Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 nap késés után negatív... fórum

3 nap késés után negatív... (beszélgetős fórum)


2013. okt. 16. 14:08
Nem szedtem fogamzásgátlót, de sajnos meg is jött, úgyhogy tárgytalan a kérdés. Azért köszönöm mindenkinek a segítséget.
2013. okt. 14. 07:53
Amúgy fogamzásgátlót szedtél?
18. 5236d12e25 (válaszként erre: 17. - Bettus99)
2013. okt. 14. 07:53

Nődoki, hormon vizsgálat. Érdemes ezzel kezdeni. Akkor tutira tudod hogy egészséges vagy nincs semmi hormon és egyébb gondod ami miatt nehézkes teherbe esni.

Általában 1 év sikertelen kisérletezés után szokták a dokik komolyan venni a dolgot, de érdemesebb ezzel indítani mindjárt, 1 év után pedig ha még mindig nem sikerült akkor párodat is megkellene vizsgálni.

Én pl minidg azt hittem annak ellenére hogy a menzeszem sose volt valami pontos nincs nagy gond, normális és még belefér ha 10-12 napokat késik vagy jön meg előbb.

Hát tévedtem, nekem pl PCO-m van és Inzulinrezisztenciám. Mi lassan 1 éve próbálkozunk sikertelenül, és valószinü hogy orvosi segítség nélkül esélyünk se lesz természetes úton.

17. bettus99 (válaszként erre: 16. - 5236d12e25)
2013. okt. 14. 02:20
Én értelek. Hát majd kiderül mi lesz a vége. Egyenlőre változatlan a helyzet, menzesznek nyoma sincs. Milyen kivizsgálásra gondolsz?
16. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Bettus99)
2013. okt. 13. 16:41

AZ a baj hogy minden első próbálkozó azt hiszi rögtön elsőre sikeresen pozitívat tesztel majd. Utána jön a csalódottság, a pánik és egyebek..

Nem bántás ként írom félre ne értsd,(én is átestem ezeken) de valójában nagyon kevés nő tud rögtön elsőre teherbe esni.

Nagyon sok minden befolyásolhatja a teherbe esést.

Ami a lényeg hogy nem szabad rágörcsölni a témára, egyfolytában a jeleket és kisebb változásokat lesni, mert annak csak az lesz a vége hogy bebeszéled magadnak, majd stresszel ami egyáltalán nem segít.

Voltál amúgy kivizsgáláson?

2013. okt. 12. 19:04
Hát remélem összejön a pozitív.... :-/
14. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Bettus99)
2013. okt. 12. 17:53

Akkor csinálj tesztet, mikor reggel felkelés után tényleg pisilned kell....akkor nem csak 4 csepp lesz, és inkább pohárba gyűjtsd, akkor tuti lesz elég anyag a vizsgálathoz.


Sok sikert!

13. Zebra25 (válaszként erre: 12. - Bettus99)
2013. okt. 12. 17:47
Nem kell ahhoz beképzelni. Sajnos a pms tünetei összetéveszthetőek a terhességi tünetekkel, ezért sem lehet biztosan csak a tünetekből kimondani a terhességet.
2013. okt. 12. 14:53

Hát remélem minden rendben lesz! Szeretnénk nagyon, de hogy beképzelném a tüneteket... Nem tudom.

Nem vártam egy tünetet sem, csak jöttek maguktól. Nem tudom. :(

11. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Bettus99)
2013. okt. 12. 13:29
Szia! Nekem anno 2,5 hét késés után lett pozi a teszt. Kiderült, hogy később volt peteérésem, mint ahogy számoltam. Addig folyamatosan negatívat teszteltem 10-es érzékenységűvel.
10. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Bettus99)
2013. okt. 12. 11:37
Mondjuk így simán lehet, hogy ez a hiba. Nyugodtság, simán összejöhetett elsőre, mi is így jártunk;)
2013. okt. 12. 11:07

Persze, reménykedhetsz, hisz amíg nem jön meg, addig minden lehet.

Viszont, azt el kell mondjam, hogy ez nagyon sok nőnél így van és velem is így volt, hogy mikor elkezdtük a próbálkozást, onnastól kezdve megpolondult a ciklusom, pedig előtte nem volt gondom vele. Ilyenkor elő fordul, hogy azért késik, mert izgatott vagy, stressz ilyesmi.

2013. okt. 12. 11:06
Nekem 1 hét után is negatív volt... 1 hét múlva csináltam még 1et, na az lett pozitív.. :)
2013. okt. 12. 10:33
Lehet kevés volt a minta a teszthez.. Én úgy izgultam meg remegtem, hogy nem teljesen sikerült 4egész cseppet összehoznom... :-(
2013. okt. 12. 10:29
Értem. Köszönöm a válaszokat. Még reménykedek. Szerintem kedden csinálok még egy tesztet ha addig nem jön meg. :-/
2013. okt. 12. 10:18

Szia!

Én szinte teszt nélkül is éreztem legbelülről,hogy terhes vagyok...

Egyébként ami még rá utalhat,az a mindjárt megjön érzés,meg az iszonyatos mellfeszülés,olyan érzékeny sosem volt előtte a mellem,mint akkor!

A mensim nem jött meg,3. nap teszteltem és pozitív volt.

Menstruáció kimaradása után már nagy valószínűséggel ki kell,hogy mutassa.


Nálunk csak az volt a fura,hogy elvileg nem lehettem volna terhes-most pedig már a 37. hétnél tartunk:)


Sok sikert Nektek is!

4. Adri005 (válaszként erre: 1. - Bettus99)
2013. okt. 12. 10:14

Szia! Nekem az első két tesztem tegatív lett amit 2 hétre rá csináltam. Aztán később úgy 4-5 hét múlva teszteltem megint és az lett pozitív.

A tünetekre meg annyit tudok mondani, hogy annyira változó mindenkinél, hogy az csak na :) Én azt mondaná, hogy terhes vagy, pláne, hogy nem is jött meg, de azért addig próbáld meg nem beleélni magad míg nem lesz egy pozitív teszt. Jah és reggel tesztelj, az tutibb. Én a 3. tesztet csináltam délután, hogy az első kettő reggeli után a 3. délutáni is pozitív akkor tuti :)

Szorítok! Szép napot!

2013. okt. 12. 10:14
Ezek a tesztek elég érzékenyek és általában kimutatják a nagyon korai terhességet is, de az én dokim azt mondta, minimum egy hetet várjak a teszteléssel.
2013. okt. 12. 09:55
És azt kifelejtettem,hogy sírva fakadok mindenen.Pedig ez rám nagyon nem jellemző.
2013. okt. 12. 09:52
Sziasztok. A párommal babát szeretnénk. Első próbálkozásnál tartunk, az ovulációs napok körül bele is vágtunk a dologba. Kb. 7-10 napra rá enyhe görcsölést éreztem,másfél napig aztán hirtelen elmúlt. A héten észre vettem, hogy 10 méterről is érzem a szagokat, a mellem nem feszül,de nagyobb lett, és hatalmas az étvágyam. Ma, a harmadik nap késés után mégis negatív lett a tesztem(Gabriellel teszteltem). A kérdésem az,hogy szerintetek reménykedhetek még? Előfordult már ilyen mással is? Ha igen hány nap után tesztelt pozitívat? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook