Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom a Gmail-es fiókomat úgy megszűntetni, hogy a leveleim megmaradjanak? fórum

Hogyan tudom a Gmail-es fiókomat úgy megszűntetni, hogy a leveleim megmaradjanak? (tudásbázis kérdés)


17. télizöld (válaszként erre: 12. - 4a5de48ea8)
2013. okt. 5. 17:25

Megszüntetni így tudod:


Jobbra fönt katt az avatarra (profilképre), aztán a 'Fiók'-ra, a bejött oldalnál legördülsz a Fiókkezelés-hez, ott pedig a "Fiók lezárása, és a vele..." sorra katt.

16. télizöld (válaszként erre: 11. - Era06)
2013. okt. 5. 17:19

Köszi, azt még nem használtam, de akkor ezt is megnézem.


Fogalmam sem volt, hogy hol lehet importálni, de beírtam a google keresőjébe, és eljutottam ehhez az oldalhoz, úgyhogy innen már menni fog.


[link]


Köszönöm.

15. télizöld (válaszként erre: 9. - Piszkepapir)
2013. okt. 5. 17:18
És persze köszönöm.
14. télizöld (válaszként erre: 10. - Regin_a)
2013. okt. 5. 17:18
Köszi, azt még nem használtam, de akkor ezt is megnézem.
13. télizöld (válaszként erre: 9. - Piszkepapir)
2013. okt. 5. 17:17
Nem ismerem, de kíváncsiságból meg fogom nézni.
2013. okt. 5. 16:29
Én meg megszüntetni.
11. era06 (válaszként erre: 8. - Télizöld)
2013. okt. 5. 16:05

egyik címet importálni lehet a másikba


Most nyitsz egy Bozsike@gmailt

ebbe importálod az összes létező emailt.

Azt kell bejelölni, hogy mindig az eredeti címről menjen a válasz,( ne a Bözsikéről mert ez titkolni akarod)

Bözsike a szekrény, ebben lesznek Manyika, Sanyika fiókok. Minden egy helyen, de mégis külön.

10. Regin_a (válaszként erre: 7. - Télizöld)
2013. okt. 5. 12:45

OutlookExpressre gondoltam, nem a MicrosoftOutlookra ami az Office része

Az OE nem vesz át semmiféle irányitást

2013. okt. 4. 23:40
Akkor használj Thunderbirdöt. Kábé 3 kattintással megvan.
8. télizöld (válaszként erre: 6. - Era06)
2013. okt. 4. 23:35
Van több gmail-es címem, de mint írtam, egyenként kicsit macerás lenne átmentegetni.
7. télizöld (válaszként erre: 5. - Regin_a)
2013. okt. 4. 23:34

Köszi, de az Outlook-ot nem szeretem, mert átveszi a levelezés fölött a hatalmat, és mindent ő akar kezelni összevonva a gmail-t a freemail-lel stb, és ha egy levelet már megnéztem, akkor többet nem tudom elérni, szóval nem szívesen használnám, de ha nincs más megoldás, ideiglenesen lehet, hogy ráfanyalodom.


A szüneteltetést egyébként helytelenül hosszú ű-vel írtam a címben.

6. era06 (válaszként erre: 2. - Télizöld)
2013. okt. 4. 17:47

kell egy másik gmail cím,

így nem jó?

2013. okt. 4. 17:21
lekéred az Outlook-ba a gépedre, ott kijelölöd mindegyiket és egy emilben elküldheted az új emilcimedre vagy lementheted a pc-dre
4. télizöld (válaszként erre: 3. - Kiscsibe kicsibe)
2013. okt. 4. 14:16
Köszi. A régi nézetnél volt átruházás, de most nem találom. 1000 feletti levélről van szó,kötegelten átküldeném, de egyenként nem igazán szeretném.
2013. okt. 4. 14:10
Nincs is ilyen funkció. Ha törlöd a fiókodat, vele együtt mennek a leveleid is! Küldd át őket másik postafiókba, mást nem tehetsz! :(
2013. okt. 4. 14:00
Nem tudom, hogy van-e olyan lehetőség, hogy esetleg kötegelten továbbíthassam a leveleket egy másik címre (egyenként túl sok lenne), vagy átruházni egy másikra címemre, vagy csak a nevem megváltoztatni, hogy ne lehessek elérhető, de a levelek azért megmaradjanak. Nézegettem, de nem találtam ilyen funkciókat.
2013. okt. 4. 13:59
A Gmail-es fiókomat úgy szeretném megszűntetni, hogy a leveleim megmaradjanak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook