Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hoodia Tri-plex, ki mit hallott róla? fórum

Hoodia Tri-plex, ki mit hallott róla? (beszélgetős fórum)


10. dd9e88ef9c (válaszként erre: 1. - E977712348)
2013. okt. 14. 17:17

– A hatásairól nem állnak rendelkezésünkre megbízható tudományos adatok. Nincsenek olyan, elhízott emberekkel végzett klinikai vizsgálati eredmények, amelyek bizonyítanák, hogy a hoodia valóban rendelkezik testtömeg-csökken­tő hatással. Így az ezzel az ígérettel árusított termék megtéveszti a fogyasztót, amivel további jogszabályokat is megsértenek – jelentették ki az OÉTI-nél.


Ráadásul védett növény.

2013. okt. 14. 17:12

Szerintem a jó Hoodoa hatásos.

A rossz meg semmit nem ér.

2013. okt. 14. 14:36
132/76 a vérnyomásom + 118 a pulzusom, nem tudom miért nincs sok plusz súly rajtam, de lehet hogy ha ezt elkezdeném szedni, bele is halnék.
2013. okt. 14. 14:31
bocs az elütésekért!
6. mandella (válaszként erre: 5. - Mandella)
2013. okt. 14. 14:31
azt a pénzt inkább kültsd gyömölcsre, zöldésgre, jó minőségű, egészséges élelmiszerekre, vagy vegyél belőle tornabérletet
2013. okt. 14. 14:30

én se hallottam jókat a Hoodia egyetlenegy sezréről sem

tehát a rosszak: felviszi a vérnyomást (észrevétlenül), de úgy, hogy később gyógyszeres kezelést igényel, bár az lehetséges, hogy ez az erre hajlamosaknál jön csak elő, na de én inkább nem kísérletezgetnék...

azonkívül a Hoodia mellékhatásaként hallottam nagyfokú éjszakai izzadást, melegségérzést, de olyan fokút, hogy minden nap lepedőt kellett mosni, illetve cserélni, mert csuromvíz volt...

egyszóval: NE VEGYÉL!

pláne ha netán külföldről, netán bevizsgálatlanul...

én vettem anno, engem is rábeszéltek, én a nyelv alá befújósat vettem, na, mondanom sem kell, semmit nem használt. drága volt, és megvan több mint a fele...

2013. okt. 14. 14:28

nem fogyott... sot... egyeb problemai lettek...

inkabb egyel 1/3-dal kevesebbet tobb mozgas mellett;

2013. okt. 14. 14:25

Tudnál írni akkor rosszat?

Csak mert most rábeszéltek hogy vegyek, mert jó,lehet vele fogyni,ismerősöm külfölről hozná.

2013. okt. 14. 14:20
semmi jot :(
2013. okt. 14. 14:16
Esetleg tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook