Ősz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ősz

7. syria (válaszként erre: 5. - Ladybug4)
2014. febr. 1. 11:35

Nem mondanám, hogy az ősz a halált jelenti. Inkább a megpihenést, az erőgyűjtést.

Csak azért nem szeretem, mert utána a tél jön, amit viszont tényleg utálok.

2013. okt. 11. 11:19

Egy idézet jutott eszembe....

„Az ősz egy második tavasz,

ahol minden levél egy virág.”

Nagyon szeretem,hisz szinpompája,tényleg vetekszik a tavaszéval.

5. Ladybug4 (válaszként erre: 1. - 912553c295)
2013. okt. 11. 03:48
Jol leirtad,de sajnos en epp ezert gyulolom az oszt. A halalt es az elmulast jelenti nekem :(
2013. okt. 10. 20:15
Az évszakok változása mindig tetszett,mert minden évszaknak meg van a szépsége.Most ősszel lehullnak a levelek,hogy a fák téli álmukat aludják,de Tavasszal újjá élednek és nyáron meg pompáznak.Miránk emberekre is hatnak az évszakok változásai.A hangulatunkat is befolyásolják,csak nem figyelünk rá.
2013. okt. 10. 14:48
Nekem a kedvenc évszakom!!
2013. okt. 10. 09:18
Nekem is szêp gyerekkorom volt,de a felnőttlétet is széppé lehet varâzsolni,de az főleg rajtad múlik.Nem vágyom vissza a gyermekkorba,mert nem csak gondok vannak,hanem örömök is és a környezet szépségét most is megtalâlom,de ott a család is,ami nem csak gondok,de öröm forrása is lehet,ott a párom,aki gyönyörök forrása ês érzem,h vannak,kik szeretnek.
2013. okt. 10. 09:08
Szeretem az őszt. Magam se tudom pontosan miért, de szeretem, talán mert olyan szépen van benne az elmúlás, a változás.
A változás pedig kell. Mindig kell.
Szeretem a csendes őszi esőt hallgatni, csak úgy kibámulni az ablakon.
Várni a napsütést, hogy aranyfényben örkörnyál ússzon, hogy az arcomra a szelíd őszi napfény hulljon.
Szeretek végigmenni az utcán és hallgatni, ahogy csörög az avar a talpam allatt.

Ugrás a teljes írásra: Ősz

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook