Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » G-mail jelszó visszaállítás, máshogy? fórum

G-mail jelszó visszaállítás, máshogy? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 10. 13:02
Most néztem végig, vagy a telszámodnak, vagy egy másod e-mail címnek ki kéne lennie töltve, ahova új jelszót tud küldeni.
5. jajjj (válaszként erre: 4. - 8c6db4224f)
2013. okt. 10. 12:58
Sajnos így eléggé esélytelen a dolog :(
4. 8c6db4224f (válaszként erre: 3. - Jajjj)
2013. okt. 10. 12:51
nem. sajna
2013. okt. 10. 12:47
Adtál meg másodlagos e-mail címet? Ha igen próbáld ki, hogy nem írsz be semmit amikor kérdez, csak nyomogasd a nem emlékszem gombot. Most kipróbáltam tőlem az utolsó jelszót kérdezi amire emlékszem. Megnyomtam, hogy I don't remember, és elküldte a cuccot a másodlagos e-mail címemre.
2013. okt. 10. 12:42

Egy tavaly - keveset használt gmail fiókomnak - elfelejtettem a jelszavát. Sajna, van benne egy olyan levél, ami csak oda ment és nagyon fontos.

Próbáltam visszaállítani, de olyanokat kér, hogy pontosan mikor léptem meg ésatöbbi utoljára, amiről gőzöm nincs, és a végén kiírja, hogy nem azonosak az infók. :( (Pedig az IP-cím is az). Valahogy máshogy nem lehet? Volt ellenőrző kérdés is, az miért nem hozza fel???

2013. okt. 10. 12:39
G-mail jelszó visszaállítás, máshogy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook