Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretnék megismerkedni vele, de már azelőtt elszúrtam, mielőtt beszéltünk volna. Mit tegyek? fórum

Szeretnék megismerkedni vele, de már azelőtt elszúrtam, mielőtt beszéltünk volna. Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2
34. Zsuu:) (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. okt. 9. 21:10

Nyugiiiiii,semmi sincs veszve!:)

Ha legközelebb látod az utcán,nyugodtan köszönj neki,ha pedig a teremben találkozol vele,akkor jelezd felé mosollyal,szemkontaktussal,hogy tetszik Neked,ha ennek ellenére sem szólít meg,akkor bátran kezdeményezz.Ahogy már előttem is említették,kérj tőle segítséget vagy csak egy egyszerű sablon dumát húzz elő,mint pl.:"rég láttalak már edzeni" vagy valami ilyesmi.:)

Bátraké a szerencse!;)

Sok sikert,fő az önbizalom!:)

33. gribedli*** (válaszként erre: 29. - Krisz42)
2013. okt. 9. 11:13

En arra celoztam, hogy ahogy most o viselkedni fog ebben a szituacioban, vajon eszebe jut-e a jovoben, hogy vele ugyanezt megtehetik? Van egy bizonyos buntudat, akkor is, ha ezt elnyomja es duplan feltekenyseg kepeben lesz csak jelen, de ha leszall a sracrol, esetleg mas dolgok maradnak benne a dologgal kapcsolatban.


Mindenkeppen ez az elmeny megmarad, elojon szerintem. Pl en emlekszem, a szomszedunk mikor szulni volt a felesege, jott haza egy csajjal, amikor a szomszed meglatta, azt mondta, az unokatesoja. Gyerek voltam, nem ertettem, a szomszed miert volt ugy kiakadva, ma mar tudom.

32. Bori0222 (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2013. okt. 9. 09:07
először végre nem szarakodtam egy sráccal és bejött, nagyon is. Persze nem mindenkinek szimpi ez, de hát ez van. :)
31. Bori0222 (válaszként erre: 14. - 408020f45e)
2013. okt. 9. 09:05

Életembe nem csináltam még mással ilyet, sose mertem kezdeményezni és ezt később neki is megmondtam, meg amilyen ügyefogyott voltam, amikor odaadtam a számom látszott rajtam, de nekem megérte, nem engedhettem el Őt.

De ha ne is így csináld ahogy én csak mosolyogj rá, ha látod, hogy huzamosabban néz. :)

30. Krisz42 (válaszként erre: 29. - Krisz42)
2013. okt. 8. 19:26
Bocsânat tabròl írok és nem annyira érzékenyek a billentyűk az érintésemre:(Én gyorsabb vagyok.
29. Krisz42 (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2013. okt. 8. 19:24
Azèrt ez nem biztos.Engem az első nagy szerelmem megcsalt,de nem lettem bizalmatlan,minden embert annak megfelelően kezeltem,h tiszta lapoal indul,max.az adigi benyomásaim játszottak szerepet,nem volt se előítélet,se félelem.Sőt,mikor elhagytam a féjem,ezembe se jutott,h máodszorra is mellényúlhatok,holott sokan ezen problémáznak,de ezek olyan dolgok,h én is tudtam,h az elején mire nem fektettem hangsúlyt,ráadásul tudtam,milyen elvárásaim lettek.Biztos boldogan várják majd a szülést és lehe,h csak az jut eszébe,h az a nő nem volt ilyen szerencsés.
28. gribedli*** (válaszként erre: 24. - 77c8114ce7)
2013. okt. 8. 19:08

Jo, hat jobb igy. De en teged sem irigyellek, ha egyszer terhes leszel, nem biztos, hogy meg fogsz bizni az apukaban, folyton elotted lesz ez a kepsor...


Ja, es innentol akarmit teszel, az is elotted lesz majd ha terhes leszel, hogy ha a parod kikezd valakivel, talan o is ugy fog viselkedni mint te, vagy jobban, rosszabbul. Nem akarok predesztinalni semmit, csak az ilyen szituk megmaradnak az emberben

27. Krisz42 (válaszként erre: 24. - 77c8114ce7)
2013. okt. 8. 17:58
Szegény feleségnek nem volt ekkora mákja.Neki már későn derült ki,h milyen férje van:((
26. syria (válaszként erre: 24. - 77c8114ce7)
2013. okt. 8. 16:16

Atyavilág!


Mekkora mákod van, hogy már az elején "elszúrtad". Ha megismerkedtetek volna rögtön akkor, amikor ő először kezdeményezett, most még nagyobbat koppantál volna, mint így.


Egyébként ritka nagy pancser lehet, hogy ilyen hamar lebukott. Nem irigylem a feleségét.

25. 55416fb8e2 (válaszként erre: 24. - 77c8114ce7)
2013. okt. 7. 19:58
kedves ember. en lehet, hogy megkerdeztem volna, hogy akkor most mar nem all a randi? :)
24. 77c8114ce7 (válaszként erre: 23. - Syria)
2013. okt. 7. 19:48
Nem ő mondta. Délelőtt randira hívott, délben találkoztunk a boltban, ahol ott volt a terhes feleség is.
23. syria (válaszként erre: 21. - 77c8114ce7)
2013. okt. 7. 19:44

Óóó! :(

Nagyon jó, hogy ez még az elején kiderült.

Ügyes vagy. Remélem, ezután még egy mosolyra sem méltatod!

22. gribedli*** (válaszként erre: 21. - 77c8114ce7)
2013. okt. 7. 19:03
Ja, akkor hagynám...
2013. okt. 7. 19:01
:)) Tényleg tetszek neki, de felesége van, nem barátnője. :D
20. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Bori0222)
2013. okt. 7. 15:18

"...ha nincs barátnője.."

:DDDD


Nagyon lényegretörő voltál és korrekt, ez biztos imponált neki:)

19. gribedli*** (válaszként erre: 10. - 77c8114ce7)
2013. okt. 7. 15:14

Talan mert amiota nem jarsz edzeni, o sem akart tobbet, mert te nem vagy ott?:))))


En azt hiszem, nem rontottal el semmit, de ha o kezdemenyezobb tipus lenne, mar amikor megtetszettel neki, megszolitott volna. Az, hogy csak szemezett es "hozzad kozeli gepeken" edzett, elaruljak, hogy neked kellett volna lepned, mert o betojika.


De ha ez neked is nehezedre esik es nem jon spontan, hulyeseg lenne toled is, mert a kapcsolatotok(ha lesz) mindig arra lesz igy alapozva, hogy elvarja toled, legyel aktivabb, o meg marad passzivabb, felenkebb.


A helyedben elgondolkoznek, hogy neked ez oke vajon, vagy sem, es ha igen, akkor irany, kezdemenyezz te!:)))


Ha csak az utcan latod, akkor ravillanthatsz te is a kocsidbol vagy ha te gyalog vagy, integethetsz, koszonhetsz. Ha erre megall es szoba elegyedtek, legyen rogton otleted, nehogy potyara megalljon, ha nem all meg, de visszakoszon, akkor legkozelebb allitsd meg te, es kerdezz ra: heee, miert nem jossz mar edzeni? Stb. stb. De en ugy erzem, te is elegge kuka vagy az ilyesmihez, mint o, jol gondolom?:)

18. 55416fb8e2 (válaszként erre: 16. - 77c8114ce7)
2013. okt. 7. 14:43
ha annyira bejottel neki, kicsit furcsa, hogy nem ment oda hozzad barmilyen uruggyel, es nem is koszont. ha probalkozni akarsz, koszonj neki, mosolyogj vissza, vagy menj hozza te egy uruggyel az edzoteremben. de azert kalkulald bele, hogy eleg sok ido eltelt, lehet hogy mar osszejott valakivel, es bohocot csinalsz magadbol
2013. okt. 7. 08:57

Köszöni köszönhetsz,ha legközelebb meglátod.(egyébként sztem gáz,h ő nem köszön,mikor az utcán meglátott,hiszen nap szinten egymás mellett edzettetek.Már a teremben is köszönnie kellett volna,mikor már harmadszor megy a melletted levő gépre..)

De erre már neki kell jól reagálnia,és a köszönésen kívül beszédbe elegyednie veled,legalább a következő találkozáskor,mikorra már kitalálhatta,h mit akar...ha akar valamit.Ha ezt sem teszi,akkor ritka tutyimutyi arc,nem érdemes vele foglalkozni.

16. 77c8114ce7 (válaszként erre: 15. - A97b9a4e4e)
2013. okt. 6. 15:37

Dee, rád hallgatok. :) Akkor hülye voltam, most már nem leszek, max. lapattintanak. Kíváncsi voltam azért, hogy ennyiből, mivel nem volt egy nagy valami, más mit lát, de végülis megerősödött a saját véleményem.

Mindenkinek köszi véleményt, választ!

2013. okt. 6. 15:26
Hát, akkor úgy néz ki le lettem szavazva. Jól van, ne csinálj semmit. üljél a babérjaidon, aztán majd lesz ahogy lesz. Valószínű a pasi is arra vár, hogy adj egy egyértelmű jelzést felé, de te csak emelgesd a súlyzóidat, majd csak arra jár ámor nyala, oszt betalál. :)
14. 408020f45e (válaszként erre: 12. - Bori0222)
2013. okt. 6. 15:16

Hú! Na ez azért valahogy nagyon távol áll tőlem!

Tudod, biztosan van olyan srác, akinek az agyában átpörög a gondolat, hogy ugyan hány fiúnak kínáltad már ugyanígy magad?! Elfogadta és lehet, hogy most jó nektek így, de azért elég fura és nekem eléggé fiús tempó így viselkedni egy lánynak.

Oké, persze a te életed és a te döntésed, de ez meg az én véleményem!:)

13. 408020f45e (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. okt. 6. 15:09

Szerintem ne csinálj semmit. Járj le az edzőterembe és csináld a programod. Ha szimpatikus vagy neki, úgy is jelezni fogja.

Ha most odamész és bármit kezdeményezel, könnyen gondolhatja azt, hogy te csakis miatta mentél vissza oda és túlságosan megkönnyíted a helyzetét.

Hagyd, hogy ő fedezzen fel magának megint. Szerintem így érdekesebb lesz!:)

2013. okt. 6. 15:07

Merj kezdeményezni! Én a mostani barátommal úgy jöttem össze, hogy egy helyen dolgoztunk kb 2x beszéltünk tök semleges témáról kb 2 percet aztán az utolsó nap odaadtam neki a számom egy cetlin, hogy hívjon fel, ha nincs barátnője és szimpatikus vagyok. Körül-belül 2hónapja ismerem és lassan egy hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.

Ha ő is néz merj lépni, csak köszönj neki és ezzel is jelzel felé. :)

11. ina87
2013. okt. 6. 14:55
Persze köszönj neki,miért is ne hisz egy edzö terembe jártok tehát ez alap,mosolyog rá egy kicsit flörtölj vele ha nem mutat semi érdeklödést azt észre fogod venni!
10. 77c8114ce7 (válaszként erre: 8. - 4740439ec6)
2013. okt. 6. 14:55
Az a baj, hogy mostanában csak az utcán látom. :(
9. Krisz42 (válaszként erre: 7. - A97b9a4e4e)
2013. okt. 6. 14:53
Nem te vagy véletlenül,aki nyomul a pasikra?:)Nekem viszont panaszkodnak,h mennyi nyomulós nő van.Nem igazán díjjazzâk.
2013. okt. 6. 14:50
Kérj tőle segítséget.Tuti ugrani fog,mint a kiskutya.
2013. okt. 6. 14:44
Egyébként meg hülyeség az hogy a pasik nem szeretik a rámenős csajokat. Nagyon is szeretik, néha át kell venni az irányítást, aztán meg később adni a gyenge nőt. ;)
2013. okt. 6. 14:42

Éljen a Szerelem! Kezdeményezz és ne ülj a babérjaidon. Az idő csak egy pillanat, gyorsan elmúlik, most élsz meg ilyenek..ragadd meg a pillanatot, és hajrá! Bátraké a szerencse, meg a győzelem is! Tutira bejössz neki, és kész. Ha meg mégse, legalább megpróbáltad, és nem vitt el más irányba a félelmed meg a rossz beidegződéseid.

Szorítok neked/nektek! ;)

5. syria (válaszként erre: 1. - 77c8114ce7)
2013. okt. 6. 14:12

Nyugi, semmi nincs veszve, sőt!


Ne kezdeményezz, de ha ő közelít, fogadd el: mosolyogj vissza rá, egyéb testbeszéddel jelezd, hogy elfogadod a közeledését. Ha meg rákérdez, miért nem elsőre tetted, akkor még mindig ráérsz elmondani, hogy akkor még nem voltál nyitott új ismeretségre.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook