Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdekelne a véleményetek fórum

Érdekelne a véleményetek (beszélgetős fórum)


10. kattyus (válaszként erre: 8. - Simple)
2013. okt. 13. 14:45
Hát de igaz! Ha nem értetted volna, nem ki akarom dobni (amit a patikában leadok, azt mint veszélyes hulladékot,megsemmisítik).
9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Simple)
2013. okt. 12. 09:07
Ő már nem tudja felhasználni, de én úgy értettem, hogy még nem járt le.
8. simple (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2013. okt. 12. 08:53
De ő nem írta egyértelműen hogy mindenképpen fel akarja még használni. Csak azt, hogy nem vették be a gyógyszertárban, de ez nem lehet igaz. Nyilván visszavásárolni nem fogják, ha erre gondolt, ez nyilvánvaló, hiszen ki tudja mi történt közben a gyógyszerrel, azért nem vállalhatnak felelősséget. Szerintem is, ha oda akarja adni valakinek akinek jól jön, az orvosuknál kéne hagyni, és majd ő tudja kinek kell adni.
7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Simple)
2013. okt. 12. 08:34
de egy még nem lejártat miért kellene kidobni? ők csak kidobnák! Szerintem is az orvost kellene megkérdezni, biztos van olyan, aki rászorulna és nehezen tudja megfizetni.
6. simple (válaszként erre: 4. - Kattyus)
2013. okt. 11. 21:34
Hogyhogy nem lehet? Az összes gyógyszert kötelesek bevenni, még a lejártakat is, mert veszélyes hulladéknak minősül.
5. kszb
2013. okt. 11. 21:32
vagy még egy tipp! Add oda a pulmonológus orvosotoknak, h aki rászorul, adja neki, vagy add egy gyermek osztálynak! Tutira hasznát veszik!!!
4. kattyus (válaszként erre: 3. - Fdóri)
2013. okt. 11. 20:49
Nem lehet vissza vinni. Ma voltam bent.
2013. okt. 11. 20:40
Vissza lehet vinni a gyógyszertárba.
2. kszb
2013. okt. 11. 20:39
sztem igen! És sztem vannak célzott csoportok is Fb-n!
2013. okt. 11. 20:35
A lányom asztmás beteg. Sajnos rosszabbodott az állapota és új gyógyszereket kapott. Viszont az előző gyógyszerek közül maradt 2 bontatlan. Szerintetek pl. közösségi oldalon felajánlhatom ezeket a gyógyszereket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook