Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pálmalevél fórum

Pálmalevél (beszélgetős fórum)


21. grizus (válaszként erre: 20. - Gyöngyszemü)
2013. okt. 14. 22:55
Jó, akkor nem sajnálom, hogy kimarad az életemből.
20. gyöngyszemü (válaszként erre: 19. - Grizus)
2013. okt. 14. 19:07
A múltról nem lát semmit azt mondta, pedig az meggyőzött volna hogy igaz ez az egész, és hát úgy "hirdették" hogy az is le van írva. Na itt már gyanús volt!! A jövőről egy kókler jós is többet meggyőzőbbet tudott volna össze hablattyolni mint ezek, de semmi konkrét nem hangzott el csak általános szövegek, jó életed lesz, boldog leszel, 42 évesen lesz egy csont betegséged de meggyógyulsz, erre anno 2 évet vártam, azóta eltelt újabb két év, és konkrétan szerencsére semmi!!! Semmi bizonyítható nem történt azóta, pedig állították EZ a te pálmaleveled. Azóta sok felolvasott emberrel beszéltem és mindenkinek ugyanez volt a tapasztalata. :-( Negatív fórumot sehol nem találsz mivel a pálmalevelek letilt mindent. Nem furcsa ez egy kicsit??? Ez se lesz hosszú fórum :-(
19. grizus (válaszként erre: 16. - Gyöngyszemü)
2013. okt. 14. 11:13
Akkor mit mondtak? A múltat, a jelent se találták el?
18. grizus (válaszként erre: 16. - Gyöngyszemü)
2013. okt. 14. 11:13
Ilyenkor arra gondolok, hogy előnye is van annak, hogy nincs több pénzem. Mert ha lenne, a végén még megvenném. Maradjon is ez így arra az esetre, ha mégis több lesz.(:
17. grizus (válaszként erre: 15. - Gyöngyszemü)
2013. okt. 14. 11:12
Te voltál ilyenen?
16. gyöngyszemü (válaszként erre: 13. - Grizus)
2013. okt. 14. 11:12
Igazából én is arra lettem volna kíváncsi hogy megtudjam mi az élet feladatom... de semmit nem tudtak mondani. :-(
2013. okt. 14. 11:10
A múltat nem tudták megmondani a jövőről sem mondtak igazán semmit hablaty az egész!!
14. grizus (válaszként erre: 12. - Aquatica)
2013. okt. 14. 11:05
Konkrétan a pálmelevél-üzletből szállt ki?
13. grizus
2013. okt. 14. 11:05
Én igazából annak örülnék, ha találkoznék egy mesterrel, aki belém látna és megmondaná, hogy mi az életfeladatom és a problémáimat hogy tudom megoldani. Aki erőt adna, hitet önmagamban. Az, hogy megmondják, hogy mikor halok meg, kiábrándító. Meg ha esetleg azt mondják, hogy semmi se fog változni. Ezt nem akarom hallani, úgyhogy jobb is, hogy 40 ezer.
2013. okt. 14. 10:46

MI értelme van annak ha megmondják a múltadat, amit már átéltél. s mi értelme van előre tudni a jövőt.

igazából akkor már mindegy lenne ha meghalna az ember a jövőjének tudatában . hiszem semmi értelme végig élned. Szerintem az életünk pont ettől szép h nem tudjuk szóról szóra a történéseket....ÉS még fizessek is érte ?? ki tudja mennyi jó dolog vár rám vagy épp rossz.. de ha 40 ezer ft ba kerül az életem története akkor kihagynám. NEM AZÉRT mert drága az összeg.Nekem sokkal többet ér az átélt pillanat..és nem kell majd azon izgulni hogy azt írta a pálma levélbe hogy pár év múlva ez és ez lesz .... Az a baj h az emberek ilyen semmiségektől várják a csodát. és igen becsapás ami itt megy Magyarországon. ÉS EZT olyan mondta aki kiszállt ebből az egész üzletből, mert ez egy jó üzlet.:D

2013. okt. 14. 10:41

A delphoicától jóslást kértek az emberek, a jövőjükre, a sorsukra voltak kíváncsiak. A jós azt felelte: ismerd meg önmagadat, és tudni fogod a sorsodat. Mert a sorsod te vagy. Nem külső erők uralkodnak rajtad, az istenek benned vannak, és jellemed, személyiséged alakítja, formálja jövődet. Változtass magadon, és változni fog a sorsod is. Fogadd el magadat, és el tudod majd fogadni sorsodat is.

Popper Péter

2013. okt. 14. 10:39
Ha olyan ajánlja akiben megbízol, és már neki be vállt, ajánlja neked. Meg hát a puding próbája az evés.
2013. okt. 14. 10:36
Egy kicsit azért hiszek benne.
8. gyöngyszemü (válaszként erre: 7. - Grizus)
2013. okt. 14. 10:30
Anno nekem 27 ezerbe volt, de pénz kidobás volt! Sajnálom azokat akik most dőlnek be nekik, ennyi pénzért. Ha fizetnének sem bíznák meg bennük, és még sokan mások sem akiknek már volt velük dolguk!! Vannak jó megbízható jósok, inkább olyat keress!!
2013. okt. 14. 10:26
Szerintem meg baromi sok, ahhoz képest, hogy honnan tudjam, hogy igaz-e. Inkább elmegyek párezerért kuponnal jóshoz. Kár, hogy azt se hiszem el, pedig szeretném.
6. grizus (válaszként erre: 1. - Kubikzsu)
2013. okt. 14. 10:09
Engem érdekelne, de kábé 40 ezerbe kerül. Így pedig nem érdekel.
5. gyöngyszemü (válaszként erre: 3. - Kakukkfű)
2013. okt. 13. 22:05
Pontosan!!! :-(
4. hunyorka72 (válaszként erre: 1. - Kubikzsu)
2013. okt. 13. 17:21
van ilyen ! én ugy tudom hogy 6 körül van a keresése csak én ugy gondolom hogy jobb ha tanulod a dolgokat mint elöre tudod!!!!
2013. okt. 13. 14:14
Ez egy óriási átverés, a naív emberek lehúzása. A legszörnyűbb az, hogy a tv-ben is engedélyezik a reklámozásukat.
2. bcec44c3c6 (válaszként erre: 1. - Kubikzsu)
2013. okt. 13. 13:10
Magyar cég, magyar átverés.
2013. okt. 13. 12:17
Mi a véleményetek a pálmalevél kerestetésről és mennyibe kerülhet?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook