Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha így esnél teherbe elvetetnéd? fórum

Ha így esnél teherbe elvetetnéd? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2013. okt. 24. 09:43

Köszönöm szépen a bíztató szavakat mindenkinek, sokat segített nekem ez a fórum, talán már rég abortuszon lennék.


Nektek is erőt egészséget kívánok és minden jót!!

211. csincsinlány (válaszként erre: 205. - 103cacdfd2)
2013. okt. 23. 11:00
Nem vagyok én sem "hivatásos". Mindig tudtam a fejemmel gondolkodni, mégis akkor estem teherbe-védekezés mellett-amikor a legtöbb felhő tornyosult a fejem felett. Nálam nem volt kérdéses, hogy megtartom-e, mert egyébként szerettünk volna babát, csak nem pont akkor, de szerencsére minden szépen alakult és azóta már megszületett a tervezett testvére is. Igaz, hogy a tervezés és előkészületek ellenére nagyon sok komblikáció adódott. Van "ha"
210. csincsinlány (válaszként erre: 196. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 23. 10:56
Nagyon jó egészséget kívánok nektek! A magam részéről örülnék neki, hogyha néha napján írnál magadról, hogy hogyan alakul a sorsod. Köszi
2013. okt. 23. 09:33

Ha tudnék bármiben segíteni, szívesen tenném.

Sok sikert.

2013. okt. 21. 23:29
Gratulálok és sok sok erőt és kitartést kívánok neked. Amikor úgy érzed majd hogy boldog vagy a babáddal, meg amikor úgy érzed majd hogy nagyon nehéz így szülőnek lenni, az mind a te életed.
207. Krisz42 (válaszként erre: 205. - 103cacdfd2)
2013. okt. 20. 12:34
Ez most itt nagyon fontos információ volt,nagyon kellett,enêlkül az egész fórum felesleges lett volna,te vagy az etalon,amit pedig leírtâl,anélkül biztos nem is tud a kérdező dönteni.
206. vikucka (válaszként erre: 205. - 103cacdfd2)
2013. okt. 20. 09:29
Orulj neki!
2013. okt. 19. 21:33

Mivel nem vagyok "hivatasos", mindig tudtam a fejemmel gondolkodni, igy akkor estem teherbe, amikor az ido megfelelo volt; kesobb pedig tudtam magamra vigyazni.

Nincs "ha"...

204. d71ef05a8e (válaszként erre: 196. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 19. 19:24

:):):)


Ez volt az egyetlen megtartsam/ne tartsam téma itt, ahol nem írtam le a máshol annyit hangoztatott radikális véleményemet az abortuszról, nem véletlenül, annyira egyedi az eseted. AMikor leírtad, hogy miért léptél egyáltalán erre az útra, akkor csak azt gondoltam, hogy ha úgy döntesz, hogy nem tartod meg, akkor abba tönkremehetsz, ha ilyen a lelked.


örülök, hogy így döntöttél, bár csak nehéz utak álltak előtted. De biztos vagyok benne, hogy erőt fogsz kapni fentről ehhez a feladathoz, abban is, hogy a családod, akikért végülis feláldoztad magad, most majd melletted fog állni, ha csak erkölcsileg, hidd el, már az is óriási dolog.

2013. okt. 19. 05:59

Eddig nem szóltam hozzá,csak olvastam a fórumot.

Úgy gondolom ennek a Te döntésednek kell lennie és nem tisztem jó irányban,se másképpen befolyásolni téged,csak szorítottam,hogy helyesen dönts. Azt hiszem megtaláltad a legmegfelelőbb utat,mind a magad és a családod,mind a baba részéről.

Gratulálok és sok sikert kivánok a továbbiakhoz.

Szeretettel küldöm:

[link]

202. krautmanno (válaszként erre: 201. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 18. 22:55

Mindent jót neked.Vigyázz magatokra!

Elnézést ha bántó megjegyzést írtam neked.

201. debrecen viktoria (válaszként erre: 199. - Annie1130)
2013. okt. 18. 22:50
Köszönöm :)
200. debrecen viktoria (válaszként erre: 198. - Voltam...leszek)
2013. okt. 18. 22:49
Köszönöm szépen, törekszem nagyon. :)
199. Annie1130 (válaszként erre: 196. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 18. 22:49
Hoppá!:) Ez esetben gratulálok! Sok erőt, kitartást, nyugalmat, biztonságot és boldogságot kívánok!
198. voltam...leszek (válaszként erre: 196. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 18. 22:43

Én ilyenkor sajnálom, hogy itt véget ér a fórum....annyira kiváncsi lennék a folytatásra! :)


Sok sikert, kitartást az új életedhez, babának meg egészséget, és egy nyugodt anyukát!

197. bcec44c3c6 (válaszként erre: 196. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 18. 22:41
Minő fordulat!
2013. okt. 18. 22:38

Sziasztok! Voltam dokinál és amikor megláttam a szívhangját elfelejtettem mindent...ragaszkodom hozzá és Ő az én gyermekem. Talán a sors küldte, hogy amíg nem késő szálljak ki ebből az életből és kezdjek másikat. Mondanom sem kell, nem nehéz. :)


Tehát a gyermeket megtartom. Köszönöm az eddigi válaszokat.

195. Zsuzska70 (válaszként erre: 167. - Aranyhomok)
2013. okt. 16. 09:12
megérintett a történeted. most már jobban vagytok? Én is azt gondolom, a pokol sok embernek itt a földön van.Nekem is vannak történeteim, amit ha egy psychiaternek elmesélnék, azt gondolná nem vagyok normális,mi mindent kibírtam,eltűrtem. De soha nem voltam becstelen, és mindig a gyerekem érdekét néztem. Szép napot kívánok Neked!!!
2013. okt. 16. 08:34

Kiva'nom, legyen ero"d u'j e'letet kezdeni,

ahol emelt fo"vel ja'rhatsz, e's nem teszel olyasmit, amit sze'gyellne'l aka'r o:nmagad,

aka'r ma'sok elo"tt.

193. Erás68 (válaszként erre: 185. - D71ef05a8e)
2013. okt. 15. 20:24
Azok a szülők akik tényleg egyedül nevelik a gyereküket nem biztos, hogy meg tudnak fizetni egy bébiszittert. A jobb anyagi helyzetben élőknek, ha felügyeletre van szükségük ez is egy megoldás lehet. Egyedülálló szülő mind az anyagi, mind a felügyelti gondokat megszenvedi. Nagyon nehéz egy emberként kordinálni az élet minden területét, még úgy is, ha van hová vissza menni dolgozni és a lakhatás is megoldott. Ebben az esetben nem erről van szó.
2013. okt. 15. 10:10
Kicsit magyarázkodom még. Az örökbeadást nem azért említettem, mert egy tökéletes megoldás, de valakinek ez is megy, nem vagyunk egyformák. Bizony van aki meg tudja csinálni, ezért említettem mint megoldást. Végül is nem ismerjük a fórum indítót.
2013. okt. 15. 10:02

Mielöbbi felépülést és egy boldogabb életet kívánok én is. A döntésedet senkinek sincs joga elítélni, semelyiket sem, mert nincs senki a helyedben.


Különben érdekesnek találom, hogy az első napon elég sok negatív vélemény érkezett, míg a második napon, tegnap megfordult az arány és főleg támogató hozzászólások érkeztek. Csak érdekesség, nem tudom mit lehet leszűrni belőle.

190. 6b006fc769 (válaszként erre: 181. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 15. 07:50
Szerintem is ez a megfelelő megoldás. Mielőbbi gyógyulást kívánok a lelkednek ès a helyzetednek!
189. 103cacdfd2 (válaszként erre: 181. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 15. 07:26

Remelhetoleg ez az esemeny is radobbent arra, hogy igy nem lehet egy uj eletet felepiteni, a problemakat megoldani; mert sz*bol nem lehet va'rat epiteni!!

Mindnyajatoknak oda kell tenni magatokat, ha szerenyen, lemondassal, de becsulettel dolgozni.

Ezt 4 ember mar ossze tudja hozni!

Kivanom, ezt a fel evet pedig tudd nagyon a lelked melyere elrejteni. Mert lehet maskepp is elni, hogy ne kelljen szegyellni az eletedet.

188. andi6020 (válaszként erre: 181. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 14. 23:15

Jó döntés.

Kívánom, hogy jobb életed legyen, mint eddig volt.

187. b486c9cf7d (válaszként erre: 181. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 14. 22:18
A legjobbakat kivanom, allj talpra ebbol az egeszbol!
186. d71ef05a8e (válaszként erre: 174. - Krisz42)
2013. okt. 14. 22:14
Úgy érzem, a gyerekemért olyan dolgokra is képes lennék, amelyekre nélküle soha. Azért gondolom, hogy prostitúcióra még érte sem, mert igazad van, nem érzem magam elég erősnek ahhoz, hogy azt kibírjam, ez az igazság. És ezért nem segítenék vele sajnos senkinek, a gyerekemnek sem, mert tudom magamról, hogy idegileg-érzelmileg teljesen szétcsúsznék, összeomlanék. Legelsősorban élelemre, meleg szobára, ruhára van szüksége egy gyermeknek, de amint az életben maradásához szükséges anyagiak megvannak, rögtön ott van a lelki egészségéhez legfontosabb: egy stabil, de legalábbis épeszű anya. Egy roncstól sajnos éppúgy elvehetik a gyermekét, valahol jogosan, mint attól, aki enni nem tud adni neki., ezért gondolom, hogy nekem nem lenne alternatíva ez az út.
185. d71ef05a8e (válaszként erre: 178. - Erás68)
2013. okt. 14. 22:08

"Később segítségre lesz szükséged, ha elmész dolgozni, mert a bölcsiből, oviból szintén el kell hozni. "


MOndjuk ez nem annyira mérvadó szerintem, mert aki a legjobb háttérrel vállal gyereket, az sem bizos, hogy el tudja majd hozni a gyerekét időben, még ha ketten vannak is, dolgozhatnak olyan műszakban vagy olyan távol. Szóval bár igazad van, de ez pont egy olyan probléma, ami ha előre megriasztana mindenkit, akkor nem sok gyerek születne, még ha van is nagymama, mert nem lehet tudni sosem, mit hoz a jövő.

184. d71ef05a8e (válaszként erre: 181. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 14. 22:05
Nagyon sajnálom, az egész hátteret, azt, hogy ilyen helyzetbe kerültél, és azt, hogy úgy fogantál meg, hogy a legkisebb szeretetet sem érezted az apa iránt, még rövid időre sem, még úgy sem, ahogy egy tiniszerelemből lett babánál lehetett volna. őszintén együtt érzek veled, és elszomorít ez a helyzet, ahol tényleg csak rossz döntések közül lehet választani.
183. Annie1130 (válaszként erre: 181. - Debrecen viktoria)
2013. okt. 14. 22:04
Sajnálom, de mégis ebben az esetben jó döntésnek tartom.
1 2 3 4 5 6 7 8

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook