Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi volt az első jele a bárányhimlőnek a gyermeketeken? fórum

Mi volt az első jele a bárányhimlőnek a gyermeketeken? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 14. 17:34
A nagyobb fiamért mennem kellett a suliba,lázas,nagyon gyenge volt,még nem tudtuk,hogy himlős,mert csak este lett pettyes,a kicsinél semmi előjel nem volt,különösen nem is viselte meg.
2013. okt. 14. 16:21
Nalunk teljesen laz es viszketes nelkul zajlott le. Meg a pottyei sem voltak "normalisak". A borgyogyasz sem ismerte fel,azt mondta ra,hogy vmilyen borfertozes.
2013. okt. 14. 15:51
a törzsén volt mindegyiknek hólyagos pötty.
2013. okt. 14. 15:47
Köszi az eddigi válaszokat!
2013. okt. 14. 15:39
Először levertség, utána láz és végül a pöttyök (de lehet, hogy csak később vettem észre és már előbb ott voltak). Mind a két gyerekemnél.
2013. okt. 14. 15:38
a nyaka és a válla között láttam meg először a nagyon piros, hólyagos pöttyöt. Később sok-sok pötty a hátán és a hasán, majd mindenhol, és nem túl magas láz.
3. f3000dc5ef (válaszként erre: 1. - Garfield66)
2013. okt. 14. 15:37

Az egyik lázas volt. A másik nem.

Az egyiken három pötty volt. A másikon kb. hat millió.

2013. okt. 14. 15:37
Gyerekem még nincs, de emlékszem mikor én bárányhimlős lettem 8 évesen. Előtte pár napig már látszott rajtam, h. bajom van és kis láz. És utána találtam 2 piros pöttyöt a hasamon, mutattam apukámnak, aki egyből vágta, hogy akkor ezért volt a láz, és hogy ez bárányhimlő.
2013. okt. 14. 15:35
Tehát előbb láza volt, és utána pötty? Hol jelent meg az első néhány pötty? már előtte is jóval nyűgösebb volt, vagy csak hirtelen lett lázas, minden előjel nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook