Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismertek olyan oldalt, ahol matematika érettségire fel lehet készülni? fórum

Ismertek olyan oldalt, ahol matematika érettségire fel lehet készülni? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 8. 21:16
Nagyon sok jó tippet adtatok! Nagyon, de nagyon jó ötlet volt, hogy itt keresgéltem az információkat!
2013. okt. 8. 21:08
én az összes középszintű matek érettségit ami volt megcsináltam, és a megoldókulccsal kijavítottam, megtanultam jól amit elrontottam.
14. forgatos (válaszként erre: 13. - Álmodozó hölgy)
2013. okt. 8. 21:05

Luca is biztosan nagyon ügyes lesz. Ha már a gyakorlási lehetőségek érdeklik, akkor nincs nagy gond.

Sok sikert nektek!

13. álmodozó hölgy (válaszként erre: 12. - Annette)
2013. okt. 8. 21:02
Sajnos a Lucának ettől több kell, pláne szorgalomból. Gratulálok Neked ügyes vagy!!!
2013. okt. 8. 20:59
Én semmit nem használtam csak a sulis könyveket, jegyzeteket, és megoldottam kb 20 régi feladatsort, az újabbakat többször is, így lett 96%os :)
2013. okt. 8. 20:48
Köszönöm Neked is! Megnéztem, és tényleg ezt ki is tudom fizetni:) mindent megteszek, hogy sikerüljön Neki! Már az angol érettségin túl van, azt nyáron megcsinálta! Most a matekon izgulunk, meg a többin!
2013. okt. 8. 20:40
Úgy látom nem nyitja meg. Szóval írd be a ggogle-be, hogy Simon Béla matek érettségi. Ki fog dobni egy sárga kis könyvet,zöld békák vannak rajta (A5-ös méretű könyv) ha a keresésénél a képre kattintasz!.-)
2013. okt. 8. 20:37

Remélem tudok segíteni egy könyvvel, ami nagyon-nagyon hasznos! Elmondom neked, mi semmit nem tanultunk matekból. Ez komolya! A tanárt azóta kirúgták, dehát pont akkor dolgozott a suliban, mikor mi negyedévesek voltunk....:S Szóval az én szüleim sem tudtam tanárhoz járatni, ezért kaptam egy könyvet tőlük! 4-es érettségit írtam úgy, hogy csak a könyvből tanultam! Abszolút nem drága, megfizethető és hasznos. A linket remélem meg tudod nyitni, ott a "sárga" kis könyv, azt kellene megvenni. Minden deffinició részletesen le van írva és lépésről lépésre vannak benne megoldva a feladatok. Összefoglalja mindazt, amire egy érettségiző diáknak szüksége van! Sok sikert a lányzónak!:-)


[link]

2013. okt. 8. 20:18
Igen, van erre is lehetőség.Sőt ha van ideje, akkor be is jár, csak dolgozik is, mert én éppen belerokkantam a melóba, és most várok műtétre....De a lényeg, hogy segítettetek! És ez nagyon jól esett!
2013. okt. 8. 20:11
Nálunk a suliban anno volt "szakkör", ahol gyakoroltunk, nálatok nincs ilyen?
2013. okt. 8. 20:05
Már meg is nézte, és elsőre azt mondja, hogy jónak tűnik! Nagyon, de nagyon kedvesek voltatok! Köszönöm!
2013. okt. 8. 20:02
Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!
2013. okt. 8. 20:01

Ezt az oldalt még szerintem mindenképp mentsétek le kedvencekbe,fizetős,de tavaly érettségi előtt minden ingyenes volt rajta:

[link]

2013. okt. 8. 19:57

Én innen tanultam a májusi érettségire:

[link]


Nagyon jól elmagyarázza a dolgokat,nem kell mindig magántanár szerencsére.

A régebbi érettségiket mindenképpen töltse ki,azzal is nagyon sokat tanul.

Hajrá,sok sikert majd neki!

2013. okt. 8. 19:56
2013. okt. 8. 19:43

Sziasztok!

Örült nagy problémával küzdök, lányomnak kellene segítség matematika érettségire, de most jelenleg nem tudok magán tanárt megfizetni:( Ismer valaki valamilyen oldalt ahol van segítség a felkészülésre? Minden megoldás érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook