Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélkülin vagyok, 4 órás bejelentett munkaviszonyt ajánlottak, de hezitálok, mert babát szeretnénk.... segítsetek! fórum

Munkanélkülin vagyok, 4 órás bejelentett munkaviszonyt ajánlottak, de hezitálok, mert babát szeretnénk.... segítsetek! (beszélgetős fórum)


2013. nov. 14. 18:20

Köszönöm szépen a válaszokat,közben lett 8órás helyem,egész jó és úgy kalkuláltam,hogy az előző mhelyemmel ellentétben,itt maradhatnék legalább 4hónapos "állapotig" is :D :D de hogy ne legyen minden szép és jó:havi szerződést ad..de addig is van valami.

Igen,nagyon szomorú,hogy manapság így kell gondolkodni,ha családot akar! Mindenkinek sok sikert és babát!!! :) :D

2013. okt. 8. 12:25

De szomorú, hogy az embernek ilyenen kell spekulálni, amikor gyereket szeretne.

Amúgy hogy számolják a gyedet? Még nem állok előtte, csak nem is tudom...

2013. okt. 8. 12:06
Szerintem is vállald csak el, hacsak nem vagytok nagyon jó anyagi helyzetben. Közben kereshetsz 8 órás munkát, de a megfelelő munkahely megtalálása sajnos bizonytalan, mint a kutya vacsorája. A baba-kérdésről nem is beszélve: van, akinek első nekirugaszkodásra sikerül, más meg 4-5 évet is vár, mire végre összejön. Ja, és a munkanélküli is csak 3 hónap és ha az lejár úgy, hogy nem sikerül elhelyezkedni, ugrik a gyed.
2013. okt. 8. 01:28

Vállald el a 4 órásat, közben keress 8 órás helyet. Én a baba-projektet sem szüneteltetném, de pár hónapra akár azt is lehet. Előre nem tudhatod, hogy fog alakulni, sem a munkahelyet illetően, sem a fogantatás. A legjobbra törekedj, de ha lejjebb kell adnod, ne keseredj el! Mindig lesz valahogy. A hátteredtől, a párodtól, a korotoktól is függ a gyermekvállalás.

Én speciell bebuktam a munkát, csak gyesem lesz, de 2,5 évig vártunk a + tesztre, ma már 26 hetes vagyok, és nagyon várjuk az első babánkat. :) Nem vagyunk gazdagok, de megoldjuk, spórolunk mindenen, szerencsére a szülők is segítenek, nem sokat, de mégis. Nálunk a baba volt a fontosabb, és a biológiát nem tudtuk irányítani, a munkanélküliség meg külön fejezet. Sok sikert nektek!

2013. okt. 7. 20:39
Tulajdonképpen ez az egy érv szól ez ellen a munkahely ellen...
2013. okt. 7. 20:38
Nem erről van szó,több mint egy éve próbálkozunk és nem azért "húztam" az előző helyemen,hogy aztán meg 30ezret kapjak,ha otthon maradok...
2013. okt. 7. 20:34
Én nem hezitálnák ha nekem ajálnák ilyen nehéz helyzetben ami felénk van vajdaságban.De ha jó hátered van akkor válogathac.
2013. okt. 7. 20:34
Több mint két évig volt folyamatos munkaviszonyom,de két hónapja munkanélkülin vagyok,most ajánlottak munkát,de négyórásra.Az eddigiek alapján jó lenne a gyedem,de félek,hogyha elvállalom a négyórást amíg sikerül a baba,akkor csak 30-ezer körül kapok..keressek inkább 8 órást?
2013. okt. 7. 20:32
Munkanélkülin vagyok, 4órás bejelentett munkaviszonyt ajánlottak, de hezitálok, mert babát szeretnénk....segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook