Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátlás természetes úton fórum

Fogamzásgátlás természetes úton (beszélgetős fórum)


1 2 3
66. spann
2016. jan. 10. 14:15
Mi az M7-esen szoktunk...
65. gribedli*** (válaszként erre: 64. - Ittmost)
2013. okt. 17. 08:59

:DDDD


Dure x :)


Van jeans es pleasuremax (ezt nem ajanlom azoknak, akik nehezen nedvesednek, de kivul-belul bordazott, szoval a peniszt is ingerli es a huvelyt is, keptelenseg azt mondani, hogy valaki meg ezzel sem erez eleget a gumi miatt). Mindig meg kell nezni, hogy 56mm-es legyen rairva. Hiaba nem annyira szeles a penisze vkinek, de kell, hogy kenyelmes legyen

64. ittmost (válaszként erre: 62. - Gribedli***)
2013. okt. 17. 06:44

Szerintem valahogy rejtjelesen írd le a konkrét márkanevet is,v hogy hol lehet kapni,mert lehet,h pár ffinak ilyet hoz majd a Jézuska:)vagy keres magának...


Aki utálja,annak valóban nem lehet játékként beadni,de a női fogamzásgátlás sem játék,semmilyen szögből nézve.

Úgyhogy én afféle felnőttkori minimum intelligenciának tartom azt,hogy a ffi,aki szexelni akar,vegye fel zúgolódás nélkül.Az empatikusabb ffiak még azt is képesek felfogni,h ők ezzel sokkal kisebb kényelmetlenséget szenvednek el,mint a nők összességében,a szexualitáshoz kapcsolódó nehézségeikkel,problémáikkal.

Egy ffi,aki szereti a nőt,ezt fel kell hogy fogja.

Aki meg csak alkalmi partnerekkel nyomul,az pedig a saját érdekében vegye fel.

63. moonlight13 (válaszként erre: 60. - Ittmost)
2013. okt. 16. 20:58
szerintem sem lehet érezni, legalábbis a jobb fajtákat... bár nem olcsó az sem!
62. gribedli*** (válaszként erre: 60. - Ittmost)
2013. okt. 16. 09:14

Szerintem sem lehet elfelejteni, amugy nalunk a ferjem az, aki oda is kesziti, feltenni en teszem, a jatek resze:) es mint mondtam, nem kell minden alkalommal, szoval o odakesziti de aztan megkerdezi, hogy ma milyen nap van?


De elhiszem, aki annyira utalja, annak sehogysem lehet ugy beadni a dolgot, hogy ez "jatek" mert o meg ruhelli es kesz.


Nekunk bejott evek ota az easy-on forma, ezt meg a hulyek is fel tudjak tenni, erzesre nekik nem is az a car, hogy valami csokkenti az erzekenyseget, mert annyira nem csokkenti, inkabb az, hogy a tove sokaknak szoritja, vagy a makkot szoritja es ez kellemetlen. Az easy on pedig direkt kicsit lazabb es lefele szelesebb, nem szorit sehol. Jo, nincs mindenkinek egyforma farka de egy probat meger:))) minden gumira ra van irva, hogy 52mm vagy 56mm szeles, de csak az easy on az, amelyik figyelembe veszi, hogy a tove szelesebb

61. ittmost (válaszként erre: 57. - 7a3a05277b)
2013. okt. 16. 08:12
Így van.
60. ittmost (válaszként erre: 55. - Kártyavár06)
2013. okt. 16. 08:11

Szerintem a gumit nem lehet érezni,csak ha nem vagy elég nedves:akkor meg a síkosító nagyszerűen segít.

Gumi:nem,akinek agya van az nem esik kísértésbe.TUDJUK,h ha nem veszi fel,az több hét rettegés lenne mindkettőnknek,hogy mi lesz.

Ezt a kérdést nem is értem:ha egy ffi nem akar gyereket,akkor kínosan odafigyel arra,hogy mindig fenn legyen.Aki nem így tesz,az vagy felelőtlen,vagy hülye.Vagy mégiscsak gyereket akar!

És az is gáz,ha a nőnek kell figyelnie arra,hogy a pasi felhúzta-e...miféle dolog ez?Ha a pasi úgy magától hajlamos volna elsumákolni,akkor ez ritkamód gusztustalan hozzáállás,mert gondolom azt reméli,h ha mégis becsúszik a terhesség,akkor majd megy a nő abortuszra.

Egyébként volt,aki szerette,ha én húzom fel rá.

59. gribedli*** (válaszként erre: 55. - Kártyavár06)
2013. okt. 15. 19:04
A heti 2-3at ugy erted, hogy a hetre elosztva? Mert szerintem a legtobben, ahol dolgoznak, inkabb hetvegere van tomoritve a 2-3, es ez ugy nez ki, hogy egyreszt 30 eves kor utan nem minden ovu olyan eros mar, 35 utan meg kevesebb az eros ovulacio, es ha ti is hetvegi szexelok vagytok, hat ritka, hogy mindig pont hetvegere essen az ovulaciod, ezert a termeszetes fogamzasgatlas is megtur egy kis hibaszazalekot:) mindenesetre ha gepi segitseg nelkul csinalod, ajanlom, hogy 2-3 honapig ovszer mellett irkald a homersekletet es a nyalkahartyavizsgalatot. Biztosra kell menned, hogy ne csak "ugy tunjon", hogy ovulaltal.
58. Gavrilo1 (válaszként erre: 54. - Mazsinka)
2013. okt. 15. 13:19
csak megszakításos...sose más...mindig akkor lett gyerekünk amikor terveztük, sose volt abortusz...és biza nemhavi 1-2 együttlétről beszélek :-)
57. 7a3a05277b (válaszként erre: 55. - Kártyavár06)
2013. okt. 15. 11:43
Ha egy férfi nem figyel legalább annyira oda a védekezésre, mint a nő, azzal a férfival én nem élnék szexuális életet. Ne játsszon a nő testével!
56. 7a3a05277b (válaszként erre: 55. - Kártyavár06)
2013. okt. 15. 11:41
Szerintem egy gyereket finanszírozni 18 évig kellemetlenebb lenne a pasidnak, mint óvszert húzni.
2013. okt. 15. 11:36

Sikerült végigolvasnom, a pharmatex nem vált be, engem csíp és tök macera szerintem, óvszer kilőve mert párom utálja, tudom ez "duma" az ő részéről, de mit nem mondjak nekem sem olyan túl jó gumival, eddig megszakítottunk, de már elegem van abból, hogy minden hónapban alig várom, hogy jöjjön a mikulás....

folytassuk a fórumot, pár emberkével felvettem a privát kapcsolatot is

Az is érdekelne, hogy akik a hellyel-közzel természetes fogamzásgátlást alkalmazzák (ciklusfigyelés, megszakítás, gumi, pharmatex stb) milyen gyakram élnek nemi életet, mert ugye nem mindegy , hogy havi 2-3 alkalom esetén men lett terhes, vagy heti 2-3 alkalom esetén. Az is érdekelne, hogy a "gumizók" néha esnek e kisértésbe és "elfelejtik" felhúzni, ja és ki húzza???? Mennyire figyel oda egy pasi erre? Mert nem tudom elképzelni, hogy ha egy nő nem húzza fel a pasi rászól, hogy "Drágám, még nem lehet, nem húztuk fel!", mert ugye erre is a nők figyelnek jobban, mármint szerintem....nálatok ez hoyg van?

54. Mazsinka (válaszként erre: 52. - 9d7efeb022)
2013. okt. 15. 11:21
A megszakításos működik, ha jól csinálod. Persze mindig vannak kivételek. Akik gyerek előtt állnak, s nem okozna gondot a kis jövevény, azoknál ok. De akik szupertermékenyek, és aztán halomra járnak abortuszra, azok jobb lenne, ha biztosabbra mennének.
53. gribedli*** (válaszként erre: 52. - 9d7efeb022)
2013. okt. 15. 11:15

Nem tudom, de ha nem a szélsőséges PCO-s dolgot nézzük, egy jó kis utólagos hajhullás, pattanásos bőr, ha nem is pco (igaz, ott is van ez), de szinte mindenkinél előjön amikor abbahagyja a tablettát, sőt, vannak, akik már évek óta abbahagyták, és azóta is hullik a hajuk. Van egy topik Diane-ról, hát nem semmi, ha nincs is pco-ja de mégsem járhat valaki már fiatalon parókával egy 3-4 éves tablettaszedés miatt. És még mik lesznek majd ezután? Mert a mai tabletták utólagos hatásáról majd csak 10 év múlva tudunk többet.


Van 2 lányom, a téma nálunk is előkerül addigra

52. 9d7efeb022 (válaszként erre: 1. - Kártyavár06)
2013. okt. 15. 11:04

megszakítás+ciklusfigyelés?

Nekünk bevált:-)

Igazából még neten kívül soha senkivel nem találkoztam aki azt mondta volna megszakítással védekeztünk és terhes lettem,olyannal viszont rengeteggel akik azt mondták,fogamzásgátlót szedtem és nem esek teherbe,PCOS lettem, már csak a lombik segíthet.

Ez még nem jelenti azt,hogy nincs olyan nő aki megszakítás mellett esett teherbe,de én neten kívül nem beszéltem ilyennel:-)

51. gribedli*** (válaszként erre: 48. - 090716)
2013. okt. 14. 19:57

Gyogyszertarban, vagy on-line


Utana kell havonta egy adag tesztcsik, na ez nalunk olyan 10-15 euro (akciosan 10, de nem mindig van), es az alapgep 140 euro korul volt annak idejen. Szoval olcsonak nem olcso, es tenyleg, a draganak kikialtott Mirena spiral, ha azt vesszuk, 5 evre szol, nem kerul annyiba, mint 5 evnyi fogigatlo tabi vagy ovszer.


Mindennek vannak elonyei, hatranyai. Nalam a tabletta abszolut nem, ugyhogy barmi mas modszert kerestem, es nekem ezek jottek be. Valojaban hamarabb ismertem a termeszetes fogamzasgatlas kombinalt modszert is mint pl a pesszariumot, ezert arra soha nem kerult sor.

2013. okt. 14. 19:38
húúú de sokan írtatok, nem voltunk itthon, de most nekiállok átolvasni és majd írok :-))))))
49. ittmost (válaszként erre: 15. - Szdorina)
2013. okt. 14. 16:22
Azaz..pharmatex..az én nőgyógyászom is mondta,h "nagyon sok" mellette a terhesség:S
48. 090716 (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2013. okt. 14. 15:58
Hol lehet ilyen p-rsoná-hoz hozzájutni?
47. 090716 (válaszként erre: 15. - Szdorina)
2013. okt. 14. 15:36
Jó neked, nekem volt olyan, hogy kellemetlen volt. Csípett. Most is van egy origi krémem, ha érdekel! ;D
46. gribedli*** (válaszként erre: 45. - Bd55e3f068)
2013. okt. 14. 15:17

Nem minden alkalommal használunk, mint mondtam, kombinált módszer, ami azt jelenti, hogy vannak napok, amikor nem kell, de ez különösen az elején soha nem volt vitatéma, megismerkedésünk idején ezzel kezdtük, és így folytattuk.


Nekem nem furcsa, ahogy sok férfi utálja az óvszert, gondolhatja nyugodtan egy férj, aki meg azért annyira nem csinál belőle ügyet, hogy mi van, ha a szerető meg igen? De nevetségesnek tartom, hogy ha itthon azzal, akkor másnak meg megelőlegezzem a bizalmat? Már eleve a feltételezés nevetséges. Csakhogy azért aki féltékeny, az nem mindig követ ilyen logikát. Ahogy mi, nők is gondolhatunk olyanokra, hogy a férj egy másiknál nem használ óvszert, velünk meg igen, és a másik csaj szabotál...


De konkrétan én mástól sem szeretnék gyereket, akkor sem, ha elválnék, akkor sem, ha megözvegyülnék, számomra nem kell kötelezően megpecsételni egy új kapcsolatot egy új pulyával. 3 az annyi és punktum. Arra meg tojok, hogy ha ő megözvegyül, ha elválunk, mekkora dinasztiát akar stb. stb.


Előálltam a tervemmel és volt rá egy adott reakció.

45. bd55e3f068 (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2013. okt. 14. 13:01

Mi is gumiztunk sok évig, biztosabbra akartam menni, ezért szántam el magam. Valamikor fontogattam, hogy levetetem, a sok vérzés miatt. Erre csak azt mondta a férjem, hogy ezt nekem kell tudnom, ha bármilyen gondot okoz nekem, akkor el kell távolítatni. Az meg nem iskérdés, hogy akkor visszatérnénk az óvszerhet.


Az idegenben dologgal szerintem csak egy férfi van meglőve, mert én biztos nem pottyantanék a fészekbe kakukktojást, még gebasz esetén is van mentés, ő viszont nem tehet semmit, ha egy másik nőt teherbe ejt.

Csalás szempontból viszont elég nagy bukta lehet, steril férj mellett tehetbe esik egy nő.

Nekem az furcsa ötlet, hogy szerető miatt műtetné meg magát egy nő, aki otthon is óvszert használ.

44. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Bd55e3f068)
2013. okt. 14. 12:42

A férjemnek nem problema az óvszer, így szoktuk meg, kezdetektől. A műtétről annyit sem tud, mint a kölyök kutyám, húzta is a száját először, mert valami olyannal asszociált, hogy "akkor most bajuszod nő, kihullik a hajad, meg ilyenek?NEEEE..."


De mikor elmagyaráztam, hogy miről van szól, akkor azt mondta, hogy hát én tudom. Mint mondtam, lelkizős alkat, egy pillanatig átszaladt a fején egy olyan gondolat is, hogy most esetleg már nem akarnék tőle több gyereket, de ezt kiröhögtem, mert ő sem, nem kell focicsapat, szóval miért érdekli, ha én nem?:DDD


És igen, ezt gondolod te, hogy "idegenben sem lehet baj", de ez megfordul egy férfi fejében is, hogy nem egy másik "idegen" miatt szántam-e el magam erre a lépésre? Holott semmi ilyen.

43. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Bd55e3f068)
2013. okt. 14. 12:32
Szerintem nála pszichésen befolyásolná, ahogy ismerem őt, elég nagy lelki kérdést csinálna belőle, és egyből semmi szex nem lenne, ezt nem merném megkockáztatni, a saját libidómban jobban bízom:))))
42. bd55e3f068 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2013. okt. 14. 12:26
Egy férfinál sokkal kisebb a macera, ha elkötik. Köztetek ez fel sem merült?
41. bd55e3f068 (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2013. okt. 14. 12:25

Szerintem a el tud képzelni a saját életében olyat, amikor még vállalna gyereket, annak nem szabad megcsináltatnia.


A férfiaknál sincs hatással a libidóra, ugyanazért megy sokszor a nő elköttetni magát a férfi helyett, amiért egy csomó libuska kapdossa be a tablettát, mert a pasi nem akar gumit húzni.

A férjem egyetért a tekintetben, hogy felesleges lenne nekem nagyobb műtéti kockázatot vállalni, és nincs olyan parája, hogy jajj, akkor kevésbé férfi. Ki tudja, belül talán az is átfutott az agyán, hogy akkor "idegenben" sem lehet baj :D Vagy csak én gondoltam erre? XD

40. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Bd55e3f068)
2013. okt. 14. 12:14
:DDD Egy utolsó beszélgetést megér a dokimmal. Nekem is ő ajánlotta a Mirénát, de a műtétet is, szóval neki tök mindegy, a fogamzásgátlóról lebeszélt.
39. gribedli*** (válaszként erre: 37. - Bd55e3f068)
2013. okt. 14. 12:10

Gyerek nélkül még lehetőség van csak csipesszel elkötni, de emlékszel, volt is erről egy topik.


Mindegy, arra gondoltam, hogy végülis ha véglegeset választ valaki, és valahogy mégis vissza szeretne fordulni, még mindig ott van a lombik, igaz, ez is macerás, de a petefészeknek ugye semmi baja sem lesz, tehát a nő termékeny ugyanúgy, ha akarna babát, van méhe, van petefészke, vannak petesejtek, van menstruáció. Egyedül a csatorna el van zárva. Megértem, ha még egy gyerek sincs, inkább más megoldást szokás választani.


De olyanoknál, mint én, akik meg tényleg már "adtak", szerintem nem kérdéses, hogy a legjobb megoldás az elköttetés, vagy ha a párod vasectomiát akar, akkor neki az, bár nem tudom, milyen hatással lesz a libidóra, míg egy nőnek nincs hatással a libidójára az elköttetés.

38. bd55e3f068 (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2013. okt. 14. 12:07
Most mi is szigorúan takaró alatt szoktuk, mert kaki a fűtésünk :D Amúgy semmi gond akkor sem, ha nyakamba veszem a lábam.
37. bd55e3f068 (válaszként erre: 32. - Gribedli***)
2013. okt. 14. 12:03
Egyetértek. Ha megérjük azt, nálunk vasectomia van kilátásban. Most még kicsik vagyunk :P
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook