Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 3-4-5 éves gyereketeknek már van konkrét kívánsága karácsonyra/születésnapjára, vagy ti választotok még ajándékot? fórum

3-4-5 éves gyereketeknek már van konkrét kívánsága karácsonyra/születésnapjára, vagy ti választotok még ajándékot? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 14. 14:32
A négy évesemnek van tabletje de csak mese nézésre mert sokat volt kórházban.És hogy tudjuk skypolni onnan is.de el van téve.Nem is érdekli.Lehet azért mert a kórházhoz köti.
15. tixtina (válaszként erre: 14. - Timycat)
2013. okt. 14. 00:31

Bizony:O

Az osztálytársaknak is van,meg ennek-annak,és neki is kell.Próbálom megértetni vele,hogy nem fogja használni-itt van az én gépem,ezen játszhat.

Most az osztályban az elektronikai cikk a menő.

A legújabb telefon,stb.

Szerencsére a fiam megelégszik a legolcsóbb mobillal-azt is akkor viszi magával,ha kirándulni mennek,hogy tudjon értesíteni,amikor megérkezik.

Az én időmben,nagyon tudtunk örülni egy Rubik kockának-nem is tudom,hogy harminc évvel ezelőtt volt-e legó.

14. timycat (válaszként erre: 13. - Tixtina)
2013. okt. 14. 00:15

Laptop, tablet 10 évesen már "elvárás"??? óóó banyek :S


Az enyém még csak 5,5 éves, egyelőre abszolút teljesíthető kívánságai vannak, a legutóbbi a pecabot (egyébként lány)

2013. okt. 13. 23:58

Akkor én nagyon szerencsés vagyok,mert az öt éves fiamnak szerencsére nem volt határozott elképzelése.

A lányom elmondta tavaly-akkor még 5 évesen,hogy miket szeretne-egy egész listát rajzolt le:oo

Ezekből válogattam ki az értelmesebb játékokat.

A fiam most tíz éves,és természetesen ő már laptopot kér,vagy Tablet gépet.

Komoly igények:ooo

2013. okt. 13. 23:51
Határozott elképzelése van arról, hogy mi az ami nélkül már nem is érdemes tovább élnie, én pedig választok a számtalan nélkülözhetetlen dolog közül néhányat
2013. okt. 13. 20:23
Hajaj,hogy van.A négy éves egy földgömböt kért.:) Persze kap mást is,de mindig tudja mit szeretne.Mi bármit megvehetnénk nekik,de nem kérnek soha nagy dolgot.Bár a világítós földgömb zsebbe nyúlós.Van zsebpénze megdolgozott érte.Ő ajánlja fel miben segít.A nyáron tesómékhoz ment locsolni a kertet egy héten keresztül,meg málnát szedni,almát szedni.Nagyon élvezte.Azért kérte a földgömböt,hogy lássa hová utazik el apuci,mert sokat van külföldön.
2013. okt. 13. 20:16
Hát az én 4 éves fiam a múltkor közölte. hogy fényképezőgépet és okos telefont kér Majd közölte : de igazit anya olyat amivel lehet igazi képeket csinálni és olyan telefont amibe kártya van :D
2013. okt. 13. 19:05

Kislányomnak (5) nagyon konkrét kívánsága van:


-Rózsaszín babakocsi, sírós babával, nem nevetőssel, mert ha sír, megcumiztatom, én az anyukája, és visszaalszik. :)

2013. okt. 13. 18:55
Hát én unokaöcsémnek(most 5éves) mindig eltalálom,hogy mit kell veni:DTavaly karácsonyra pl egy sátort vettem,amit bent a lakásban is fel lehet állítani....nagyon bejött neki:).Most nemsokára szülinapja lesz arra vettem egy puzzlet,mert az leköti...mellé még kap egy könyvet,vagy egy mesés dvd-t...karácsonyra valami fejlesztő játékot kap:)
2013. okt. 13. 18:05
.
2013. okt. 13. 11:17
Én lányom 3 éves, de még nincs olyan konkrét nagy vágya, változó épp mit szeretne nála is :)
2013. okt. 13. 10:38
Nekem 5 éves a kisfiam,konkrét elképzelése van.Ő tűzoltó autót szeretne.Mióta beszélni tud,mindig elmondja,hogy mit szeretne.Szülinapjakor elvittem egy játék boltba,megmutatta,mik tetszenek neki,és utána abból válogattam.
2013. okt. 13. 10:20
Az unokaöcsém 3. szülinapjára az ajándékot a gyerek a neten "nézte ki". Autó mániás és amik tetszettek neki, mi azokból válogattuk.
2013. okt. 13. 10:19
Ez hétről -hétre változott :D
2013. okt. 13. 10:14
barbit, vagy bármit ami rózsaszín:D
2013. okt. 13. 10:05
Ha igen, mit szeretne? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook