Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
3627. Amika0405
2019. nov. 11. 11:54

Sziasztok .

Új vagyok még ebben a topikban.

A Sote 1be jártunk eddig ahol tul vagyunk két sikertelen lombikon,egy ET ami 0hcg és egy FET ami biokémia lett .

Ma kértem időpontot a Robert K. Dr:Nyéki Boldizsárhoz kerültem dudna esetleg valaki valami infot róla,jar valaki hozzá.Fülőp doktor lett volna a cél de esélytelen.

2019. nov. 8. 22:19

Szia!

A kórház honlapján pontosan fent vannak az árak, több fajta is van, attól függ, hogy a vizsgálatok végén melyik lesz indokolt. Ha meg van minden szükséges lelet akkor térnek rá a pontos kezelésre és hogy mikor lehet kezdeni.

3625. zomilla2
2019. nov. 8. 18:11

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni hogy mennyibe kerül a lombik a Róbert Karolyba? Várni kell rá? Vagy ha fizetjük és az eredmények indokolják, mehetünk rögtön?

3624. Bettus2
2019. nov. 8. 09:44

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek aki írt. :)

Szerdán voltam dokinál (Krizsa Ferenc), most érzem azt végre, hogy jó kezekben vagyok. Tényleg jó választás volt. Nem küld fölösleges vizsgálatokra csak ami kell, nagyon alapos és azon van hogy segítsen. Az első orvos akitől fülig érő mosollyal jöttem ki és teljesen feldobta a napom.


Szép napot mindenkinek!!! :) :*

3623. bimbicsip (válaszként erre: 3622. - Iko)
2019. nov. 6. 21:57
Aha...köszi. Ilyet a Kaáliban nem kértek.
3622. Iko (válaszként erre: 3621. - Bimbicsip)
2019. nov. 6. 20:40
Szia! Szifilisz, vérbaj.
3621. bimbicsip (válaszként erre: 3620. - Makoska+2)
2019. nov. 6. 19:29
Köszi! Mi az a LUES?
3620. makoska+2 (válaszként erre: 3618. - Bimbicsip)
2019. nov. 6. 17:59
Nekünk HIV, HepaB, HepaC és LUES is kellett mindkettőnknek, éven belüli.
3619. Medlin (válaszként erre: 3618. - Bimbicsip)
2019. nov. 6. 12:06

Szia!


1 éven belül elfogadják az eredményeket és férfi oldalon is kell a HIV , hepatitis.


Medlin.

3618. bimbicsip
2019. nov. 5. 23:07
Lányok, segítsetek lécci! Az első konzultáción mindenből elfogadják az 1 éven belülieket? Hormonsort csináltatok újat, de HIV+hepatitis szűrés eredményem van nyár elejéről, és szintén van ureaplasma, meg egyéb kórságokról akkorról leletem. Szerintetek ezeket elfogadják még? A másik kérdésem, hogy férfi oldalon is kérnek HIV+hepatitis szűrés eredményt fizetős lombikhoz is? Fülöp doktorhoz megyünk majd. Köszi!
3617. shine04 (válaszként erre: 3613. - Bettus2)
2019. nov. 5. 16:03

Szia!

Én is Krizsa dokihoz járok. A Kaáliban is ő volt a dokink. Amikor ott hagyta az intézetet, a férjemmel mentünk utána, mert nagyon jó doki, megbízunk benne. Mindig tudja mit és mikor kell mondani, nagyon érti a dolgát. Szerintem jól választottál, bízhatsz benne! Nem húzza az időt, csak a szükséges vizsgálatokat kéri, s amint lehet, már el is kezdi a lombikot.

Sok sikert kívánok neked!

3616. Camonilla
2019. nov. 5. 15:40
Sziasztok! Valaki tudna infót a sperma donor választás menetéről itt a Róbert Károlyban?
3615. Bettus2 (válaszként erre: 3614. - Makoska+2)
2019. nov. 5. 13:19

Szia Makoska+2!


Köszönöm szépen a válaszod. :)

Sok jót olvastam már róla de így, hogy még több pozitív véleményt kaptam jobban megnyugodtam és kezdem úgy érezni végre jó kezekben leszek :)

Holnap megyek hozzá, már nagyon várom :D


Neked is sok sikert! :)

És szorítok, hogy az újabb csoda hamar érkezzen. :)

3614. makoska+2 (válaszként erre: 3613. - Bettus2)
2019. nov. 4. 17:07

Szia!

Én Krizsa doktorhozhoz járok, és nagyon szeretem (nem ő az első lombikos dokim). Eredetileg a Kaáliba jártam, először máshoz, majd hozzá, ott jött össze a kislányom, most a doktor úr után jöttem a Róbertbe is, és bízom az újabb csodában.

Pont azt a plusz pár percet szánja rá az emberre, ami miatt úgy érzem, hogy jó kezekben vagyok, megnyugtat, bátorít, visszafog, mikor mi kell.

Az alap kivizsgálás egyre több, szerintem fogsz kapni tőle egy listát, hogy mi kell. Nem tudom, első lombik mennyi idő, nekem a többedikkel is csak sok hónap alatt sikerült elindulni, mert kivizsgálás alatt kiderült olyan probléma, amit meg kellett oldani közben.

Lényeg, hogy szerintem jól választottál. :) Sok sikert!

3613. Bettus2
2019. nov. 4. 16:22

Sziasztok!

új vagyok még az oldalon. Kicsit tanácstalan vagyok, mert 3 év próbálkozás után még mindig nem jött a baba. Mindenki csak küldözget össze vissza és senki nem vizsgálja ki rendesen, hogy mi lehet a probléma. Ezen a héten megyek a Róbert Károly Magánklinikára Krizsa Ferenchez. Valaki esetleg tudna írni tapasztalatokat vele kapcsolatban illetve, hogy mennyi idő mire a lombikot meg tudják csinálni?

Köszönöm aki válaszol ❤️

2019. okt. 31. 11:43

Szia!

Mi júliusban kezdtük meg a kivizsgálásokat, augusztusban meg volt minden eredmény, de csak szeptemberre kaptunk időpontot záró konzultációra. Akkor meg is kezdődött a kezelés (hosszú protokoll) és október közepén került sor a beültetésre. 😊😊 sok sikert!!!

3611. Camonilla (válaszként erre: 3610. - Diusdius2)
2019. okt. 29. 15:20
Szia! Konzultációra viszonylag hamar adnak időpontot, nyilván attól is függ kihez szeretnél menni. Mi már a konzultációra is úgy készültünk, hogy a vizsgálatok többségét megcsináltattuk. Nálunk akár már a következő ciklusban indulhattunk volna, de mi most januárig a férjem biopsziája miatt parkoló pályán vagyunk. Sztem általánosságban a konzultációtól számított 2 hónap ami kezdésként kalkulálható, mert ha nincsenek korábbi vizsgálataitok, akkor annyi idő kell amíg mindent lebonyolítotok.
3610. Diusdius2
2019. okt. 28. 20:04
Sziasztok! Teljesen új vagyok itt koztetek. Tudnátok nekem abban segiteni , hogy a Róbert kórháznak milyen feltételei vannak a lombikra? Gondolom mar többen jartatok ott. Valamint még arra is kiváncsi volnék , hogy mennyi idő az első konzultációtol a beultetesig? Körülbelül . Es koztetek van esetleg olyan aki petesejt le fagyasztáson vett részt külföldön ? Köszönöm a segítséget !
3609. Medlin (válaszként erre: 3607. - Pillangó86)
2019. okt. 28. 17:24
Jaj de szuper hír😍😍😍
3608. Medlin (válaszként erre: 3606. - Judit 88)
2019. okt. 28. 17:24

Szia Judit!


Üdv köztünk. Én már egy 8 hónapos Kislány boldog anyukája vagyok, de be szoktam ide nézni.


Kiderült vetélések oka? Nekem 1 vetélés és biokémiai terhesség után született a Babám. Nem Fülöp volt az orvosom, viszont az utolsó beültetést ő csinálta pünkösdkor.

Irtó kedves és mindent részletesen elmagyaráz.


Üdv. Medlin.

2019. okt. 28. 16:11

Sziasztok!


A teszt pozitív és a hcg is ma magas lett 😊😊 el se hiszem még...

Fülöp doki nagyon kedves, türelmes, viszont gondolom nagyon elfoglalt. A stimuláció alatt az uh-okat, illetve a leszívást se ő csinálta. Sok sikert!!!

3606. Judit 88
2019. okt. 28. 15:12

Sziasztok lányok!

Most csatlakoztam a csoporthoz, okt. 30-án megyünk a Róbertbe első konzultációra Fülöp doktorhoz, tudnátok nekem tapasztalatokat írni a dokiról? 😊😊😊

Túl vagyunk 4 lombikon, ami 3 vetéléssel végződött, eddig a Budaiba jártunk.

Előre is köszönöm ha válaszoltok!

3605. Medlin (válaszként erre: 3603. - Pillangó86)
2019. okt. 26. 11:39

Szia Pillangó!

Csináltál tesztet?

2019. okt. 24. 13:21
10 nap ez lemaradt 😊
2019. okt. 24. 13:20
Még eddig nem mertem, kivártam, hogy a beültetés után 10 elteljen. Bár ezt se mondták a kórházban, hogy csináljak tesztet, de holnap reggel fogok!
3602. Bius86 (válaszként erre: 3601. - Pillangó86)
2019. okt. 24. 13:12
Én még csak előtte vagyok, de tesztet csináltál már?
2019. okt. 24. 13:02

Sziasztok!


Tapasztalatot, véleményt szeretnék kérni tőletek, mert kicsit kétségbe vagyok esve.

Fülöp doktor úr pàciensei vagyunk, 2019. október 14. napján 2 picikét ültetett vissza. Azon a héten szúrkált az oldalam, amelyik oldalról 3 petesejtet szívtak le, a biológus megnyugtatott akkor, hogy ez teljesen normális. Utána viszont menstruációs görcseim voltak, be akart szakadni a derekam, ezek a tünetek mindig is meg voltak amúgy. Hétfőn felhívtam a kórházat, semmi konkrétat nem mondtak, várnak a vérvételre. Ma éjszaka iszonyatosan fájt a hasam, azt hittem itt lesz vége a történetnek, de semmi.... Egyébkènt a napokban lett volna aktuális a menstruációm.

Sok helyen olvasom, hogy a terhesség alatt ugyanúgy jelentkezhetnek menstruációs tünetek, de annyira fèlek....

volt már másnak is hasonló tünete???

Köszönöm előre is, ha bárki válaszol, remélem ez csak pozitív eredmény lehet!😊😊

3600. Medlin (válaszként erre: 3598. - 7a18f093cf)
2019. okt. 11. 16:08

Szia!

Nekem is így volt. Majd 2 naponta ultrahang, ott mindent látni fog a doki, hogy hogy fejlődnek a tüszőcskék.


Bízz a dokidban, csak így lehet. Szerintem itt jó kezekben vagy.


Egy 8 hónapos robis Baba anyukája, Medlin.😍

3599. bimbicsip (válaszként erre: 3598. - 7a18f093cf)
2019. okt. 11. 15:48
Szia! Ez a megszokott protokoll, 2. napon kezdeni a szurit és 7-9. nap között első uh. Nekem sose nézetett a dokim hormonszintet a stimuláció alatt. Szóval ne aggódj, minden oké így. Sok sikert!
2019. okt. 11. 09:40

Sziasztok!


Szeretnék információt kérni tőletek. Megkaptam az első lombikomhoz a szurikat. Annyit mondott, ha a menstruáció 2. napján kezdjem el, de nem kellene FSH szintet nézetni, meg csak a 8 napon menjek ultrahangra, nem kellene közben is hormonszintet nézni és ultrahangra menni? Még nagyon kezdő vagyok és fogalmam sincs.

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook