Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan viseljünk cicanadrágot? fórum

Hogyan viseljünk cicanadrágot? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan viseljünk cicanadrágot?

1 2 3
68. 2798c29832 (válaszként erre: 67. - 2585941dc1)
2014. dec. 30. 21:31
Fogadjunk te se tudod miért hívják cica nadrágnak, de cicásan hordják:D
2014. dec. 30. 21:22
Cicásan :-D
66. 2798c29832 (válaszként erre: 65. - Érdekes73)
2014. dec. 30. 21:21
Mármint?
2014. dec. 30. 20:49
:) ezért érdemes volt
2014. dec. 30. 16:23
Én nem tudom miért nem tetszik a fiúknak is, nagyon kényelmes és divatos. A lányok is sok a kényelme miatt szereti, én is,sajnálom, hogy ez megint egy újabb olyan ruhanemű, amit csak nők hordanak.
63. timycat (válaszként erre: 58. - VendrinerPiroska)
2013. okt. 16. 22:49

"lovagló nadrágot is elfelejted"

gondolom a tavaly téli zsoké stílusról nem hallottál, nem éppen cicanacis

Ja igaz nem 30 éve volt. Nem vagyok asszonytárs, pláne nem neked, sem korban, sem cimboraságban.


Ahogy manager (vagy annak bármely változata) sem vagyok, nem állok sehol, semmilyen vállalti ranglétrán. De ez tényleg nem ide tartozik.

62. pzm3
2013. okt. 16. 11:40
61. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 59. - 9b10f3d7ff)
2013. okt. 16. 11:32

Elnézést a sok szóismétlésért!

Helyesbítek, elég félreérthetően írtam a "cicanadrágot" hordták kötött felsővel, bár a hetvenes, nyolcvanas években, létezett a kötött cicanadrág is.

60. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2013. okt. 16. 11:30
Nem árt tükörbe megnézni hogy áll minden oldalról :D
59. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 58. - VendrinerPiroska)
2013. okt. 16. 10:53

Nagyon rossz passzban vagy. Istenem nem tetszhet mindenkinek egyformán egy-egy ruhadarab.

Már Madonna előtt is létezett a "cicanadrág" talpas elasztikus anyagból, már látható az 50/60-as évek filmjein is, általában téli viseletként,hosszabb kötött viseletként.

Egy média szárt nem lehet a hétköznapi, halandó emberekhez hasonlítani, róluk beszélni kell, mert ha nem a süllyesztőben találják magukat.

Magára valamit is adó cég irodája, ügyfélszolgálata nem engedélyezi ezt a ruha darabot. Üzleti tárgyalásra sem szoktak cicanadrágban megjelenni, gondolom nem véletlenül. Olyan helyen élek, ahol nagyon is központból szemlélődhetek, de egy kezemen megtudnám számolni,aki ízlésesen viselte. Persze attól még nem kapok infarktust, hogy egy némelyik esztétikai hulladék, mert itt-ott bevág, minden hajlatába bevág. Neked tetszik, de nem várhatod el, hogy ossza mindenki a véleményed, ahogy tiszteletben tartják a te véleményed, tartsd tiszteletben te is a másokét.

58. VendrinerPiroska (válaszként erre: 52. - Timycat)
2013. okt. 16. 08:47

Asszonytárs, aki itt fel van heccelve az te vagy irodás kiskosztümben, vagy anélkül. A kutya nem kérdezte milyenek a lábaid, nem is erről van szó, különben sem láttalak még élőben, úgyhogy mondhatsz akármit. Bár értem, hogy ez nyilvánvaló, hogy a csinos láb fókuszpont az életeben, meg az hogy lehetőleg ennél is nyilvánvalóbban kifejezed, milyen szépen felmásztál a vállalati uborkafára. Fine: sportos manáger kislyány vagy (esetleg annak valamely rangbéli változata) annak összes magyar kellékével.

Az utólsó szó jogán, jobb, ha a lovagló nadrágot is elfelejted, ha a cica nadrággal bajod van, akarmilyenek is lábaid.

57. Anda39
2013. okt. 16. 07:54

A cicanadrág (vagy leggings) számomra nincs tiltólistán, csak éppen úgy hordom, hogy a kényelem mellett az esztétikumot is figyelem. :) Éppen tegnap volt rajtam, egy térd fölé érő kötött ruhával. Azt mondták, nagyon csinos. A lányom is szívesen hordja.

Szerintem semmi baj nincs vele.


Már több helyen is leírtam, mi a véleményem az öltözködésről, itt is idepötyögöm:

mindenki hordja azt, amit akar és amiben jól érzi magát. Nem kell se a divattal, se a szomszéd véleményével foglalkozni - pláne nem vadidegenekével. Az a lényeg, hogy mi jól érezzük magunkat. Ez a vélemény úgy negyvenen túl fogalmazódik meg az emberben, és több hasonló korú ismerősöm is ezt tapasztalta magán. :)

Akik másokat kritizálnak, jusson eszükbe, hogy vannak hozzájuk hasonlók, akik éppen rajtuk köszörülik a nyelvüket...

56. a0c1361e44 (válaszként erre: 53. - Timycat)
2013. okt. 16. 06:17

Én elég őszinte vagyok és itt már sokszor az orrom alá dörgöltek ezt-azt, így ez nem fog ártani, amit leírok, bár sokan fogják megint mondani, hogy már megint magamról írok....de kiről írjak? A szomszédról? Inkább magamról:)

Réges-régen elkövettem azt a hibát, hogy felvettem a cicanadrágot, mert azt hittem, hogy a képzelt kövérségemet ez nem hangsúlyozza ki. Persze nem voltam kövér, csak a szülés előtti súlyom kevesebb volt 3 kilóval és azt képzeltem akkor magamról, hogy én vagyok a világ legkövérebb és legöregebb nője. 22 éves voltam és úgy 60 kiló, tehát pont normál súlyú voltam és fiatal:)

Tehát, beszereztem néhány cicanadrágot, hozzá jó hosszított felsőket és ebben vittem ki a gyerekemet a játszótérre, sőt volt, hogy még a városligetig is elmerészkedtem így. Egyik ilyen alkalomkor ott volt a férjem a kamerával és a barátnőm, akik egyébként próbáltak meggyőzni, hogy nem vagyok öreg és kövér, és épp olyan jól áll rajtam az összes ruhám, ahogy addig. Nem hittem el. A felvételek elkészültek és megnéztük. Megláttam magam a cicanadrágba, amiben azt gondoltam, hogy aránylag jól nézek ki:) Kapott a barátnőm is és a férjem is, hogy kiengedtek így az utcára. Na, azóta nem veszek fel ilyet, legyen az bármekkora divat. És igen, én is hordok szűk szárú nadrágokat, olyat, ami lent is szűk, felveszek harisnyát, rövid szoknyával, sortot, de cicanadrágot soha!

55. a0c1361e44 (válaszként erre: 51. - VendrinerPiroska)
2013. okt. 16. 06:04
Nem lekezelően írta.
54. a0c1361e44 (válaszként erre: 50. - 96e4cb8ca7)
2013. okt. 16. 06:03
De, ezt próbálják belénk sulykolni, és ezt próbálják követni a nők, és tényleg az ilyen nőknek a combja olyan, mint nekem a felkarom, pedig nem vastag a karom:)
53. timycat (válaszként erre: 49. - A0c1361e44)
2013. okt. 15. 23:54

Futni én sem klasszikus cicanadrágban, hanem futónadrágban járok, "lobogós" gatyával nem szívesen röhögtetném ki magam.


Nekem is vannak csini melegítőim, szívesen hordom őket, nem ebben van a hiba, hanem pl ma is frankón szétvízkőoldóztam az egyik nadrágot, mert bővebb szárú és veszett nagy "kádunk" van amibe bele kell mászni hogy mindenhova odaérjek, így a vízkőoldóba beleért a nadrág szára és megmarta... kuka. A cicanadrággal ez nem fordul elő, no meg a max. néhány ezer forintos cicanacit könnyebb szívvel kukázom le, mint a tizen-, huszonezres szabadidőt.

52. timycat (válaszként erre: 51. - VendrinerPiroska)
2013. okt. 15. 23:48

:DD

nincs dress code , többnyire azért sem mert a magam ura vagyok, de egyébként egy irodaházban dolgozom, ahol szintén nincs dress code, egyszerűen csak valahogy tudja mindenki hogy mi illik és mi nem.


A részvétedet meg nem kértem, sőt nincs miért részvéttel lenni, abszolút teljes a ruhatáram. Ami Madonnat illeti tipikusan nem ő jut az ember eszébe ha ízléses öltözködésről van szó.


A cicanadrág közönséges és pont. Nem a lábaimmal, súlyommal van probléma, sőt kifejezetten jó lábaim vannak, dicsérik nők is, férfiak is, teszek is értük és nem is rontom el cicanadrággal, pedig mutogatom őket, hordok harisnyát ruhával/szoknyával, hordok szűk kosztüm nadrágot, szűk farmert, lovagló stílusú -vagy épp effektív lovagló nadrágot, de azok ruhák, azokban fel vagy öltözve, nem ciki, a cicanadrág olyan mint a síruha aláöltöző, azt a látszatot kelti mintha lemaradt volna valami.


Nem tudom min hecceled magad, ha szerinted van cicanadrág "tisztességes összeállításban" akkor hordd, de engedd meg hogy nekem ne tessen. Egyébként te is félreértetted, futni imádok, így viszonylag sokat vagyok "cicanadrágban", a takarítónők pedig nélkülözhetetlenek az életemben és tisztelem a munkájukat.

51. VendrinerPiroska (válaszként erre: 48. - Timycat)
2013. okt. 15. 23:03

Nos, én nem futok (legfeljebb busz után), takarító nő sem vagyok (kivéve, ha a férjem sztrájkba lép), sőt mi több, irodában is dolgoztam eleget életem során, ennek ellenére lelkesen hordok cicanadrágot. Ha sok fős irodában dolgozol, akkor valószínüleg van szabályzatotok, hogy mit viselhetsz és mit nem, úgyhogy nem vagyok meglepve, hogy nem viselsz cica nadrágot odabent.


Azt, hogy ezt a ruhadarabot ilyen lenézéssel kezeled, az nyilván azt jelenti, hogy még nem láttad még tisztességes összállításban. Ez mondjuk meglep, hiszen a cica nadrág Madonna megjelenése óta standard ruhatári darab, az meg cirka 30 éve volt. Fogadd őszinte részvétem.

50. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 40. - A0c1361e44)
2013. okt. 14. 12:20
A hasonló, comb nélküli gebe nőkre mondja a férjem, hogy a 'kezükön járnak'. És tényleg, nem sokkal vastagabb a combjuk mint a felkarjuk, tiszta csont az egész. Nehogy már ez legyen a divat...
49. a0c1361e44 (válaszként erre: 48. - Timycat)
2013. okt. 13. 11:07

Az én munkahelyeimen sokszor a takarítónék csinosabbak, mint a dolgozók:)

Az egyik helyemen fekete miniszoknya+fehér blúzzal volt az egyenruhájuk. A dolgozóknak is volt olyan blúzuk. Biztos emlékeztek rá, fehér, háromnegyedes ujjú, karcsúsított blúz. Amikor a takarítónők el kezdtek nálunk ebben az egyenruhában dolgozni, onnantól csak annyit mondtunk egymásnak, hogy felvetted a takarítónő blúzodat?:)

A jelenlegi munkahelyemen farmerban dolgoznak, de olyan farmerba, amilyen egyikünknek sincs. És ehhez jó kis toppokat vesznek fel. Egy másik munkahelyemen pedig sötétkék szövetnadrág+világoskék csini blúz volt az egyenruhájuk.


Én cicanadrágot otthon sem veszek fel, még takarításhoz sem, sőt tornázni sem. Otthon csini szabadidő nadrágjaim vannak, illetve sortjaim. Tornázni pedig még csinibb szabadidő gatyóim vannak.


A cicanadrág számomra=a harisnyával, de annak meg nem hordom, mert nincs lábfeje, így kényelmetlen.

48. timycat (válaszként erre: 46. - Wukovics25)
2013. okt. 12. 22:34

félreértés ne essék, nem lenéztem a takarítónőinket, sőt nagyon jókat beszélgetek velük ha találkozunk, nem vagyok felsőbbrendű. Tisztában vagyok vele, hogy azért tudok olyan környezetben dolgozni amilyenben, mert ők minden este rendet tesznek, takarítanak, elmosogatnak, feltöltik a feltöltendő dolgokat. Sőt tekintettel vagyok rájuk, igyekszek nem kupit hagyni magam után, én elmosogatok magam után és az irodai szemetesembe nem dobálok foltot hagyó (teafilter, gyümölcs stb) cuccokat, hanem arra a konyhai kukát használom amiben erősebb a zsák, míg az irodaiban vékony van az könnyen kiszakad és még a kukámat is moshatnák. Szóval rendesen félreértettél.


Témához visszatérve, azért őket említettem, mert futókon kívül én az ismerősi környezetemben csak rajtuk látok cicanadrágot, viszont ők is átöltöznek, tehát melóhoz cicanadrágban nyomulnak, de munkába "normális" ruhában jönnek.


Takarításhoz én is szoktam cicanacit húzni, bár inkább a futáshoz használom, de ugye az meg futónadrág, nem "igazi" cicanadrág

2013. okt. 12. 18:52
nyugodtan hordhatja hosszu felso neklul is akinek jo a feneke, a tobbiek, velem egyutt meg rejtsek el a popojukat. En imadom a cicanadragot, hosszu evek ota hordom. :)
2013. okt. 12. 17:07
Én felveszem ,de csak hosszú felsővel ,ami legalább takarja a fenekemet ,szerintem nagyon csinos ,,,,és nem hinném ,hogy a takarítónőknek találták ki ,felvehetik munka után ,ők is emberek ....Egyik másik csinosabb ,mint akármilyen felsőbb rendű munkavállaló...
2013. okt. 12. 11:40

Nos én fel szoktam venni toppokkal is. Egyáltalán nem érzem magam közönségesnek... Szeretem így hordani és nem érdekel ki mit gondol. :)

Mindig figyelek arra, hogy megfelelő legyen a méret és az anyaga is. Nehogy átlátszódjon a fehérneműm.

44. M.Hannika (válaszként erre: 32. - VendrinerPiroska)
2013. okt. 12. 11:17

Hát, sajna az én alkatom mindegyik inkább csak egy hosszabb felső, mert nagyon magas vagyok, és a felsőtestem meg extra hosszú:( Asszem, én ki is maradok a leggings-divatból.


Amúgy kezdem unni egy kicsit ezt a "piszkafáknak nem áll jól semmi"-dolgot, kik vagyunk, hogy megmondjuk? Ráadásul basszus, nekik is járni kell valamiben. Amúgy nekem kifejezetten tetszik a nagyon vékony láb.

43. timycat (válaszként erre: 37. - 9b10f3d7ff)
2013. okt. 12. 09:18
Most hirtelen nem tudnék olyan "legális" munkakört mondani, ahol ez elmegy... vagyis a takarítónő, igen az irodaházat ahol dolgozom este/éjjel takarítják, na rajtuk abszolút elmegy, mert partnerrel/ügyféllel már úgysem találkoznak és kényelem szempontjából meg abszolút elfogadható
42. Anyagi
2013. okt. 12. 08:44
Szerintem sehogy!!!!!!!!!!!
41. grizus (válaszként erre: 40. - A0c1361e44)
2013. okt. 12. 05:40
Igen! Pont néztem múltkor, hogy a próbababák a plázákban elképesztő gebék. Még mindig divat ez. Sajnos.
2013. okt. 12. 05:26

Hogy érthetőbb legyek:

[link]


Na, szerintem ez az alkat nem jó semmire. Egy piszkafa, az ilyenen semmi nem áll jól. Ha én ilyen nőkön látok bármilyen ruhát, attól nem jön meg a kedvem hozzá, sőt. Ez kb. olyan mintha egy csontvázra adnánk fel a ruhákat. Mostanság a próbababák is ilyenek.

39. grizus
2013. okt. 12. 04:44
Egy fekete cicanadrág hosszú felsővel egy duci nőn is jól áll. De lehetőleg legyen jó lába.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook