Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék fórum

Róbert Károly Magánklinika lombikosaival beszélgetnék (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
4077. kantoradrienne (válaszként erre: 4076. - Kantoradrienne)
2020. okt. 6. 18:16
Beültetést követő 8. napra gondoltam, csak 11. dpo
2020. okt. 6. 18:12

Sziasztok!

Régóta figyelem már a fórumot, mert mi is belevágtunk nyáron a kivizsgálásokba, most nemrég pedig a lombikba.

Múlt hét hétfőn volt a beültetés, én 2 napos bogyókat kaptam vissza. Tapasztalt már valaki ennyi progeszteron (3x200mg + 3*400mg) mellett barnázást a beültetést követő 11. nap körül?

Az árat tekintve mi kb. 200.000 forintot költöttünk a kivizsgálásokra, 510.000 forintot fizettünk az ICSI miatt és további 150-200.000 forintot a gyógyszerekre. Ezeken felül enyhe túlstimuláció miatt meg kb 50 ezer forintot infúziókra. Fülöp doktor úr egyébként azt mondta hogy kb 700.000 forintos költséggel lehet számolni egy beavatkozásra és ez is be is jött.

4075. Anett90 (válaszként erre: 4071. - Csibicsoda)
2020. okt. 5. 13:58

Hát mi nem számoltuk össze fillérre pontosan, mert így is - úgy is kifizettünk volna mindent. A Róbert honlapján fent vannak az árak és ahhoz korrekten tartják magukat.


Amivel nem tudsz biztosan számolni, hogy lesz-e ICSI, lesznek fagyasztott embrióid, őket hogyan tároltatod el (Pl. egyesével vagy kettesével).


De nem áltatlak, sokba kerül, nekünk szerencsére sok fagyi baba lett, így mi 750 ezer körül fizettünk + gyógyszerek + előtte vizsgálatok.

4074. haho_pihe (válaszként erre: 4069. - Csibicsoda)
2020. okt. 3. 16:55

Szia, tőlem kért trombózisvizsgálatot, hormonvizsgálatokat, rákszűrést, férjemtől andrológiai véleményt és bakterológiai vizsgálatot, mindkettőnktől nemi betegségekre szűrést, és azt hiszem, ennyi volt.

Az andrológiai volt kb 70k, a nemi betegségek 50k talán, de én magánban kértem mindent, így megvolt alig két hónap alatt.

4073. haho_pihe (válaszként erre: 4066. - Marzipan)
2020. okt. 3. 16:50

Köszönöm a választ! Nekem az AMH 1,1 volt legutóbb, az FSH-m 8 körül, úgyhogy azt mondta, hogy nálam túlstimuláció nem valószínű, örül, ha lesz belőle 3-4 petesejt :(

Holnap vagy hétfőn fog megjönni, eléggé félek a hormonoktól, de ha van remény - márpedig nálad a 2 db pötyi jól hangzik :) Ha jól számolom, lassan letelik a két hét, hogy sikerült a beültetés? Remélem, jó hírek lesznek :)

4072. haho_pihe (válaszként erre: 4011. - Bius86)
2020. okt. 3. 16:41
Húha, nekem azt mondta Krizsa doki, hogy reggel adjam be az Ovaleap-et :O
4071. Csibicsoda (válaszként erre: 4070. - Anett90)
2020. okt. 3. 15:56

Köszönöm Anett90 😊

Azt még megkérdezhetem(ha nem vagyok indiszkret) hogy a maga a lombik mennyiben áll meg ha a magânban csinálja az ember?A dr.Ûr nekem kb.120.000,- (injekcio,gyogyszert) + 590.000,- mondott(ezen felül milyen költsegekkel kell szamolni)?Nagyon🙏

4070. Anett90 (válaszként erre: 4069. - Csibicsoda)
2020. okt. 2. 15:00
Szia, mi tavaly novemberben kezdtünk nála. Kb 200e ft lehetett minden vizsgálat, és ezeket amúgy 1 hónap alatt ledaráltuk. De mi mindent magánban csináltattunk Budapesten.
2020. okt. 2. 00:31

Sziasztok!

Új tagként csatlakozom

Ma volt az elsö konzultációm dr.Krizsánál(lombikra készülünk).

Töletek milyen vizsgálatok eredmènyeit kérte(ezek beszerzese mennyi idöbe telt,s milyen költséggel járt)?🙏

4068. Camonilla
2020. szept. 24. 13:44
Sziasztok Lányok! Tegnap voltunk a teszt utáni első UH-on. Aznap kezdtem elvileg a 7. hetet. Az embrió mérete 3,4 mm volt, pedig ilyenkor már nagyobbnak kellene lennie (ált. 5-7 mm) Az orvos nem mondta, hogy bármi gond lenne, de szerintetek kellene aggódnom? Jelent ez bármilyen plusz kockázatot? Köszönöm!
4067. Marzipan (válaszként erre: 4060. - Haho_pihe)
2020. szept. 19. 11:32

Még annyi, ami miatt reagaltam Neked, hogy tavasszal nyomtunk 4 Clostys hónapot a nőgyógyászommal, 2 hónap napi 1-el, utána napi 2 szemmel, és kb minden 2. hónapban volt egy normális tüszőm.

Utána csináltatott egy átjárhatóságit is. Ekkortályt kerültem Krizsához, akivel megbeszéltünk még egy méhtükrözést is emellé, közben amíg megcsináltatjuk az általa kért vizsgálatokat is.

Amh-m 2,75 volt -mégsem aktivizálódtak a petesejtjeim, csak a hormonok hatására.

4066. Marzipan (válaszként erre: 4060. - Haho_pihe)
2020. szept. 19. 11:26

Szia, ez tényleg egyénfüggő. Én is Krizsához járok, már van 2 gyermekem spontán, de most nem jön a 3., ezért vagyok itt.

Leírom az én stimum, mert hasonlít a Tiédhez: nekem is Suprefact ment 4 napig 50ml, mellette Ovaleap 4×225,majd 3 napig 300. 13 petesejtet szívtak le. Már túl vagyok a beültin, 2db 3 napos pötyit kaptam vissza hétfőn, sajnos az 5. napon fagyibabánk nem lett. A sok sejt sem garancia semmire.:-(

Én most a 14 napos várakozásban vagyok, egész jol telik, nem stresszelem túl, dolgozok és élem az életem. :-)

4065. Szaffi88
2020. szept. 16. 18:29
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy akinek FET volt és maradt embrió amit lefagyasztottak mennyit kellett fizetnie?
4064. haho_pihe (válaszként erre: 4063. - Marlaa)
2020. szept. 16. 08:49
Szia, igen, tudom, hogy nagyon egyedi mindenkinek, ezért kerestem volna valakit itt, akinek hasonló adagolás kellett a kevésbé noszogatható peték miatt.
4063. marlaa (válaszként erre: 4060. - Haho_pihe)
2020. szept. 16. 08:04
Szia. Ez annyira egyeni, hogy senkit nem lehet osszejasonlitani senkivel. Krizsaban az a jo, hogy tenyleg szemelyre szabja a kezelest. En 150 Ovaleappel kezdtem es a 6. stimu ma 250-el ment, 10 petesejt lett. Belekell szamolni a sulyt, kort, AMH-t (nekem 3 folotti) es stimulalhatosagot (minel alacsonyabb FSH-nekem 6 koruli). Szerintem ezek alapjan lovi be az adagokat de nyugodtan kerdezd meg tole, o pont az a doki aki nem harapja le a fejedet minden szonal.
4062. Pipironka (válaszként erre: 4059. - Camonilla)
2020. szept. 16. 00:15
Azta! Elsőre sikerült? Biopsziával nyert spermiumokkal, ha jól emlékszem? Wow! Fantasztikusak vagytok! Barátnőmnek 1000körüli hcg volt ami nálad 789 és abböl se lett iker.
4061. Zizike79 (válaszként erre: 4059. - Camonilla)
2020. szept. 15. 10:55
Szia, hasonló értékekkel nekem egy baba lett.
4060. haho_pihe
2020. szept. 15. 10:47

Sziasztok!

Néhány hónapja kezdtem olvasni a fórumot, amikor Krizsa dokihoz kerültem, és októberben már kezdjük is a lombikot. A kezdő adagom Suprefact + 300-as Ovaleap, és még így is max. 3-4 petesejtet várunk :( Volt valaki hasonló szituációban, aki be tudna számolni a tapasztalatokról?

Köszi!

4059. Camonilla
2020. szept. 15. 07:15
Lányok esetleg azt tudjátok, hogy milyen hcg szint jelezhet iker terhességet? Et+13 nap 126,4, Et+17 nap 789,1. 2 db 2 napos embrió került beültetésre. Köszönöm szépen előre is ha van infótok!
4058. Hajnus2 (válaszként erre: 4057. - Marlaa)
2020. szept. 11. 18:05
Rendben köszönöm! Akkor ezek szerint tényleg vaklárma☺
4057. marlaa (válaszként erre: 4055. - Hajnus2)
2020. szept. 11. 17:58
Ez vaklarma, az elobb irt nekem, hogy de, a Robertben rendel.
4056. rekab (válaszként erre: 4055. - Hajnus2)
2020. szept. 11. 17:31

En ugy tudom, hogy a Robert Egeszseg Kozpontban rendel es a Robert MaganKh-ban csinalja a beavatkozasokat. De javitsatok, ki, ha nem jol tudom.

En most hozza jarok, es ez a menetrend :)

4055. Hajnus2
2020. szept. 11. 16:56
Sziasztok! ☺ Egy másik fórumon olvastam, hogy Dr. Krizsa már nem rendel a Róbertban! Azt szeretném megkérdezni, hogy ez igaz-e?
4054. rekab
2020. szept. 10. 19:32
A kozel 3 evunk alatt mi is eleg sokfele dokival talalkoztunk, olyannal is aki 2x is kikovetelte a halapenzt, pedig masodjara az o hibajabol kellett mutenie... Az biztos, h itt a Robertben nincs olyan erzesem, es nem is tapasztalom, hogy le akarnanak huzni, kihasznalva a helyzetunket. Ha tovabb kell mennunk, kikovetelem az emlitett vizsgalatokat. Koszi a tippeket es a hozzaszolasokat!!!
4053. kismanó12 (válaszként erre: 4049. - Pipironka)
2020. szept. 10. 11:22

Saját tapasztalat sajnos h sok orvos tényleg csak a pénzre megy.

Nekem a lelki oldallal kapcsolatban van hasonló érzésem. Az egy dolog h női oldalon rosszak a hormon értékek, de alig van orvos aki utánanéz h ennek mi az oka és bizony lehet lelki oka is.

Itt nem csak Róbertes dokikra gondolok. Van olyan eset amikor egyszerű életmód váltás és a lelki oldal rendbe tétele elég. Ezt is "receptre" írnám mindenkinek 🙂

Sok orvos csak adja a nagy hormon adatokat, ilyen olyan vitamint, csodabogyónak hitt vmit és csodálkoznak h nem lesz eredmény. 😟

De ugyanilyen amikor 20 körüli fsh-val azt mondják h szinte lehetetlen a siker, fogadjanak örökbe inkább. 😟😟


Nincs lehetetlen! Saját tapasztalat.🙂🥰

szóval hajrá mindenki❤️ és szerintem jól teszi aki a saját kezébe veszi a dolgok irányítását.😉

4052. Pipironka (válaszként erre: 4051. - Camonilla)
2020. szept. 10. 10:26
Szerencsések vagytok! Engem az bosszant, hogy most mondták, hogy normál spremakép mellett is lehet rossz a spermiumok minősége, dns fragmentáció. Ok, akkor miért nem veszik be az alapvizsgálatba? Nekem üldözési mániám van már az tuti. A lombikozás egy csodálatos pénzkereseti lehetőség és amíg rá lehet fogni hogy 70% szerencse és nem tudjuk mi miért van, addig ez jó így. Hogy a túróban nem sikerült 20 év alatt még rájönni hogy mitől működnek jól a hímivarsejtek ;) Ha olyan gyors fenyegetés lenne ez a világra mint a koronavírus, egy év alatt összekapná magát az orvostársadalom. Mondjuk a Marsra utazni biztos izgalmasabb;)))
4051. Camonilla
2020. szept. 10. 07:14
Sajnos a férfi kivizsgálás még nagyon gyerekcipőben jár. Anno amikor mi elkezdtük nálunk is egyből az volt az első gondolat, hogy nálam van a gond. Szerencsére a férjem viszonylag korán elment spermiogram-ra, így fény derült az ellenkezőjére. Utólag mindig okosabb az ember, egy viszont biztos, egyre nagyobb számban fordul elő férfi oldalon is probléma. Érdemes a pár mindkét tagjának egyszerre elindulnia a vizsgálatokkal.És sajnos az is igaz, hogy akár magán akár állami nagyon sok mindennek az embernek magának kell utána járni. Én az információk nagy részét úgy szereztem, hogy utána olvastam pl. itt és egyéb más fórumokon. Nyilván ebből mindig annyit kell magunkra venni, amennyi ránk vonatkozik, hiszen ahány ember annyi eset.
4050. Pipironka (válaszként erre: 4048. - Rekab)
2020. szept. 10. 00:33
Amúgy ez tényleg így van és bizonyos szinten érthető, csak privátban egy fullos lombik kellő mennyiségű embrióval és fagyasztással, gyógyszerekkel 800ezer, egy férfi kivizsgálás meg kb 60ezerből megvan... ezért nem értem hogy privát ellátásban miért nem része az alap kivizsgálásnak egy komplett férfi oldal. Állítólag a Czeizel nyilatkozta valahol, ha minden szükséges vizsgálatot elvégeznének egy páron, akkor nem lennénk ennyien lombikosok. Ez is üzlet valahol. De drukkoljunk magunknak! Meg a jó dokiknak, nélkülük sehol nem lennénk! ;) Én Krizsát kedvelem, a tudása és gyakorlata mellett figyel a női megérzésre is, meghallgat és mintha együtt találnátok ki hogy legyen. Tuti hogy ezért is van sok siker nála
4049. Pipironka (válaszként erre: 4045. - Rekab)
2020. szept. 9. 20:15
Én is azt gondoltam, hogy velünk nem fordulhat elő, hogy keringünk a rendszerben, mint sok más. És végülis örülhetek, hogy csak 2 évet dobtunk ki az ablakon, nem 5-öt! Mert anno a dokim így kezdte. Sőt, mielőtt elindultunk, azelőtt 2 nőgyógyász is azt mondta, ne siessünk előre, először engem vizsgáljunk, majd 1 év múlva a férjemet...mivan??? Akkor döntöttünk hogy privátba megyünk. De ennek is van hátránya. Mindig légy észnél és amit érzel, annak nézess utána. Krizsa szereti maga megoldani, de nálunk se volt válasza, kb ugyanez, engem elküldött laparoszkópiára egy dokihoz. Na az nem kérdezett az előéletünkről semmit, csak azt mondta hogy x összeg hálapénz. És szuperjó hogy intubálva elaltat, mert körbenéz, max nem talál semmit. Ha nem oké, akkor meg az intenzívre megyek, de a hálapénz az fizetendő. ;)) Akkor éreztem azt hogy kisérleti nyúl vagyok. Magunk jártunk utána a dolognak. A férfi oldal nem egyszerű, még lehet rosszabb és hosszabb idő mint a női...nem értem miért fordítva történnek a dolgok. A férfiak kivizsgálása toppant egyszerű és gyors. Mitől kell félni, félteni őket, nem tudom. ;)
4048. rekab (válaszként erre: 4046. - Medlin)
2020. szept. 9. 14:24
Csak alap vizsgalatokat csinaltattunk nala, mindenki lebeszelt eddig minden masrol. Kb "minek akarunk elszorni plusz penzeket, mikor semmi bajunk"... Sokszor olyan mintha hulyenek neznek az embert, mert szeretne kideriteni, hogy valoban nincs e gond... Meg mintha legalabbis azt szeretnenk, ha lenne bajunk. Nyilvan nem eerol van szi, de szerintem ezt itt nem kell ragoznom...
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook