Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Stevia édesítőszerek között mi a különbség? fórum

A Stevia édesítőszerek között mi a különbség? (tudásbázis kérdés)


13. fdóri
2013. okt. 10. 21:04
Szia! Nekünk a folyékony jött be. Abból is csak a drágább a jó, az csak tisztán stevia..
12. wanita77 (válaszként erre: 9. - Cand Ida)
2013. okt. 10. 18:52
Igen, azt mondják, hogy fokozatosan kell hozzászoktatnunk magunkat az ízéhez. Én is úgy csinálom, hogy egyelőre felesben használom nádcukorral vagy mézzel és lassanként majd teljesen elhagyom a többit. Én most édesítőt vettem, de az a bajom,hogy elég lassan oldódik fel, főleg hideg italban. Ezért gondolkodom most a porban, melyiket ajánlanátok?
2013. okt. 10. 18:50

Ezt ismeri valaki? Hogyhogy ilyen olcsó?


[link]


És ez mekkora tabletta, feloldódik könnyen az italban?

2013. okt. 10. 10:21
Eritrit az jó ízű én azt vettem palos barátnőm tanácsára.
9. Cand Ida (válaszként erre: 1. - Wanita77)
2013. okt. 10. 10:00

Sajnos az összes steviának van egy különös mellékíze. Rengeteg félével próbálkoztam. Először 8-9 éve próbáltam, amikor még nem volt elterjedt, de egyik sem jött be eddig!

Ha valakinek sikerült olyat találnia, aminek nincs mellékíze, talán adnék még egy esélyt! :)

2013. okt. 10. 09:25

Mától a Sparban is le van árazva stevia édesítőszer.

Nagyon néztem én is, de tanácstalan vagyok vele kapcsolatban mert nem ismerem.

Ez a fórum most pont kapóra jött.

2013. okt. 10. 09:21
És az ízekről tud valaki valami segítséget? A DM sajátmárkás Steviáját vettem meg (Das gesunde plus), de nem ízlik. Nagyon nem :( Próbálkozzak mással, van különbség ízekben?
6. wanita77 (válaszként erre: 5. - Szalmalány)
2013. okt. 9. 21:42
Köszi szépen, ilyesmire gondoltam én is!
5. Szalmalány (válaszként erre: 2. - Wanita77)
2013. okt. 9. 21:25

Az összetevőkben van különbség. A rebaudiosid a sztívia egyik összetevője és a bogyó egyetlen édesítője.

Amelyikben sorbitol van, ott nem a sztívia a fő édesítőszer.

4. wanita77 (válaszként erre: 3. - Jajjj)
2013. okt. 9. 21:11
Megnéztem, de nem találtam ott semmit...
2013. okt. 9. 20:44
Szia... ennyire pontos választ az összetevőkről nem tudok adni neked. Viszont a steviás tapasztalataimat részletesen taglalom az Enyimé c. naplóm 307. bejegyzésében, ha gondolod nézd meg hátha találsz hasznos infót.
2013. okt. 9. 20:42

Arra lennék kiváncsi, hogy a különböző stevia tabletták között mi a különbség? Van amelyikben ezek vannak: rebaudiosid, szódabikarbóna(nátrium-hidrogén-karb onát) borkősav, zsírsav, magnézium-só, másikban: 31% stevioside, 64% sorbitol, magnézium stearát.

Melyik a legjobb vagy nincs különbség?

2013. okt. 9. 20:40
Stevia- édesítőszerek között mi a különbség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook