Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovulációt követő napokban esett már valaki teherbe? fórum

Ovulációt követő napokban esett már valaki teherbe? (tudásbázis kérdés)


28. Yaweb (válaszként erre: 27. - Krisz42)
2013. okt. 13. 10:51

Igazad van,nyilt forum de a forumindito a fogantatasrol kerdezett nem pedig a jovendobeli gyermek lelkiallapotarol. Meg az,hogy ez ide kiirta nem azt jelenti,hogy most mar mindenbe jogunk van beleszolni.

Reszemrol ez a forum lezarva,leirtam amit szerettem volna meg amit gondoltam. Tovabbi szep vasarnapot mindenkinek! :-)

27. Krisz42 (válaszként erre: 26. - Yaweb)
2013. okt. 13. 09:05
Ez egy fòrum,az is az volt,ha nem akarta volna,h közünk legyen hozzá,akkor nem indít fórumot és mivel ez nyílt fòrum,ez is belefér.Nem kötözködés,de te is tudod,mindenki kap hideget is,egyébként meg nem biztos,h rosszat akar,csak ha neki van igaza,kkor ezzel is nyitogathatja a másik szemét,hátha elgondolkodik,ha meg nem,akkor meg túllép rajta.
26. Yaweb (válaszként erre: 25. - Timycat)
2013. okt. 12. 22:12
Ez legyen a szulei felelossege!!! Nem hiszem, hogy neked vagy barkinek koze van hozza..
25. timycat (válaszként erre: 23. - Yaweb)
2013. okt. 10. 22:27
:D ha valamiből akkor időmből van a legkevesebb, de az a fórum annyira emlékezetes volt, hogy nem kellett visszaolvasnom... ja és hogy nem mindegy kitől akar valaki gyereket? Azért nem, de végül is mindenki úgy cseszi el az életét ahogy szeretné, csak a gáz az hogy a gyerek életére és rányomja a bélyegét és a kicsi szívja a legnagyobbat, no de az meg kit érdekel, ugye
24. f799cac10e (válaszként erre: 23. - Yaweb)
2013. okt. 10. 14:25
Gratulálok mind a két babádhoz. tudom kicsit furcsa ahogy irtam és elhiszem hogy kicsit rosszul jön le. bocsi mindenkitől. nincs szeretőm ő van és marad is kicsit bonyolult volt ez a 15 év de újra együtt vagyunk és én örülök neki és ő is. nem ugy szakitottunk akkor sem mint sokan mások. hogy igy alakult az életünk eddig, de most már jó lesz. igen ha nem is még most esetleg igy még nem de biztos lesz majd. köszönjük
23. Yaweb
2013. okt. 10. 08:32

Nem mindegy kitol akar gyereket? Egyeseknek ennyi ideje van, hogy visszaolvassak a masik osszes hozzaszolasait. Irigyellek benneteket. Barcsak nekem lenne ennyi idom.



Herceno: a kisfiammal(elso varandosagom) jobban voltam. Most nagyon rosszul viselem, de a celert mindent:-)

Remelem, osszejon a baba, ha ezt szeretnetek :-)

(Egyebkent az en mensim tok rendszertelen ;-))

2013. okt. 10. 01:42

Peteérés lehet orgazmustól is, szóval. Csak szexelni kell amikor csak megkívánod, nem ez a naptárazás, meg ciklusozás cirkusz.


Viszont ami az apa-választást illeti, hát menthetetlen vagy ha te attól a szeretődtől akarsz gyereket, akiről úgy 2 hete fórumot indítottál, hogy pont semmibe vesz, lecarja a saját gyerekét, inkább inni szeret mint dolgozni így kibacták a melóhelyéről és kitarthatod, hálából kinyalhatod a seggét. Szééééép és ezt mind te írtad.


Vagy ha ez egy másik szeretőd akkor meg ejha.

2013. okt. 9. 23:04
bocs igen félre, igaz még válunk de már rég külön élünk. na akiről szó van , 15 éves koromban jártam azóta is tartottuk a kapcsolatot,sokat beszélünk mindig fészen is most itt van pesten itt dolgozni és most itt lakik nálam akivel ,15 év után együtt vagyunk bár akkoriban csak jártunk nem volt köztünk semmi majd 2 évig voltunk együtt, és most újra kezdtük nemrég és mind a kettőnk részéről ugyanazok az érzések mint régen nem változott semmi és vele szeretnénk családot.
20. f799cac10e (válaszként erre: 17. - 4740439ec6)
2013. okt. 9. 22:57
igen félre. nem szerető.
19. Sylvia81 (válaszként erre: 17. - 4740439ec6)
2013. okt. 9. 22:45

A szeretőjével... Nem mindegy? felnőtt, tudja, mit csinál.

Jah, és képzeld, ismerek egy nőt, a legkisebb gyereke 6 éves, és még csak most válik a nagyobb gyerekei apjától...

18. Sylvia81 (válaszként erre: 16. - F799cac10e)
2013. okt. 9. 22:44

Egyik gyerekemmel sem ciklusközépen lettem várandós, a kisebbiket konkrétan a 8. v. 9. ciklusnapon hoztuk össze, és a történetet további dolgok színesítik. Igaz, előtte hónapban késett a mensim. :)

Szóval szerintem reménykedhetsz, amíg meg nem jön. De talán nem. ;)

17. 4740439ec6 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2013. okt. 9. 22:41
És mégis kivel voltál együtt?Mert egy másik fórumon épp a válásodat ecseteled....Vagy valamit félreértettem?
16. f799cac10e (válaszként erre: 15. - Yaweb)
2013. okt. 9. 21:54
Szívből gratulálok. remélem jól viseled? igen értem. azért mondom vagyis irom én ez alapján nézem, de olvastam most hogy akinek nem pontos, annak nem biztos hogy úgy esik lehet pár napot csúszik így.
15. Yaweb
2013. okt. 9. 21:39
Julius 3.-an volt meg utoljara es 19.-en volt a peteeresem. 23.-an voltunk egyutt. Ma 14 hetes kismami vagyok :-)
2013. okt. 9. 21:38
köszi mindenkinek a hozzászólást, és megfogadjuk amiket irtatok.
2013. okt. 9. 21:12
jo ez csak a ciklus.hu szerint való , igy lehet nem, mert egy két napot szokott késni általában, hiába vezetem rendszeresen
2013. okt. 9. 21:08
Úgy szoktak általában.
2013. okt. 9. 20:57

A petesejt élettartama 12-24 óra. Így, ha egészen biztosan szombaton volt az ovud, akkor nem sok esély van rá, hogy ebben a ciklusban babás legyél - legalábbis a nagykönyv szerint. Persze izgalom hatására képes akár egy második petesejt is érni néha....


Különben valóban jobb előre dolgozni.:)

2013. okt. 9. 20:53
En a mensim utan 2 nappal eatem teheebe, ami marha messze volt a peteeresemtol... mensi alatt is teherbe lehet esni, ugyhogy siman lehet...
9. f799cac10e (válaszként erre: 8. - Krisz42)
2013. okt. 9. 20:49
de igen de nem tudunk most. jo majd kiderül csak kérdezgetem hogy lehetséges-e. köszi
8. Krisz42 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2013. okt. 9. 20:46
Ez jó kérdés,ugyanis ha azt veszem,h a középső gyerekem-lányom-úgy fogant meg,h a menstruációm 7.napjân voltam csak együtt a volt férjemmel-csak 5napig mensrtruáltam,de vagy 2napra rá már peteérésem volt,vagy kb.még 6napig élt mêg a sperma:)-és utâna költöztünk,na meg öszevesztünk,ugyhogy nem voltunk együtt.Csak nem jött meg.De nem kellett volna szombaton is együtt lenni?Hiszen a petesejt csak 24óráig él.
2013. okt. 9. 20:46
barmi megtortenhet - vagy nem;
2013. okt. 9. 20:44
ma kicsit furcsa volt mert egész nap a mellem kicsit viszket ami nem szokott , de lehet nem ezért.
5. f799cac10e (válaszként erre: 3. - Keresztesildi)
2013. okt. 9. 20:40
ok. köszi. igyekszünk
2013. okt. 9. 20:39
lettünk volna előbb is de dolgozott máshol. olvasgatok utána de nem irja hogy későn lett volna
2013. okt. 9. 20:39
Nem lehetetlen, de azért nagy csodát ne várj tőle... Sikeresebb a dolog, ha ovu előtt egy-két nappal bújtok össze, mint utána.
2013. okt. 9. 20:37
Nem volt kicsit későn ez az együttlét?
2013. okt. 9. 20:34
ovunapom szombaton volt, mi hétfőn , kedden és szerdán voltunk együtt és nem védekeztünk mivel szeretnénk kisbabát. köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook