Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Látta itt valaki az Örkényben a Tóték előadást? fórum

Látta itt valaki az Örkényben a Tóték előadást? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 4. 21:48
Köszönöm a választ. Engem most kifejezetten az Örkény Színház-féle feldolgozás érdekelne.
2013. okt. 4. 20:27
Igen. Az Örkény színházban játsszák a darabot, és érdekelne, hogy milyen. Te esetleg láttad?
2013. okt. 4. 18:08
Örkény István Tóték címû darabjára gondolsz?
5. c0dfe81001 (válaszként erre: 4. - Picur2013)
2013. okt. 4. 17:39
Szerintem ezeket nem ide szántad. :)
2013. okt. 4. 17:25

És a másik téma láttam az ovi!

A kisfiam is 2 hete kezdte, eddig imádta, most 2 napja viszont kicsit rosszalkodik, szerintem nálunk így jelentkezik a visszaesés. De óvónénik vigasztaltak, hogy ez természetes, meg front van ilyenekkel. De ennek ellenére is rengeteget dicsérik a kisfiamat, úgyhogy nálunk szerintem az óvónénikkel nem lesz gond, Zsombi imádja őket!

2013. okt. 4. 17:14

Sziasztok!


Fel a fejjel! Nekem 35. Hetesen faros volt most jelenleg fejvégü. De rengeteget mozog, és már 3 kiló fölötti de simán megfordul. Neked is befordulhat, de ha mégsem gondolj arra, hogy mindennek oka van. Nektek így lesz a legjobb!

Nekem a fiam végig fejvégü volt, mégis császáron kötöttem ki. Akkor én megváltásként éltem meg, most már nem is bánnám ha a második is így alakulna, csak azt szeretném, hogy magától induljon be a szülés! Amúgy az örzőbe is úgyanúgy 3 óránként hozzák a babát!

És hogy felviditsalak: Ha mégis császár lesz, legalább ott lent nem lesz változás! :-)

2013. okt. 4. 16:41
Gondolkozom, hogy megnézem holnap. Azok véleményére vagyok kíváncsi elsősorban, akik látták már a darabot.
2013. okt. 4. 16:40
Látta itt valaki az Örkényben a Tóték előadást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook