Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség!!! Nem tudom mit tegyek, káosz a párkapcsolatom fórum

Segítség!!! Nem tudom mit tegyek, káosz a párkapcsolatom (beszélgetős fórum)


1 2
53. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Írisz88)
2013. okt. 13. 16:31

Megoldani egyszerűen lehet:kilépni egy olyan kapcsolatból ami sosem visz előre csak lehúz.

Én is 9 éve vagyok lassan együtt párommal, mi is borzalmasan fiatalon kerültünk össze, de mi 3,5 év után össze költöztünk, jövőre külföldre szeretnénk kiköltőzni, túl vagunk az eljegyzésen, össze házasodni is jövőre tervezzük és már szeretnénk 3-n lenni.


Ahogy én látom: a te párod el van így nagyon jól. Anyuci főz mos takarít rá, tőled megkapja a sexet és azt csinál amit akar. Nem akar felelősséget vállalni önmagáért kettőtőkért.

Az ilyen tipus csak akkor fog elköltőzni anyuci szoknyája mellől ha kidobják otthonról.

Elvárná hogy csak is te hozz áldozatot és kompromisszumot kettőtőkért úgy ahogy neki kényelmes.

Felesleges továbbá időt rá pocsékolnod mert még nem érett meg semmire.

Mint ahogy írtad ideig óráig mennek a különféle igérgetések de sose lesz belőle semmi.

A legszebb éveidet pocsékolod el a semmire.

Lépj ki ebből a kapcsolatból.

52. 55416fb8e2 (válaszként erre: 49. - Noarashi)
2013. okt. 13. 15:41
nekem az furcsa, hogy 9 ev alatt nem valt egyre szorosabba a kapcsolat, inkabb gondolnek arra, hogy talan lehetoseg hijan nem valasztottak mindketten mas part ido kozben. meg a rossz kapcsolatokat is osszekovacsolja az ido, ha nem is dul a szerelem, egybefonodik az eletuk (gyakran ezert nem lepnek ki a rossz hazassagokbol sem). itt meg maradt minden egy tinijaras szinvonalan
2013. okt. 13. 15:19
Elég gáz h 9évnyi járás és elfelejti a szülinapodat,ha már évek teltek el igy h dilémáztál közbe akk ne várj hanem lépj,medig fogod azt várni h változon föleg hamár ismered és edig sem tette meg!te életed de biztos h ezt akarod h igy legyen továbbra is.
50. Krisz42 (válaszként erre: 48. - 55416fb8e2)
2013. okt. 13. 15:15
Így van.Még az is lehet,h a srác szereti a maga módjân,de az semmit nem szâmít,ha ő szenved.
49. Noarashi (válaszként erre: 48. - 55416fb8e2)
2013. okt. 13. 15:14
Amúgy én is a szakítás mellett voksolok itt, mert nem úgy tűnik, mintha társa lenne ez a fiú.
48. 55416fb8e2 (válaszként erre: 47. - Noarashi)
2013. okt. 13. 15:02

szerintem meg igen, de ezt mindenkinek maganak kell eldontenie. nem jo fiatalon csak a megszokas, hamis biztonsagerzet miatt maradni egy kapcsolatban, ami lehet, hogy meg hosszu evekig igy marad (szerelem, egyutteles, csalad nelkul)

szakitasnak nemcsak az lehet az oka, hogy a masik rosszul banik veled. az szamit, hogy boldog vagy-e abban a kapcsolatban, es igy akarsz-e elni sokaig

47. Noarashi (válaszként erre: 46. - 55416fb8e2)
2013. okt. 13. 14:55
Nem tudom...akkor nem kell szakítani.
46. 55416fb8e2 (válaszként erre: 44. - Noarashi)
2013. okt. 13. 14:49
nem ugy irt rola, mintha elete ertelme lenne :) elso szerelem, elso kapcsolat, regota tart, nem is volt mas. nehez ilyenkor (is) szakitani, akkor is, ha az ember mar nem szerelmes, hiszen meg nem tapasztalta meg, milyen egyedul vagy akar massal
45. 55416fb8e2 (válaszként erre: 35. - Írisz88)
2013. okt. 13. 14:47
en nem latom azt, hogy a parod kihasznalna, egyszeruen o meg nem kesz arra, hogy komolyabb kapcsolatot akarjon, vagy nem veled. te viszont egyaltalan nem arrol irsz, hogy annyira szeretned, ezert nehez elhagynod, inkabb csak a megszokas miatt, es hogy sajnalod ot (amit nem nagyon ertek). ha nem akarod ezt a kapcsolatot, egyszeruen mondd meg neki, hogy vege, legyel sokat a barataiddal, koncentralj magadra. lehet, hogy egy-ket het alatt tulteszed magad az egeszen, ha mar ennyire kihult
44. Noarashi (válaszként erre: 41. - Krisz42)
2013. okt. 13. 14:31

Cseléd az lesz, aki hagyja, hogy azzá tegyék. Talán ha nem lenne élete értelme ez a pasika, akkor kicsit más lenne a helyzet. Első helyre önmagát kellene állítani és nem a fiút.

De van akinek a mártír és cseléd szerep tökéletesen megfelel, még ha sír-rí is hogy jaj de nem jó. Nem lehet mindenkit megváltani.

43. bcec44c3c6 (válaszként erre: 40. - Krisz42)
2013. okt. 13. 14:20
De én nem vagyok nő. :)
42. Noarashi (válaszként erre: 40. - Krisz42)
2013. okt. 13. 14:20
No a dátummal én is hadilábon állok. És nem azért, mert szarok a másikra...Ilyen vagyok, pedig nő vagyok :)
41. Krisz42 (válaszként erre: 39. - Bcec44c3c6)
2013. okt. 13. 14:20
Most csak azért maradjon egy kapcsolatbanmert szerinted nem vészes?Gondolom nem írt volna,ha nem lenne az.Te szívesen lennél vki cselédje?Mert ez csak arròl szól.
40. Krisz42 (válaszként erre: 36. - Bcec44c3c6)
2013. okt. 13. 14:17
Látod ez nem igaz,párom jobban tudja,mint én:)És biztos nem csak az enyém ilyen,ezzel csak azok a nők nyugtatják magukat,akiknek a férjének nem számít semmi.
39. bcec44c3c6 (válaszként erre: 1. - Írisz88)
2013. okt. 13. 14:16

Nekem ez nem tűnik annyira vészesnek.

Harcolj ki nála egy közös albérletet (ha ilen sokat dolgozik futja rá), esetleg próbáljátok ki anyósnál az együtt élést, hogy megy-e!

2013. okt. 13. 14:15
Bocs:teljes,egész ember vagy,fiatal nő.Élj,de nélküle.
37. Krisz42 (válaszként erre: 35. - Írisz88)
2013. okt. 13. 14:14
Te itt sírsz,h hogy szakits,mikor szó nêlkül elment volna.Én 10évig szenvedtem,de nekem kellett lelépnem a 2gyerekkel,csak mivel Kanadában voltam,örültem,mikor végre sikerült eljönnünk.Mond meg neki megint,h vége és hag yd,h elmenjen.Hidd el,nem ez a része lesz a legnehezebb,sőt...élvezd majd ki azt a pár órát,amikor ott leszel a lakàsban egyedül,szabadon,megfelelési kényszer nêlkül.Ha pedig bárki beszòl mondd nyugodtam,h lehet vele együttélni,lehet a cselédjének lenni,neked már elég volt.Először nehéz lesz,de annyira azértz nem.Nélküle is teljes,egész emb
36. bcec44c3c6 (válaszként erre: 1. - Írisz88)
2013. okt. 13. 14:04
Az évfordulókat minden férfi elfelejti, azt csak a nők jegyzik meg. Kár ebből nagyobb ügyet csinálni mint amekkora. Emlékeztetni kell rá, oszt nincs gond!
2013. okt. 13. 13:53
össze kell szedni magam és kimondani , hogy vége. Csak nehéz még, ha tudom is , hogy kihasznál. csak kötődöm hozzá és sajnálom mégis csak 9 évről van szó...
34. Noarashi (válaszként erre: 27. - 91d4989ab9)
2013. okt. 13. 13:46

Oh...hát hogy ezt megtegye, ahhoz 1. nagyon tudatosnak kellene lennie 2. még véletlenül sem lehet szerelmes a pasiba.

Kizárt hogy ezt megtegye...

33. 55416fb8e2 (válaszként erre: 32. - Írisz88)
2013. okt. 13. 13:46
mit akarsz lerendezni? azt irtad, mar probaltad, erre o szo nelkul elment volna, te tartottad vissza erovel, de semmi nem valtozott. vagy elfogadod, hogy o meg nem akar elkotelezodni, es nem erolteted, vagy ha neked nagyon nem jo ez a kapcsolat, akkor befejezed es tovabb lepsz, nem?
2013. okt. 13. 13:39
Azt nem tartom jónak , hogy addig amíg vele vagyok más pasi után nézzek. először vele kell lerendeznem a dolgokat.
31. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Írisz88)
2013. okt. 13. 13:09

sürgősen nézz új után!


pasinak természetes, hogy vagy..... kisujját nem mozdítja!

nem kell most rögtön ott hagyni, csak légy nyitott másokra, ...

30. 55416fb8e2 (válaszként erre: 29. - Írisz88)
2013. okt. 13. 13:06
nem tudod kizsarolni belole a valtozast, ha o nem akar komolyabb kapcsolatot veled. talan inkabb arra kene koncentralnod, hogy megismerj masokat, es megtapasztald, hogy nem mindenki ilyen, mint o. akkor megtalalhatod azt az embert, akivel szorosabb, boldogabb kapcsolatban elhetsz
2013. okt. 13. 12:19
Nem költözök ki... De igyekszem legalább addig erősnek látszani amíg lépek. Már 2 hete el küldtem , hogy mindenki gondolkodjon el , hogy mit akar és majd beszélünk és ő össze kapta magát , hogy akkor megy minden szó nélkül aztán végül is én kezdtem el beszélni hozzá és addig addig , hogy maradt , de azóta sem lett jobb semmi , sőt még rosszabb.
28. 91d4989ab9 (válaszként erre: 24. - Írisz88)
2013. okt. 13. 12:02
lelkileg készülj fel, nehogy te sird vissza két nap szakítás után mert utána még jobban semmibe vesz majd, és ha megsértődik elédcipeli az új nőit hogy neked fájjon
27. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Írisz88)
2013. okt. 13. 11:59

fogd a cuccod és költözz hozzájuk, légy a sráccal nagyon nagyon aranyos, az anyjával is édibédi, de hagyd hogy főzzön mosson rád is ne segíts semmit, ha szerencséd lesz anyja kirugja veled együtt...


amúgymeg egy pasi azt engedi meg magának velünk szemben amit mi tudatosan vagy csak ráhagyva megengedünk neki


szóval olcsóbb vagy igy mintha hivatásoshoz járna...


na a lényeg: keress barátokat barátnőket, hobbikat, elfoglaltságokat, és sporolj pénzt, dolgozz többet...majd ha elég erős vagy, ne engedd be többet és ne is vedd fel neki a telot, írj neki egy darab levelet amit a kezébenyomsz, abban írd le neki hogy miért lépsz és vissza se nézz


hány éves vagy? mikor akarsz gyereket???

2013. okt. 13. 11:43
Tudom , hogy senki nem tudja helyettem meg lépni ezt a dolgot és , hogy össze kell szednem magam , csak nagyon nehéz... Köszönöm szépen a hozzászólásokat és a "biztatást"
25. 937a2a883a (válaszként erre: 24. - Írisz88)
2013. okt. 13. 11:36
Akkor ezen csak te tudsz változtatni,mert nagyon érzékeny ember vagy.Hát sok sikert!De attól csak rosszabb lesz,ha vele maradsz,mert nem mersz kilépni a kapcsolatotokból.
2013. okt. 13. 11:32
Fizikailag nem hinném , hogy bántana , hanem lelkileg nagyon gyenge vagyok , és ő ezt pontosan tudja... és ki is használja , sajnos Tudom én , hogy a szakításba még senki nem halt bele , csak mondom még soha nem történt velem ilyen és , már túl agyalom a dolgokat, hogy mi lesz ha...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook