Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Ősz

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Egyéb test és lélek témák
A fórumhoz cikk tartozik, kattints ide a megtekintéséhez!

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. syria2014-02-01 11:35
Nem mondanám, hogy az ősz a halált jelenti. Inkább a megpihenést, az erőgyűjtést.
Csak azért nem szeretem, mert utána a tél jön, amit viszont tényleg utálok.
(válasz Ladybug4 5. hozzászólására)

6. rózsakő2013-10-11 11:19
Egy idézet jutott eszembe....
„Az ősz egy második tavasz,
ahol minden levél egy virág.”
Nagyon szeretem,hisz szinpompája,tényleg vetekszik a tavaszéval.

5. Ladybug42013-10-11 03:48
Jol leirtad,de sajnos en epp ezert gyulolom az oszt. A halalt es az elmulast jelenti nekem :(
(válasz nitta800 1. hozzászólására)

4. legnano2013-10-10 20:15
Az évszakok változása mindig tetszett,mert minden évszaknak meg van a szépsége.Most ősszel lehullnak a levelek,hogy a fák téli álmukat aludják,de Tavasszal újjá élednek és nyáron meg pompáznak.Miránk emberekre is hatnak az évszakok változásai.A hangulatunkat is befolyásolják,csak nem figyelünk rá.

3. pestimarti2013-10-10 14:48
Nekem a kedvenc évszakom!!

2. Krisz422013-10-10 09:18
Nekem is szêp gyerekkorom volt,de a felnőttlétet is széppé lehet varâzsolni,de az főleg rajtad múlik.Nem vágyom vissza a gyermekkorba,mert nem csak gondok vannak,hanem örömök is és a környezet szépségét most is megtalâlom,de ott a család is,ami nem csak gondok,de öröm forrása is lehet,ott a párom,aki gyönyörök forrása ês érzem,h vannak,kik szeretnek.

1. nitta8002013-10-10 09:08
Szeretem az őszt. Magam se tudom pontosan miért, de szeretem, talán mert olyan szépen van benne az elmúlás, a változás.
A változás pedig kell. Mindig kell.
Szeretem a csendes őszi esőt hallgatni, csak úgy kibámulni az ablakon.
Várni a napsütést, hogy aranyfényben örkörnyál ússzon, hogy az arcomra a szelíd őszi napfény hulljon.
Szeretek végigmenni az utcán és hallgatni, ahogy csörög az avar a talpam allatt.