Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebook nem enged bejelentkezni, mi lehet a gond? fórum

Facebook nem enged bejelentkezni, mi lehet a gond? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 7. 20:54
Hát nem volt valami bölcs döntés részedről létrehozni egy új profilt ugyanazokkal az adatokkal, és utána törölni... Mikor be voltál jelentkezve, nem nézted meg véletlenül a régi profilod, hogy él-e még? Egyébként a FB akkor is beenged, ha nem a megszokott helyről akarsz bejelentkezni, legfeljebb értesít üzenetben (nekem anno ezt csinálta). Tehát vagy a jelszavad/bejelentkezési adataid írtad el, vagy valaki törölte a profilod. Írj a supportnak, hátha mondanak valami okosat.
9. Linda111 (válaszként erre: 8. - Ubi pretium)
2013. okt. 7. 20:49
Nem az a bajom hogy ma kimarad,az utobbi napokban internetet sem lattam, hanem hogy nem toroltem-e az eredeti, igazi profilomat...
2013. okt. 7. 20:43
Csinált.És túl éltem,sőt!Nyugodj meg,ne stresszelj,a világ nem szalad el,mert ma kimarad a face :)
2013. okt. 7. 20:40
Ja es ha lehet, akkor epito jellegu hozzaszolasokat, oke?
6. Linda111 (válaszként erre: 4. - Vuccli)
2013. okt. 7. 20:39
Nincs benne olyan, meg ezerszer atneztem mindent...nem tudom mi van....
2013. okt. 7. 20:37
Akkor lesz végre egy jó estéd :-)
2013. okt. 7. 20:37
nem lehet, hogy a jelszavadba van z vagy y? ezek külföldön felcserélődnek!
2013. okt. 7. 20:35
Remelem sikerult erthetoen leirni, de most csak ekezetek nelkul tudok irni...
2013. okt. 7. 20:34

Csinalt mar ilyet valakinek a Facebook? Kulfoldon vagyok, es internetkavezoban akartam FB-ra belepni. Beirtam a rendes e-mail-emet es jelszavamat, de nem engedett be, azt irta ki, hogy ilyen e-mail cimhez nincs felhasznalo.


Sokszor atneztem, jol irtam be indent! A sajat gepemen, meg mas normalis helyen beengedett mindig!Kivancsisagbol csinaltam uj profilt, ugyanazzal az e-mail cimel es jelszoval. Siman elfogadta, nem irta ki, hogy foglalt a cim. Utana toroltem is azt az uj profilomat. Most ha majd a sajat lap topomon be akarok majd lepni, remelem beenged, es nem az van, hogz a rendes profilomat inaktivaltam! Valaki volt mar igy??? PLease help!!!!!!

2013. okt. 7. 20:34
Facebook nem enged bejelentkezni!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook