Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szünetelés egy kapcsolatban fórum

Szünetelés egy kapcsolatban (beszélgetős fórum)


1 2 3
90. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - 30b881df48)
2014. szept. 22. 12:22
50-50
89. c6cc1a938e (válaszként erre: 88. - *igazmondó*)
2014. febr. 1. 10:41

...és várjuk...és várjuk...és cs*jük...me' lelépett...


Bocsánat.

88. *igazmondó* (válaszként erre: 87. - 30b881df48)
2013. okt. 26. 22:29
Kíváncsian várjuk...
87. 30b881df48 (válaszként erre: 80. - *igazmondó*)
2013. okt. 26. 19:06
Majd megírom neked meddig sikerült! ;) Igen véleményekre voltam kíváncsi van aki ilyet ír van aki olyat ezzel nincs is probléma! Arra "kaptam fel a vizet" h: Ez most mivel lesz jobb? Mi értelme volt? Stb... Ehhez már senkinek semmi köze! Ebből látszik h mennyire jó indulatú a legtöbb ember!
86. c6cc1a938e (válaszként erre: 81. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 25. 23:12
Sms?Ti szintén írásban!Mert nem kell a jelenet,meg a dráma...Úgy féltek a női könnyektől,de meg is érdemlitek,érezzétek magatokat rosszul,rátok fér.Könnyű a kisebbel keménykedni.
85. c6cc1a938e (válaszként erre: 74. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 25. 23:09

Mindig a nők kérik?No igen...mert a pasik csupán gerinctelenül:

1)nem veszik fel a telefont

2)nem reagálnak sms-re,emailre,

stb...


ATTÓL MEGALÁZÓBBAT,HOGY VEDD MÁR ÉSZRE MAGAD HÜLYE,ÉN NEM IGEN ISMEREK!Na ennyit arról,hogy a csajok legalább lekommunikálják,hogy..."ennyi volt szivi,gyűjtsünk erőt rá..."!

84. rudel (válaszként erre: 81. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 25. 21:23
Szerintem ez nem lelki erő kérdése, hanem attól függ, ki mennyire érzékeny. Én sajnos nagyon érzékeny vagyok.
2013. okt. 25. 15:36
A szünet azt jelenti, hogy elegem van belőled, szakítani akarok veled, csak finomra hangolva...Legtöbbször vége is lesz ezzel. Azért vannak kivételek.
2013. okt. 25. 15:27

Mennyi okos ember.

Medve anyám...

81. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 79. - Rudel)
2013. okt. 25. 15:24

Hát...nem tudom, mik voltaka kiváltó okai a lánynak, vagy lehet nem is voltak a szó szoros értelmében, de legalább nem sms-ben szakított. Az a legjobb. Persze előtte elviszi a cuccait tőled, aztán kitalál valami képtelenséget és kész.


A "szünetkérés" lehetőséget ad neked - legalább ez megvan - hogy mélyen a szemébe nézz és minden dráma nélkül annyit mondj: viszlát!


Persze ehhez kell némi lelkierő, mert ha szereted, semmi sem fog megmenteni attól, hogy nagyon szarul érezd magad.

2013. okt. 25. 14:46
Ja,de örülni kell,mert ők "kiállták a próbát...".Kérdés,hogy meddig sikerül úgy tenni,mintha minden rendben lenne...
79. rudel (válaszként erre: 78. - *igazmondó*)
2013. okt. 25. 14:38
Valószínű, de ha az egyik fél nagyon megkedvelte, megszerette a másikat, azt aki szakítani akar és szünetet kér, az nem fog tudni felkészülni a szakításra, még akkor sem ha tudja, hogy game over. Az utolsó pillanatig is eménykedni fog a lehetetlen pozitív fordulatra, hogy mégsem lesz szakítás.
78. *igazmondó* (válaszként erre: 77. - Rudel)
2013. okt. 25. 14:25
szünetkérés=nem akarlak összetörni,ezért adok időt,hogy felkészülj rá,hogy szakítani fogunk
77. rudel (válaszként erre: 74. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 25. 14:23
Mondjuk az én esetemben nem volt annyira egyértelmű az indok, de már az a tény, hogy a nő szünetet kér és gondolkodni akar, már az régesrégen rossz. Egyébként sosem tudtam megérteni, hogy miért is a szünetkérés. Nem lenne egyszerűbb akkor már kimondani a szakítást?
76. *igazmondó* (válaszként erre: 74. - 1bf89bddf4)
2013. okt. 25. 14:11
Egyet értek.
75. *igazmondó* (válaszként erre: 71. - 30b881df48)
2013. okt. 25. 14:10

Ennek köze sincs a jó-vagy rosszindulathoz.

A fórumozók véleményét kérdezted,és amikor valaki a te nézeteiddel ellenkezőleg válaszolt,rögtön letorkoltad...

Ha ilyen vagy a párkapcsolatodban is,akkor nem csodálom,hogy gondok vannak...

2013. okt. 25. 14:04

Csatlakozom harmadik férfiként. Valóban nem sok értelme van az úgynevezett "szünetnek", mindig anők kérik, vagy úgy mondanám az esetek nagy részében. Olyan indokokra való hivatkozással, amit egy általános iskolás gyerek sem venne be, nemhogy egy felnőtt férfi.


Csak azt nem értem, hogy ha a topikindító ennyire arrogánsan, hisztérikusan reagál bizonyos kérdésekre, milyen lehet az életben? Nem vonok le semmiféle következtetést, mert nem ismerem a szituációt, amiben van, az életét, nem is nagyon izgat. De ha mindenre ilyen arroganciával reagál, ne csodálkozzon ha, képletesen szólva, betöri(k) a feje(t).

73. rudel
2013. okt. 25. 13:36
Az már régen rossz, ha egy nő szünetet kér egy kapcsolatban. Akkor annak a kapcsolatnak már annyi sajnos.Tudom, mert velem is ez történt.
2013. okt. 25. 11:34

Az,hogy így felkaptad a vizet egy egyszerű kérdésen,csak az bizonyítja,hogy korántsincs még minden rendben.

Ha csak olyan válaszokat akarsz hallani,amik téged igazolnak,akkor ne indíts fórumokat,mert bizony vannak emberek,akik más véleményen vannak,drága!

71. 30b881df48 (válaszként erre: 70. - *igazmondó*)
2013. okt. 25. 11:25
Igen volt! De figyelj drága ha nem vagyok szimpatilus nem kell írogatni meg olvasgatni a dolgaim! Magyarázkodni meg főleg nem fogok... h mi értelme volt! Azt majd mi tudjuk! Ezzel a témát le is zártam! Ritka jóindulatú ember lehetsz!
2013. okt. 24. 20:01
És mi fog változni?Volt valami értelme ennek a "szünetnek"?
2013. okt. 24. 19:04
Na hát köszönöm mindenkinek a hozzászólását, főleg annak akiből csak a negatív dolgok szóltak, puszi érte. Az van h túléltük a dolgot együtt maradunk!! Kevés idő is elég volt h rájöjjünk, nem tudunk egymás nélkül élni! :)
68. *igazmondó* (válaszként erre: 1. - 30b881df48)
2013. okt. 24. 17:35

Az attól függ...

Ha a nő kéri a szünetet,csak át akarja gondolni az érzéseit.

Ha viszont a férfi,azt csak félre akar kef*lni,így a szünet alatt büntetlenül teheti,mondván "nem voltunk együtt".

Melyikőtök kérte?

67. 55416fb8e2 (válaszként erre: 66. - 30b881df48)
2013. okt. 7. 18:26
ha mar tisztaztatok, megbeszeltetek mindent, es egyutt akartok maradni, akkor minek a szunet? szunetet akkor tudok elkepzelni, ha valamelyik fel nem biztos az erzeseiben es abban, hogy a jovojet a masikkal kepzelne el, es kell neki a tavolsag, hogy erezze, szuksege van-e a masikra vagy sem. vagy ha egyikotok felrelepett, a masik pedig meg nem tudja, hogy fel tudja-e dolgozni
66. 30b881df48 (válaszként erre: 65. - 55416fb8e2)
2013. okt. 7. 17:05
Nem erről van szó! Én fel vagyok készülve mindenre! Megbeszéltünk már mindent csak le kell tisztáznunk a dolgokat egyedül is és mahd kiderül együtt maradunk-e!
65. 55416fb8e2 (válaszként erre: 63. - 30b881df48)
2013. okt. 7. 16:34
kicsit ugy latom, hogy a parodnak elege lett, de te nagyon szereted, megallapodtatok egy szunetben, es te remenykedsz, hogy megiscsak megmarad a kapcsolat es folytatjatok. en a helyedben nem keresnem es tovabblepnek. nem mas pasival, hanem a sajat eletemre koncentralnek. ha van meg barmi eselyetek, az csak ugy lehet, ha latja, hogy nem fuggsz tole, es neki is tennie, valtoztatnia kell, ha veled szeretne maradni
64. vacsa (válaszként erre: 63. - 30b881df48)
2013. okt. 7. 16:28

Én sem voltam még 18 amikor megismerkedtünk a férjemmel. Talán két hét után egyszer elém állt hogy szüneteljünk. Később kiderült hogy megijedt az érzéseitől. Kábé 3 napig szüneteltünk :)))

Mostmár több mint 20 éve vagyunk együtt, azóta nem szüneteltünk egy percet se' ;)


Egyébként abban igazad van hogy sokat változik az ember, de nem csak a 17 éves önmagához képest. Más vagyok mint 25 évesen, más mint 35 évesen... és ő is sokat változott. Csak valahogy mindig együtt változtunk. Ez a titok :)

63. 30b881df48 (válaszként erre: 61. - Darkangyal)
2013. okt. 7. 16:19

Én is egyet értek ezzel!

Talán nálunk is azért kell most ez, mert mikor összejöttünk én még csak 17 voltam (gyerek) eltelt 4 év változtam ő is változott! Most helyre kell tenni agyban (is) a dolgokat!

62. 34f65b2028 (válaszként erre: 61. - Darkangyal)
2013. okt. 7. 10:37
Ebben hiszek én is.Az ismerőseim közül,akik így kezdték újra ott 3 év a másiknál 10 év:D (durva) telt el.
2013. okt. 7. 10:15
Pszichológus szakértőnk szerint ha egy pár szakít, feltehetőleg nem működött jól a kapcsolat. Ezért csak akkor érdemes a viszonyt újrakezdeni, ha a felek tisztázták az okokat, és megpróbálják mindketten megoldani, helyretenni azokat. Ha hosszabb idő telik el a szakítás után - pl. pár év -, sokkal nagyobb az esélye a sikeres újrakezdésnek. Ennek nagyon egyszerű oka van, ami a személyiség fejlődésében keresendő. Az évek múlásával ugyanis változik egy ember személyisége, érettebb, tapasztaltabb lesz, és akkor már nem ugyanaz a két ember találkozik, mint évekkel előtte. Lehet, hogy "felnőttebb fejjel", némi tapasztalattal a hátuk mögött a pár tudatosabban kezeli majd a kapcsolatot, tanult esetleg a hibákból is, így lehet remény az együtt maradásukra. Ha csak a nemi együttlétért marad együtt a pár, az semmiképpen sem jó abból a szempontból, hogy nem tudnak nyitni mások felé, hiszen még kötődnek egymáshoz, érzelmileg is (!), és ahhoz, hogy nyitottak legyen egy másik párkapcsolatra, el kell szakadniuk egymástól. A barátság is csak évek múlva jöhet létre közöttük, ha már kihűltek és rendeződtek a köztük lévő érzelmek. Összefoglalva akkor van esélye egy párnak a sikeres újrakezdésre, ha történt valamilyen változás bennük, megértették a szakítás okát, mindketten látják a saját felelősségüket ebben (ez mindig 50-50%), képesek tudatosabban kommunikálni egymással, és megoldani a konfliktusokat. Ez minden párkapcsolat alapja is.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook