Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek sikerült már paleoval fogyni? fórum

Kinek sikerült már paleoval fogyni? (tudásbázis kérdés)


2. sebimari (válaszként erre: 1. - Kockásfülünyúl83)
2013. okt. 16. 08:14

Kedves Kockásfülünyul!

Én két és fél hónapja paleózom két barátnőmmel közösen, de én készítem a napi menűt mindhármunknak.

Tapasztalatunk a következő: magas vércukor érték normálissá vált, mindhárman 6-9 kiló körül fogytunk, energikusabbak vagyunk, nagyobb a munkabírásunk, jobb a közérzetünk. A karcsusodás pedig jó érzés, tehát a hangulatunk is sokkal jobb.

Mindezdek pedig elérhetőek anélkül, hogy éheznénk. Finom, élő, élvezhető ételeket fogyasztunk.

Recepteket, ötleteket adhatok ha kéred, de szükség van kreativításra, fantáziára, és a főzés szeretetére is.

2013. okt. 8. 11:48

Sziasztok,


Tudom, hogy nagyon sok hozzászólás és topic is indult már Paleo témában, sajnos nincs időm mindegyiket végigolvasni, így indítok egy újat Paleo fogyás témában.

Kíváncsi lennék a Ti tapasztalataitokra,hogy kinek sikerült már Paleoval fogynia? mit tapasztaltatok az életmódban, egészségetekben milyen változás következett be?

Nálam a cél -15 kg lenne, a környezetemben már többen fogytak elég sokat paleoval, várnék ötleteket, ki mit mivel helyettesít (kenyér, édesség)? Én 1 hete kezdtem ezt az étrendet, amit észlelek, hogy sokkal jobb a közérzetem és fittebb vagyok, de este pl. nagyon éhes vagyok :)

szóval várok minden hozzászólást, recept ötleteket is!!

nagyon köszi! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook