Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Balogh Beatrixról tudna valaki véleményt írni? fórum

Dr. Balogh Beatrixról tudna valaki véleményt írni? (tudásbázis kérdés)


2019. dec. 1. 22:23
Helló! Van itt valaki bp-i, aki a doktornőnél szült Esztergomban mostanában? Kérdeznék néhány dolgot a kórházi tapasztalatról, a terhesgondozás menetéről, a szülésről..... Köszönöm előre is!
29. yasmine1122 (válaszként erre: 28. - Orsi941)
2018. márc. 29. 13:42
Szia! Esztergomi kórházban van most a doktornő.
28. orsi941 (válaszként erre: 27. - O_Zsa)
2018. márc. 16. 20:29
Szia! Megkérdezhetem, hogy melyik kórházban dolgozik most a doktornő? Én is mindkét kislányomat nála szültem 2011-ben és 2014-ben a Margit kórházban. Most tervezzük a 3. babát, és meglepődve láttam, hogy már nem dolgozik a Margit kórházban. Köszönöm: Orsi
27. O_Zsa
2018. márc. 13. 08:36

Sziasztok,

Nagyjából ez életem első, fórum hozzászólása, de a terhességeim során én is sokat olvastam mindenféle fórumot,tájékozódás céljából, de fenntartásokkal....És ha egy tanácsot elfogadtak egy idegentől,akkor az legyen ez 😊

A legjobb, ha mindenki személyesen a saját tapasztalati alapján próbál tájékozódni/ dönteni , és nem mások véleménye alapján. Nem könnyű megtalálni azt az orvost,akivel a leginkabb egy hullámhosszon tudunk lenni és bízni tudunk benne,de megéri utána járni.

A saját tapasztalatom két szülésre nyulik vissza. Az első kisfiam születésénél két evvel ezelőtt nem ismertem senkit, szülésindítással kezdtünk ügyeleten. Balogh doktornőhöz mar sajnos csak a folyamat legvégén kerültünk elég ramaty állapotban. Előtte 4 másik orvos vizsgált, különböző időpontokban még különbözőbb véleményekkel,amivel alapvetően nem nincs gond,csak engem zavart össze eléggé 😄 Azt tudom viszont, hogy a doktornő volt az egyetlen, aki nem vakarozott a fejem felett, hanem jött, határozottan, elmondta hol tartunk, mi történik ő mit javasol. Folyamatosan romlott a kicsi szív hangja, így a császár mellett döntöttünk. A későbbiekben is nagyon rendes és segítőkész volt,így utána mar csak hozza jártam. Amikor a második kisfiúnkkal voltam várandós, azt biztosan tudtam,ha van rá mód,akkor szeretnem természetes úton megszülni, de el tudom fogadni ha a doktornő azt mondja nem lehet. Megbeszéltük, hogy szigorú feltételek mellett, ha minden szépen simán megy akkor van rá mód, de az első apró intő jelnél műtő. Az egész terhesgondozás alatt támogató volt, biztatott. Soha nem futottunk felesleges köröket, lényegre törő, pontos.Nekem ez sokat számít. Nem hívogattam egyáltalán a terhesség során, az utolsó hetekben beszeltunk gyakrabban, mindig segített,számíthattunk rá. Nekem nagyon sokat jelentett,hogy tudtam bármikor indul is a szülés ott lesz, pedig jócskán ünnepek előtt jártunk. Így is volt, tavaly decemberben megszületett a második gyermekünk is, természetes úton, fajdalomcsillapitas nelkül a legnagyobb békében :) a szülést a doktornő vezette két, hozzáértő, kedves szülésznővel. Enegem a doktornő ismét megerősített abban,hogy ért ahhoz, amit csinál, okos,határozott, következetes. Mindharmuknak nagyon hálásak vagyunk. Azt meg hozzátenném,hogy császáros hegem is nagyon szép a második szülés után fel órával szinte gond nélkül ültem az agyon, pedig varrni kellett.

2018. márc. 11. 08:10
Ez az egész műhiba dolog egy hazugság, ami arra ment ki, hogy legyen indoka a Margit kórháznak kirúgni a doktornőt... személyesen neki írtam ezzel kapcsoltban üzenetet, tőle tudok mindent. Gusztustalan ami ott megy! Én nála szültem a kisfiamat és nagyon remélem, hogy tudok hozzá a továbbiakban is menni.
2018. márc. 1. 08:13
Sziasztok! Ha benéztek a FB gyermere várva , inszem -lombik nevű csoportjába, olvashatják, hogy a drnő egy nagyon komoly műhibaper miatt került eltiltásra. AZóta remélem nem praktizál sehol. Ne menjetek hozzá.
24. kicilani (válaszként erre: 23. - Lona9090)
2017. szept. 21. 23:36
Ha megtudod, melyik kórházba megy at, megírod? Az első babám nála szültem 1 éve, és ha lesz majd 2., akkor ot is jó lenne majd nála. Köszi előre is!
23. Lona9090 (válaszként erre: 22. - Vik78)
2017. szept. 1. 20:27
Sziasztok!En ma voltam elso uh-n. 12 ezret kert es jelezte hogy mar nem a margitba lesz. Kb 2 het mirebkiderul a pontos korhaz.Elso terhessegem de nagyon rendes a doktorno.
22. Vik78 (válaszként erre: 17. - Zeanny)
2017. szept. 1. 09:17
Tavaly 10 ezer volt a rendelése, 100 ezer a szülés. A Margitban van UH, ott külön fizetni kell, ha plusz dolgokat kérsz, pl. vérvétel genetikai betegségek kiszűrésére, fénykép, cd. Külön nem kér pénzt, amikor már ctg-re kell menni, azt a kórházban nézi meg és ott meg is vizsgál, amikor a TB alapú rendelése van.
21. Vik78
2017. szept. 1. 09:13
Én 2016. májusában szültem nála a Margitban. 10 ezret kért a rendelésen és 100 ezer volt a szülés nála. Azóta nem tudom volt-e változás, de nagyon szuper orvos, örülök, hogy őt választottam! :)
2017. aug. 1. 13:56
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy mikor rendel Balogh Beatrix doktornő a Margit kórházban, TB alapon? illetve mennyibe kerül most a magánrendelésen a vizsgálat?
2017. máj. 18. 08:09
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy Dr. Balogh Beatrix mennyit kér egy szülésért? Válaszotokat előre is köszönöm!
18. FeLuna (válaszként erre: 17. - Zeanny)
2016. aug. 30. 15:18
Szia! Nekem is úgy adtak infót, 10 e/ alkalom. Genetikai uh külön kell fizetni. Mi ma megyünk megnézni a kórházat.
17. Zeanny
2016. aug. 3. 10:57

Sziasztok! Nem tudja véletlen valaki, hogy most mennyi a doktornő magánrendelésének ára? Uh, vizsgálat..stb.?


Köszi!:)

16. Jadim
2014. febr. 3. 21:35

Sziasztok

Nem tudja valaki, hogy mikor rendel Balogh Beatrix doktornő a Margit kórházban? (tb alapon)

15. Alexa1123 (válaszként erre: 14. - Kicsigitta)
2013. okt. 11. 22:28
Örülök:-) igen, azt elfelejtettem írni, h annyi pozitív dolog ért vele kapcsolatban, h nagyon óvatosan vizsgál..
2013. okt. 11. 22:03
Na, túl vagyok rajta. Hát kellemesen csalódtam. Nagyon aranyos volt a doktornő, kiírt, meg írt magnéziumot. Kedvesen beszélt velem, és óvatosan vizsgált. Szerencsére manóval minden oké, bár eléggé keresgélni kellett, de a szivhang is meglett :-) Örülök, hogy nincs baj, aggodtam, de most már nyugi és pihi következik :-)
13. kicsigitta (válaszként erre: 11. - Minipötyke83)
2013. okt. 11. 13:56
8000.- :-) egész pontosan. Ma megyek hozzá, remélem minden okés lesz.
12. kicsigitta (válaszként erre: 10. - Alexa1123)
2013. okt. 11. 13:55
16:45-re van időpontom, onnan megyek melóba, legkésőbb holnap megírom mi volt ;-)
11. Minipötyke83 (válaszként erre: 9. - Kicsigitta)
2013. okt. 11. 13:49

Én úgy tudom, hogy Dr. Balogh Beatrixnál 7000,-Ft a magánrendelése. Egy barátnőm jár most hozzá.....

Én sok jót hallottam a doktornőről, de ma már mindenkiről lehet jót és rosszat is.

10. Alexa1123 (válaszként erre: 9. - Kicsigitta)
2013. okt. 11. 12:52
Na, mizu? voltál dokinál?
9. kicsigitta (válaszként erre: 8. - Alexa1123)
2013. okt. 9. 13:50
Végülis kértem péntekre egy időpontot a magánrendelésére, bár vele előtte nem tudtam beszélni mert tegnap délután óta hiába hívom, ki van kapcsolva :-( Remélem normális lesz, nagyon izgulok. Mondjuk azt meg se kérdeztem mibe fog fájni, elfelejtettem :|
8. Alexa1123 (válaszként erre: 7. - Kicsigitta)
2013. okt. 8. 20:09
Látod, ezért írtam Baloghhoz is, h lehet,h veled más lesz. Velem Burik nagyon rendes volt a kórházban és utána magánban is. Tavaly szültem, ő volt az ügyeletes.
7. kicsigitta (válaszként erre: 6. - Alexa1123)
2013. okt. 8. 19:14
Az előző terhességemnél én is Burikhoz jártam, ezért most is hozzá mentem 8 hetesen- mert gondom volt. Hát már ott kiverte a biztosítékot amikor megkérdezte mit akarok ott 8 hetesen... :-( Aztán utána se volt valami nyájas, lehet rossz napját fogtam ki, de én inkább csak arra gondolok, h sajnos ő is megváltozott mióta van magánrendelése. Régen nem volt, akkor teljesen más volt, visszahívta az embert ha nem fogadott hívása volt, most amikor megpróbáltam elérni az említett vizsgálat előtt vagy 10x kinyomta, de egyszer nem hívott vissza ki vagyok és mit akarok. Ezek olyan rossz benyomások, legalábbis nekem :-( Túl lelkis lennék?
6. Alexa1123 (válaszként erre: 5. - Kicsigitta)
2013. okt. 8. 16:55
Elhiszem,h kivagy. Ez az én tapasztalatom, lehet, h nem voltam neki szimpi, lehet, h mással másmilyen. A margitból.burik.zoltán ajánlom, én a végén hozzá jártam.
5. kicsigitta (válaszként erre: 4. - Alexa1123)
2013. okt. 8. 15:47
Hát pedig én hozzá készülök járni terhesgondozásra :-( Eddig csak 1-2 véleményt találtam róla, de az jó volt. Már teljesen kivagyok ettől az orvosmacerától. Csak egy normális orvost szeretnék aki emberséges velem az alatt a pár alkalom alatt, amikor vizsgálatra kell menni, de az gyomor görcsöm van ettől az egész " keresgéléstől :-(
2013. okt. 8. 15:41
Bementem 35 hetesen, h fájásaim vannak, persze éjszaka. Kérdezi, h magnéziumot vettem be? Mondom nem, mert a dokim mondta, h már nem kell. Jól lecseszett, hogyha nem akarok kora babát, akkor szedjem. Oké, hazamentünk, mert csak jóslók voltak. Aztán időre megszületett a Lányom, császárral, nekem iszonyat fejfájásom lett, de kegyetlen. Kaptam egy csomó infúziót és megmertem kérdezni, h mi volt benne, milyen gyógyszer, szoptathatok e mellette? Erre a válasz, iszonyat stílusban: Nem fertőző beteg anyuka, csak fáj a feje, szoptasson. Rettenetesen flegma, bunkó hangnemben. Lehet, h hülye kérdés volt, de akkor is, hogy mer így beszélni bárkivel?????
2013. okt. 8. 14:43
Alexa. Igen, Margit kh. Hát nem dobtál fel, mi történt?
2013. okt. 7. 22:24

Budapest, Szent Margit kórház? Ha igen, akkor írok:)


Orvosként negatív tapasztalatom nincs vele. Emberileg egy bunkó p.csa, aki azt hiszi, h mert ő orvos, akkor mindenki kevesebb nála...főleg a kismama és a frissen szült anyuka...

2013. okt. 7. 21:20
Dr. Balogh Beatrixról tudna valaki véleményt írni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook