Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiúk, ti képesek lennétek éveken keresztül teperni egy laza kapcsolatért vagy egy kis szexért? fórum

Fiúk, ti képesek lennétek éveken keresztül teperni egy laza kapcsolatért vagy egy kis szexért? (beszélgetős fórum)


1 2
54. humoni (válaszként erre: 25. - Rosalindaaa)
2013. okt. 10. 19:15

Nah itt is jelentkezem!

Tudom hogy nem pasi vagyok de megpróbálok neked segíteni!

Egyik barátném mint írtam már neked nagyon hasonló cipőben jár!

Amit leírtál egyértelmű hogy ki szeretne használni (azért írom így hogy neked,mert most vegyük úgy hogy te vagy az a bizonyos ismerős jó?) ez a fiú!

Nincs mit tenni tedd túl magadat rajta,muszáj!

Azt hiszem fiatal vagy még (gondolom) és elszáll melletted az élet!Sok fiú van nem szabad egynél megállni! Nem hiszem hogy tett veled bármi olyat ez a srác amiért ennyire szaladnod kéne utána!NINCS MIÉRT!

Gondolom ez a srác még mindig benned él és sírdogálsz miatta,ez természetes de el kell fogadni hogy nem kell már,és nem szabad hagyni hogy kihasználjon mert annál megalázóbb NINCS!Én már csak tudom voltam egy ilyen kapcsolatban sokáig!Ha én túl tudtam tenni magamat akkor neked is menni fog hidd el!!!!!!Ha vannak barátaid akkor foglalkozz velük és tölts velük annyi időt amennyit csak tudsz vagy annyit amennyi szükséges ahhoz hogy FELEJTS!!!!

53. Érdekes73 (válaszként erre: 51. - Gribedli***)
2013. okt. 8. 21:08
Olyan erőltetett és nem túl életszerű ez a történet...
52. gribedli*** (válaszként erre: 50. - 55416fb8e2)
2013. okt. 8. 19:20

Igen, ezt akarja hallani!:)))


Adjuk mar meg neki, nem?;)

51. gribedli*** (válaszként erre: 48. - Rosalindaaa)
2013. okt. 8. 19:19

Hogy mindenki elutasitja...akkor nekem sem kellene, nem guberalok.


Minden nonek az kell, aki az osszes tobbinek kell. Ki az aki mindenki levetett facijat akarja?


De ha a pasas lennek, nem dicsekednek ezzel, mivel o megis ezt ismetelgeti, nyilvan ez sem igaz, ha nem csinal belole problemat. Amugy is, logikus, akit mindenki visszautasit, az rendszerint nem olyan magabiztos, hogy evekig teperjen egy olyan utan, aki szinten visszautasitja, nem?


De ez a sztori nekem olyan ize, nemtom, szerintem a csaj fejeben letezik ez az egesz, filmet gyartott egy aprosag kore...

50. 55416fb8e2 (válaszként erre: 48. - Rosalindaaa)
2013. okt. 8. 18:39
te biztos azt akarnad hallani, hogy a pasira ilyen nagy hatassal vagy, biztosan szerelmes, ezert ilyen kitarto :)
49. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 42. - Rosalindaaa)
2013. okt. 8. 17:44

Hm...A pasik érdekes lények.Általában képesek nemet mondani már jó előre,mert annyira nagyon szeretnek.Kösz,szeress mán egy kicsit kevésbé bébi,aztán csapjunk a lovak közé végre - erre csak ezt lehet mondani...


Ezt az idiótizmust figyuzd:


"azt állítja, hogy ha kapcsolatot létesítene az ismerősömmel, akkor annak nem lenne jó vége, mert az lenne a jövőjük, hogy ő egyik pillanatról a másikra elhagyja a lányt. "

<->

"Ez már évek óta így van."


Erre lehet azt mondani neki,hogy "Noooooooormális Maaaaaargit???" Mert ugye...ha az elején belemegy,akkor máris lenne jó pár év a hátuk mögött. + Hirtelen hagyja el?Miezmá???A kapcsolatok általában hirtelen szakadnak véget.Hát nem lehet jóóóóó lasssaaaaaaaan bejelenteni,hogy "Vége bébi,ennyi volt."...


Nem.Nem tudom,hogy mi az a gondolatmenet,ami alapján férfiak a számukra igen vonzó hölggyel még sem kezdenek semmit sem.


"Hogy miért nem szeretett belé, azt nem tudom."


Mese habbal...:) Ne gondold,hogy nem szeretett belé.Csak...képesek ezt olyan szinten figyelmen kívül hagyni,hogy ihaj,meg csuhaj és a 4 falnak nyomni a szerelmi vallomást,gondolatokat,érezelmeket.Hát...biztos az is jó valamire,igen.


Nemtom.Ha ismi nem érez iránta semmit,ki kell őt iktatni az életéből.Letiltani,stb.Nem kell törődni vele,hiszen nem jelent semmit sem.Ő valószínűleg majd belepusztul,de emiatt gyorsan lapozni is kényszerül és keres magának mást,még akkor is,ha nem érez iránta semmit sem.

48. Rosalindaaa (válaszként erre: 47. - Gribedli***)
2013. okt. 8. 15:20
"Egyszeruen a pasas be is vallotta, hogy ilyen." Hogy másoktól mit akarhat ez a férfi, azt nem tudom. Ki tudja, lehet, hogy sok másik nőbe szerelmes vagy szerelmes volt, de ők elutasítják / elutasították a közeledését, az ismerősömet pedig, akit csak vonzónak tart, egyszerűen búfelejtőnek használná.
47. gribedli*** (válaszként erre: 46. - Rosalindaaa)
2013. okt. 8. 14:21

Az ismerosod meg letilthatja :) Egyebkent te vagy az "ismerosod"?


Mint elottem is irtak, sok szep no van a vilagon, olyan is, akiktol megkapja hamarabb, de ha van koztuk masik 20, akik meg nem valaszolnak neki, ugyanugy napirendszeruen azoknak is irogat, egyszer ugyis beadjak a derekukat. Masreszt akik meg mar beadtak, azok kozott is lesz olyan, akit kipipalt, hogy jo, ezzel mar lezarom es visszater azokhoz, akik meg nem voltak meg, vagy meg nem unta meg veluk a szexet.


Egyszeruen a pasas be is vallotta, hogy ilyen, nem ertem miert gondoljak a nok, hogy szex megvonassal meg lehet vkit tartani. Sem szexmegvonassal, sem csak szexxel nem lehet senkit megtartani, az ismerosodnek meg nyilvan hizeleg ez a dolog, hogy irogat a masik, ezert nem fogja soha letiltani.


Ha nem te vagy az ismeros, nem tudom, miert avatkozol bele, ez az o jatekuk. A vegtelensegig jatszhatjak. Ha pedig te vagy az emlitett csaj, mikor latod be, hogy nem garancia semmi?

46. Rosalindaaa (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2013. okt. 8. 12:22
Igen, valóban sok szép és vonzó nő van a világon. Éppen ezért nem kéne írogatnia az ismerősömnek, miután ő nem reagál.
45. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Rosalindaaa)
2013. okt. 8. 09:57

A baratnod szuz? Es attol fel, nem a megfelelovel vesziti el?


Mert ha arra jatszik, azert az igazsag az, hogy cuni van eleg a vilagon es vannak mas szep nok is. Mindenki helyettesitheto.

44. 55416fb8e2 (válaszként erre: 42. - Rosalindaaa)
2013. okt. 8. 09:40
az 'erosen vonzodik hozza' leforditva azt jelenti, hogy egyaltalan nem az esete, de azert egy kis agytornara nem mondana nemet. ha valoban erosen vonzodna, nem mondana azt, hogy nem szeretne bele, elhagyna masert. ezzel csak letisztazta azt, hogy ha igent mondana a talalkozasra, tudja elore, hogy a pasi nem fog vele se romantikazni, se kapcsolatozni, ne legyenek elvarasai fele. hiu remenyeket taplal a baratnod, ha azt hiszi, hogy ebben tobb is lehet
43. hubi72 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. okt. 8. 09:20
Én így voltam egy lánnyal! Meg akartam ismerni de ő nem nagyon akart! ) év ismeretség után sikerült vele össze jönnöm! annyira bejött neki a dolog hogy utána már ő keresett meg hogy jó lenne kicsit össze bújni!
42. Rosalindaaa (válaszként erre: 41. - 4b33a5ad37)
2013. okt. 8. 08:43
Azt hiszem, kifelejtettem valamit, és ezért értetted félre. Ez a férfi már évek óta ismeri őt, és így, noha soha nem jártak együtt, azt már el kellett volna tudnia dönteni, hogy szerelmes-e belé, vagy legalább azt, hogy bele tudna-e szeretni. De ez a férfi azt állítja, hogy ha kapcsolatot létesítene az ismerősömmel, akkor annak nem lenne jó vége, mert az lenne a jövőjük, hogy ő egyik pillanatról a másikra elhagyja a lányt. Viszont mióta megismerte őt, erősen vonzódik hozzá. Ez már évek óta így van. Azonban a vonzalma nem alakult át iránta szerelemmé (és ezt szerintem el tudta dönteni 0 év együttjárás, de jópár éves ismeretség után). Hogy miért nem szeretett belé, azt nem tudom.
41. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 20. - Rosalindaaa)
2013. okt. 7. 23:13

Hm...Kissé el van tájolva az ismi.:)

Nem kell ilyen szélsőségesen gondolkodni...Az,hogy valami nem komoly,vagy nem indul annak(mi indul annak???Gush!!!)és úgymond laza(az mi?),az még nem jelenti azt,hogy bármikor dobhatja.Csupán annyit,hogyha ránéz,nem biztos egy elkövetkező 80évben...Ami még mindig változhat...Mondjuk 10év után.Úgy már elég komoly a laza kapcsolat???

40. Érdekes73 (válaszként erre: 20. - Rosalindaaa)
2013. okt. 7. 22:29
Semmire sincs garancia. Ha arra vár akkor mehet apácának...
39. Érdekes73 (válaszként erre: 29. - 55416fb8e2)
2013. okt. 7. 22:26
Pár éve egy ismeretlen bejelölt és írkált nekem így facén. Először azt gondoltam egy ismerős szórakozik álnéven kép nélkül. Aztán rájöttem csak szimpla szélhámosféle.Ugyanolyan nevű nőket jelölgetett be olyan egyszerűeket pl hogy Kis Andrea így volt neki 20 db Kis Andrea nevű ismerőse stb...Azért ez elgondolkoztatott hogy miért jelölték vissza ? Szóval igazad van lehet egy hasonló fazon. Lehet hogy akiről írtam 200 Kis Andreának írta hogy : Szia ! Tetszel nekem és ebből 20 reagált rá :D
38. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 30. - Ittmost)
2013. okt. 7. 22:00

Így van.A tali kérés célja a közelebb kerülés.Aztán a még közelebb kerülés,meg a még közelebb kerülés,meg a mégközelebb-mégközelebb-mégközelebb...

:D

37. 55416fb8e2 (válaszként erre: 34. - Rosalindaaa)
2013. okt. 7. 19:55
de akkor mi a baratnod problemaja? :) az, hogy neha ki kell torolni egy levelet, nem jelenthet problemat :)
2013. okt. 7. 19:39
Soha...
35. Regin_a (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. okt. 7. 19:38

Maraggymá'!

:)

Az idősebbek tapasztaltabbak

Aki ilyet még nem csinált, lehet később igen

Tehát az én véleményem a mérvadó

NEM!


Topik zárható

:)

34. Rosalindaaa (válaszként erre: 32. - Ittmost)
2013. okt. 7. 19:32
Eleinte reagált neki. Például azt írta, hogy nem ér rá, utána pedig azt, hogy nem akar vele találkozni, és ne is tegye fel neki többet ezt a kérdést, mert nincs semmi értelme. A férfi viszont ezek után sem állt le, hanem újra és újra "próbálkozott" nála.
33. gribedli*** (válaszként erre: 31. - Rosalindaaa)
2013. okt. 7. 18:44

Ez az. Nem szerelmes, mert akkor fájna neki a folytonos nem, és más után nézne, hogy csillapítsa a fájdalmat. A szerelmesek sem várnak éveket a másikra, mert car érzés.


Az, hogy nem pedálozik ennél jobban, szintén nem szerelemre vall. De ettől még örülne, ha megkapná:)))

32. ittmost (válaszként erre: 31. - Rosalindaaa)
2013. okt. 7. 18:35

Szerintem ez így teljesen tiszta ügy.

Ha a nő csak egyszer is azt írná neki,h nem akarok veled találkozni,nem vagy az esetem,akkor biztos leállna.

Egyébként meg én nem érzem hülyének ezt a ffit. Ez a legkorrektebb hozzáállás részéről,ha tetszik neki a nő,és nem kapott még egyértelmű visszautasítást.

31. Rosalindaaa (válaszként erre: 30. - Ittmost)
2013. okt. 7. 18:31

Nem azt írta neki, hogy "gyere, feküdjünk le", hanem csak annyit, hogy "találkozzunk".

A férfi és a nő hosszú évek óta ismerik egymást. És éppen hogy arról van szó, hogy a férfi nem szerelmes az ismerősömbe, de nagyon vonzódik hozzá, és ezért hívogatja őt találkozni.

30. ittmost (válaszként erre: 25. - Rosalindaaa)
2013. okt. 7. 18:21

Muszáj írnom,mert nem értem ezt a "kicsit szórakozik"-ot. Azt írta a ffi neki,h gyere,d.gjunk? Gondolom,nem.

Mért kéne mélyebben éreznie a ffinak az ismerősöd iránt,mikor még nem is találkoztak lányegében?Szerintem szánalmas az a 30 fölötti ember,aki képes pusztán azért beleszeretni vkibe,mert vonzónak találja a külsejét.

Vagy mért kéne azt írnia,h komoly kapcsolatot akar,mikor még nem is ismeri a nőt kicsit sem?

29. 55416fb8e2 (válaszként erre: 25. - Rosalindaaa)
2013. okt. 7. 16:28
hidd el, hogy rengeteg nos, kapcsolatban elo ferfi is probalkozik ilyen formaban sok nonel. szerintem ez a legszanalmasabb probalkozas, mert irni egy sort nem nagy dolog, ha visszautasitas jonne, azt sem kell szemtol szembe viselni. az ilyen pasiknak annyit sem er az adott no, hogy szemelyesen probalkozzon, ezert nem kellene a baratnodnek tobbet belegondolnia abba, ami van. es igen, biztos lehet benne, hogy tobb mas nonek is ugyanigy irogat, hatha valamelyik eppen bolint es raer
28. ina87 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. okt. 7. 16:15
Ez úgy hangzik h a lányt szeretné megkapni,és időr időre rá kérdez.az meg jó h nem csak a csajra vár h na mikor leszmár valami hanem tuti h más csajoknál is probálkozik,ezért is nem nyomul anyira a csajra mert akadnak mások ha meg egyszer igent mond neki hát akk ő is egy numera lesz neki...
27. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2013. okt. 7. 16:11

Most hiába tartaszt közvélemény kutatást.Az egyik képes évekig küzdeni csak a szexért,nem hogy no reaction,de egyértelmű nemleges válasz esetén is,a másiknak akkor sem kell,ha ingyen van az orra előtt,mondjuk azért,mert úgy gondolja,hogy inkább fizet fél órát egy vadidegennek,mert az...mittomén...sikk?Szval tökre felesleges.


Amúgy meg milyen dolog már hallgatni,mint a kuka?Vagy jó rajta jókat röhögni?Vagy talán egy gyáva kukac vagy?Vagy mi a gondolatmenet lényege?Megmondod nem,ő meg felemeli mondjuk a telefont és azt mondja:"ok,van máááááááááááááásik." Azt szeva.

26. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Rosalindaaa)
2013. okt. 7. 15:59

Na ez az, kattogás helyett elég egy kattintás és ki lehet dobni az ismerősök közül, hadd higgyem továbbra is, hogy a csaj nagyon is akarja.


A pasinak nem lehet komoly kapcsolata, mert sorra visszautasítják? Ez vagy kanduma, vagy a többit is kufircra tartja és neki így jó. Persze, egy jólnevelt lány előtt mindezt nem fogja bevallani, hiszen kinek tetszik, amikor tartósan többen vannak a buliban?

25. Rosalindaaa (válaszként erre: 24. - Gribedli***)
2013. okt. 7. 15:36

Bár nem jól ismerem ezt a férfit (sem pedig azt, hogy az ismerősöm pontosan mit érez / érzett iránta) de arra gondolok, hogy ez a férfi egy időben még komoly kapcsolatot keresett (vagy esetleg titkon még most is azt keres), azonban a nők folyamatosan visszautasítják, így nem lehet komoly kapcsolata. Így gondolta, hogy egy kicsit szórakozik az ismerősömmel (aki mellesleg egy nagyon szép nő, de nem akar szórakozni, és ezt a férfi is jól tudja).


Tehát összefoglalva az eddigieket: mivel ez a férfi nem találja az igazit, és sorozatos kudarcai vannak a nőknél, ezért úgy gondolja, hogy legyen már egy kicsit neki is jó, így bepróbálkozik az ismerősömnél, akihez nagyon vonzódik, de mélyebben nem érez iránta semmit.


És tény, hogy az ismerősömnek már rég le kellett volna tiltania ezt a férfit innen-onnan, de mivel most már jó ideje nem reagál neki semmit, ezért a férfi nyugodtan békén hagyhatná. Biztosan találna rajta kívül még jópár másik, könnyűvérűbb lányt, akik belemennének abba, amit ő szeretne.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook