már írták. Az altatáshoz kérnek majd friss ekg-t (de ők azt ott ingyen megcsinálják), illetve labort.

Átjárhatósági szerintem tb-s lombiknak a feltétele, de majd nálam okosabbak megmondják! Remélem segítettem 😊

3552. bimbicsip (válaszként erre: 3551. - Bius86)
2019. szept. 5. 12:34
Szia! Én úgy gondolom, hogy az egészségesebb, ha csak összeeresztik őket, mert akkor működik a természetes szelekció, vagyis a legéleterősebb spermium termékenyíti meg a petesejtet. Míg ICSI-nél a biológus tapasztalatán múlik, hogy melyik spermiumot választja ki a művelethez, és nem biztos hogy pont az lenne a nyerő, ha versenyezniük kellene. A megtermékenyítési arány - ha nincs férfi gond - közel azonos a két módszerrel. Én legalábbis ezt tapasztaltam.
3551. Bius86
2019. szept. 5. 09:29

Sziasztok!


Lenne egy olyan kérdésem, hogy akinek IVF-el volt a lombik, mennyire volt sikeres a megtermékenyítés? Mármint ha "csak" összeengedik a sejteket az mennyire sikeres? Mi még a lombik előtt vagyunk, szerinten 1-2 ciklus és elkezdjük valószínű, és mivel velem van a gond (férjemnek nagyon jók az eredményei), így valószínű nekünk IVF lesz, és kicsit tartok tőle, hogy kevésbé sikeres így a megtermékenyítés mint ha ICSI lenne. Előre is köszi a válaszokat.

3550. Mancs75 (válaszként erre: 3549. - Bimbicsip)
2019. szept. 4. 22:59
Sajnos teljes körűen nem tudok válaszolni a kérdéseidre, nekem csak a leszívás és a beültetés lesz a Róbertben. De a petevezeték átjárhatósági szerintem elég fontos, mert nem csak a petevezetékekről, hanem a méhűr állapotáról is infót ad és tudtommal akkor is kérik (nem feltétlenül a Róbertben, hanem úgy általában) ha csak férfi oldalon van gond. Egy éven belüli leleteket más intézmény elfogad, gondolom, a Róbert is, és valószínűleg máshonnan hozott leleteket is elfogadnak, mivel ebből máshol sincs probléma. De mondjuk ezt az tudná megerősíteni, aki valóban oda jár. Várakozást nem tudom, de csodálkoznék, ha nem kéne valmennyit várni, ill.feltételezem, itt is némiképp futószalagon megy a dolog. Én legalábbis más magánintézménybe járok, és ott ezt tapasztalom, úgyhogy mindig előre leírt kérdésekkel készülök, mert enélkül simán elfelejteném amit akarok mire kb. két perc múlva már kívül találom magam a rendelőn :)
3549. bimbicsip
2019. szept. 4. 21:53
Sziasztok!A közeljövőben szeretnék időpontot kérni első konzultációra a RK meddőségi centrumába, de előtte szeretnék tájékozódni egy két kérdésben. Azt olvastam sok helyen, hogy nem igazán tartják a megbeszélt időpontokat, rengeteget kell várni, mert mindig csúszás van. Ez igaz? Mindegyik orvosnál így van vagy csak valamelyiknél? Elfogadnak hozott leleteket? Mennyire kell frissnek lenniük? Petevezeték átjárhatósági vizsgálat feltétele a lombiknak? Köszönöm, ha válaszoltok, minden infónak örülnék.
3548. Mancs75 (válaszként erre: 3547. - Ninak)
2019. szept. 3. 22:57
Nekem pénteken lesz leszívásom, remélem, beültetés is lesz...
3547. Ninak
2019. szept. 3. 08:06
Sziasztok van valaki akinek most lesz a beültetés?
3546. Szophi86
2019. aug. 12. 09:14

Sziasztok!

Szeretnék kérdezni.

Krizsa dokihoz járunk. Most új "koktélt" kaptam, ezért kicsit megzavarodtam és elfelejtettem felírni, hogy a profeminát mikortól kell kezdeni? Valaki tudja esetleg? Előre is köszönöm!

😘🍀

3545. Kiscica19 (válaszként erre: 3544. - Ninak)
2019. júl. 5. 10:45

Köszönöm!

Akkor mindkettőnknek hajrá szeptemberben 😘

3544. Ninak (válaszként erre: 3543. - Kiscica19)
2019. júl. 5. 08:11
Kitartás, légy erős, és csak pozitívan sikerülnie kell. Nálunk is szeptember az időpont ha meg lesz minden viszgalatom.
3543. Kiscica19 (válaszként erre: 3542. - Ninak)
2019. júl. 5. 07:36

Éppen most szakadt meg a 2.lombik, kedden voltam petesejt leszíváson. Nem sikerült petesejtet nyerni.

Abban maradtunk vele, hogy augusztusban megyünk konzultációra és szeptemberben folytatjuk. Addig talán összekaparom magam én is, mert jelenleg nagyon padlón vagyok...

3542. Ninak (válaszként erre: 3541. - Kiscica19)
2019. júl. 5. 06:24
Nektek is sok sikert. Mikorra tervezitek a beültit?
3541. Kiscica19 (válaszként erre: 3540. - Ninak)
2019. júl. 4. 22:12

Mi is hozzá járunk.

Sok sikert Neked!

3540. Ninak
2019. júl. 4. 15:51
Első konzultáción voltunk Krizsa doktornal. Úgy érzem jó kezekben leszünk soha nem volt még ennyire jó tapasztalatom orvossal. Nagyon közvetlen de még mondja az igazat. Minden tanácsát követni fogom.
3539. Babus123 (válaszként erre: 3537. - Kiscica19)
2019. jún. 27. 13:52
Sok sikert! ;)
3538. Babus123 (válaszként erre: 3533. - Eviczi83)
2019. jún. 27. 13:51
Köszi szépen :)
❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook