Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bázikus port hogyan kell használni? fórum

Bázikus port hogyan kell használni? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 13. 21:48
Szerintem igyál búzafűlevet, a legjobb lúgosító ital, amiről hallottam, méregtelenít, tele van vitaminokkal és teljesen természetes, én is ezt iszom pár napja. Nem valami finom, de zöldség-gyümölcslében feloldva meg lehet inni.
8. Regin_a (válaszként erre: 7. - Regin_a)
2013. okt. 13. 17:58

Hoxárol nem is beszélve

[link]

7. Regin_a (válaszként erre: 3. - Anndii)
2013. okt. 13. 17:57

Ott kellene érdeklődni ahol olvastál róla, vagy Gugli

[link]

2013. okt. 13. 16:05
Ezt tudom, csak magyarázd már meg, mennyiben képes egy gyenge lúgos oldat (ami ebből a porból keletkezik) megváltoztatni akár csak a gyomorsav pH-ját. Az emésztés további folyamatairól nem is beszélve.
2013. okt. 13. 08:29
Napi 3x1 teáskanállal vegyél be, vízben oldva. A test sav bázis kialakítására, megtartására való por ez. Natr. karbonátot, Kálcium karbonátot, magnézium citrátot és kálium citrátot tartalmaz. Magyarul: lúgosítja a szervezetedet.
2013. okt. 13. 03:05

Őrület, hogy még mindig nem hiszi el egy csomó ember az élettani alapfolyamatokat...

Hülyén is mondom, mert persze nem hit kérdése lenne ez, hanem az egészségtani alapismereteké, amit sajnos nem tanítanak.

De ha már nem tanulta, és amit tanult biológiából, azt nem tudja megfelelően alkalmazni...legalább hinné el...

2013. okt. 12. 22:26
Napi hányszor tanácsos? Mekkora mennyiséget? és meddig kell inni? Amíg a zacskó el nem fogy? :)
2013. okt. 12. 22:26
Az meg mi?
2013. okt. 12. 22:25
Bázikus por használata hogyan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook